Povezane vesti

Kočnice joj polako otkazuju Sanja Stanković se oglasila nakon sinoćnjeg okršaja sa Matorom, pa brutalno oplela po bivšoj

Kočnice joj polako otkazuju Sanja Stanković se oglasila nakon sinoćnjeg okršaja sa Matorom, pa brutalno oplela po bivšoj

Alo 19.06.2022
Jasno iznela svoj stav. Milionski auditorijum televizije Pink je sinoć pratio "Zadrugovizija Karaoke Show", koji se ozdržao na velelepnom imanju u Šimanovcima. Posle devet meseci Jovana Tomić Matora suočila se sa Sanjom Stanković, prema kojoj nije u… »
Mina oduvala sve Nenad Aleksić Ša oduševio se njenim nastupom, a njen stajling ostavio je sve bez daha (foto)

Mina oduvala sve Nenad Aleksić Ša oduševio se njenim nastupom, a njen stajling ostavio je sve bez daha (foto)

Alo 19.06.2022
Mina Vrbaški ostavila je sve bez teksta. Sinoć je bila održana "Zadrugovizija Karaoke Show" . Mina Vrbaški nastupila je sa pesmom Izvini - Anastasija Ražnatović. Printsc Pink - Kome bi se ti sada izvinila? - pitala je Ivana. - Ma samo svojoj mami -… »
Ša poželeo duet sa njim Marko Đedović sinoć je oduševio sve svojim nastupom, pokazao svoju drugu stranu

Ša poželeo duet sa njim Marko Đedović sinoć je oduševio sve svojim nastupom, pokazao svoju drugu stranu

Alo 19.06.2022
Marko Đedović oduševio je sve svojim nastupom. U Zadruzi se sinoć održao "Zadrugovizija Karaoke Show" . Printsc Pink Marko Đedović nastupio je sledeći, a izvukao je pesmu Odakle sam ja - Coby. - Ovo je prvi put da si nešto pevao i bio si… »
Obezbeđenje odmah moralo da reaguje Matora nasrnula na MC Aleks, nisu mogli da je smire (video)

Obezbeđenje odmah moralo da reaguje Matora nasrnula na MC Aleks, nisu mogli da je smire (video)

Alo 19.06.2022
Skandal u Zadruzi, Matora nasrnula na MC Aleks. Nakon čitanja pisma, Jovana Tomić Matora i MC Aleks ušle su u jo jedan sukob, a obezbeđenje se isprečilo kako ne bi došlo do nastavka sukoba. Printsc Pink - Ako još jednom kreneš da me vređaš… »
Produkcija odmah reagovala Jovana Tomić Matora kažnjena je mesečnim honorarom, a evo i zašto (foto+video)

Produkcija odmah reagovala Jovana Tomić Matora kažnjena je mesečnim honorarom, a evo i zašto (foto+video)

Alo 19.06.2022
Matora žestoko kažnjena zbog ovog postupka. Sinoć je u Zadruzi održan "Zadrugovizija karaoke show" . Nakon nastupa MC Aleks, Jovana Tomić Matora, sukobila se sa Irmom Serjanić, koja joj je upadala u reč prikom komentara žirija. Matora je, kako bi… »
Haos! Pukao joj film Matora počela da iznosi sve prljave detalje iz njihovog odnosa, a ni Sanja joj nije ostala dužna

Haos! Pukao joj film Matora počela da iznosi sve prljave detalje iz njihovog odnosa, a ni Sanja joj nije ostala dužna

Alo 19.06.2022
Zaratile bivše partnerke. "Zadrugovizija - Karaoke show" na velelepnom imanju u Šimanovcima je održan sinoć, a rasprava između Sanje Stanković i Jovane Tomić Matore se nastavila. Printsc Pink - Ne da sam labilna, nego je mogla ku**c u usta da mi… »
Dalila probila led Stručni žiri pohvalio je Dragojevićku, međutim Sanja Stanković vešto je izbegla da je komentariše…

Dalila probila led Stručni žiri pohvalio je Dragojevićku, međutim Sanja Stanković vešto je izbegla da je komentariše…

Alo 19.06.2022
Zadrugovizija se sinoć održala, Dalila je nastupala, a evo ko nije imao lepe reči za nju. "Zadrugovizija karaoke show" se sinoć održao. Stručni žiri je zauzeo pozicije, a prva je nastupila Dalila Dragojević. Ona je zapevala pesmu Ane Bekute… »
Nije mogla da prećuti! Milica Veselinović žestoko zaratila sa Filipom, a onda je odgovorila Zorici Marković (foto)

Nije mogla da prećuti! Milica Veselinović žestoko zaratila sa Filipom, a onda je odgovorila Zorici Marković (foto)

Alo 19.06.2022
Milica Veselinović izaziva negativnu energiju, svi je osudili. Sinoć je na "Zadrugovizija karaoke show" nastupila je Milica Veselinović. Ona je iz balona izvukla pesmu Radiše Trajkovića Đanija "Sve mi tvoje nedostaje". Stručni žiri je bio na redu… »
Plačem svaki dan zbog tebe Zorica Marković nije mogla da se smiri nakon nastupa Viktorije Mitrović, a onda je i ona pustila…

Plačem svaki dan zbog tebe Zorica Marković nije mogla da se smiri nakon nastupa Viktorije Mitrović, a onda je i ona pustila…

Alo 19.06.2022
Viktorija Mitrović, slomljena, pustila suze na sceni. Sinoć je u Zadruzi bila održana "Zadrugovizija Karaoke Show", Viktorija Mitrović je svojim nastupom sve ostavila bez teksta. Onda su usledili komenztari žirija, prvo ju je Zorica upitala: - Kako… »

Vesti dana »