Povezane vesti

Dete stradalo prilikom pada kroz prozor sa sedmog sprata

Dete stradalo prilikom pada kroz prozor sa sedmog sprata

Politika 19.06.2022
Trogodišnji dečak, koji je danas pao sa sedmog sprata zgrade u Ulici kneza Danila na Paliluli, preminuo je u Urgentnom centru, prenose beogradski mediji. Dečak je zadobio teške telesne povrede nakon što je pao sa zgrade, rečeno je ranije Tanjugu u… »
Užas u centru Beograda: Dete (3) palo kroz prozor, u teškom stanju prebačeno u bolnicu

Užas u centru Beograda: Dete (3) palo kroz prozor, u teškom stanju prebačeno u bolnicu

Telegraf 19.06.2022
Trenutno je u Urgentom i zadobilo je teške telesne povrede. Trogodišnje dete zadobilo je teške telesne povrede nakon što je ispalo kroz prozor zgrade u Knez Danilovoj ulici u Beogradu. Kako Telegraf.rs saznaje, dete je palo sa 7. sprata. Hitna pomoć… »
Saznajemo: Dete koje je palo sa prozora sa teškim povredama primljeno u Urgentni, dijagnostika u toku

Saznajemo: Dete koje je palo sa prozora sa teškim povredama primljeno u Urgentni, dijagnostika u toku

Telegraf 19.06.2022
Dete daje znake života. Dete staro tri godine, koje je danas oko 12 časova palo sa prozora zgrade u Ulici kneza Danila u Beogradu primljeno je u reanimaciju Urgentnog centra. Kako Telegraf.rs saznaje, u pitanju je dečak, i u toku je detaljna… »
Potresna ispovest komšinice Tamare: Žena je čupala kosu, urlala "dete mi je palo"

Potresna ispovest komšinice Tamare: Žena je čupala kosu, urlala "dete mi je palo"

Telegraf 19.06.2022
Taksista me je sačekao dok sam otišla do prodavnice i tada je izašla gospođa koja je vikala: dete mi je palo, dete mi je palo, ispričala je Tamara za Telegraf.rs. - Žena je urlala, čupala kosu. A šta se desilo, bio je otvoren prozor na 7. spratu… »
Preminulo dete u Beogradu nakon pada sa sedmog sprata

Preminulo dete u Beogradu nakon pada sa sedmog sprata

Danas 19.06.2022
Dete od tri godine koje je palo sa sedmog sprata zgrade u Beogradu preminulo je od posledica pada, prenose beogradski mediji. Ova tragedija dogodila se danas u Knez Danilovoj ulici u Beogradu. Kako je preneo portal Nova.rs, dečaka je Hitna pomoć sa… »
Komšinica o padu deteta: Majka je čupala kosu i govorila da je kriva

Komšinica o padu deteta: Majka je čupala kosu i govorila da je kriva

Nova 19.06.2022
Komšije solitera na uglu Knez Danilove i Stanoja Glavaša još su u šoku posle tragedije koja se dogodila danas prepodne kada je dečak (3) ispao kroz prozor stana na sedmom spratu. Iako je dete preživelo pad, usled zadobijenih povreda preminulo je u… »
Preminulo dete (3) koje je palo sa prozora sa 7. sprata

Preminulo dete (3) koje je palo sa prozora sa 7. sprata

Nova 19.06.2022
Dete (3) koje je ispalo kroz prozor sa 7. sprata zgrade u Knez Danilovoj ulici u Beogradu, nažalost, preminulo je, javljaju beogradski mediji. Tragičnu vest o smrti deteta saopštila je komšinica Tamara Nikezić koja je prevezla majku do Urgentnog… »
Užasne vesti! Preminuo dečak (3) koji je danas pao sa sedmog sprata

Užasne vesti! Preminuo dečak (3) koji je danas pao sa sedmog sprata

Mondo 19.06.2022
Dečak je podlegao povredama u Urgentnom centru... Dečak je podlegao povredama u Urgentnom centru... Trogodišnji dečak koji je danas pao sa sedmog sprata u Ulici kneza Danila na Paliluli, podlegao je povredama u Urgentnom centru, saznaje "Blic". Lekari… »
Tuga! Preminuo dečak (3) koji je pao sa sedmog sprata na Paliluli

Tuga! Preminuo dečak (3) koji je pao sa sedmog sprata na Paliluli

Blic 19.06.2022
Trogodišnji dečak koji je danas pao sa sedmog sprata u Ulici kneza Danila na Paliluli, podlegao je povredama u Urgentnom centru, saznaje "Blic". To je saopštila komšinica Tamara Nikezić koja je majku taksijem odvezla u Urgentni centar nakon nesreće… »
Radmila, svedok tragedije u Beogradu: Dete je palo, prolomio se vrisak

Radmila, svedok tragedije u Beogradu: Dete je palo, prolomio se vrisak

Nova 19.06.2022
"Kuče je stalo, ja bolje da pogledam da vidim šta je, i ne mogu da verujem - dete", rekla je za Telegraf.rs Radmila Šarčević, stanarka zgrade u Ulici kneza Danila u Beogradu u kojoj se danas dogodila tragedija kada je dečak (3) pao kroz prozor sa… »
Mediji: Preminuo dečak od tri godine koji je pao sa sedmog sprata

Mediji: Preminuo dečak od tri godine koji je pao sa sedmog sprata

N1 Info 19.06.2022
Trogodišnji dečak ispao je sa prozora zgrade na sedmom spratu na uglu ulica Knez Danilove i Stanoja Glavaša na Paliluli, preminuo je u Urgentnom centru, piše Blic. Hitna pomoć ga je odvezla na Odeljenje reanimacije, dete je davalo znake života, ali… »
Mediji: Preminuo dečak koji je pao sa zgrade u Beogradu

Mediji: Preminuo dečak koji je pao sa zgrade u Beogradu

IndeksOnline 19.06.2022
BEOGRAD – Trogodišnji dečak, koji je danas pao sa sedmog sprata zgrade u Ulici kneza Danila na Paliluli, preminuo je u Urgentnom centru, prenose beogradski mediji. Dečak je zadobio teške telesne povrede nakon što je pao sa zgrade, rečeno je ranije… »
"Samo se čuo užasan zvuk": Horor na Paliluli: Dečak (3) ispao kroz prozor sa sedmog sprata, komšije van sebe od šoka

"Samo se čuo užasan zvuk": Horor na Paliluli: Dečak (3) ispao kroz prozor sa sedmog sprata, komšije van sebe od šoka

Blic 19.06.2022
Trogodišnji dečak ispao je danas sa prozora zgrade na sedmom spratu na uglu ulica Knez Danilove i Stanoja Glavaša na Paliluli, saznaje "Blic". Hitna pomoć je odvezla dete koje je davalo znake života. Kako su za "Blic" potvrdili iz Urgentnog centra… »
Užas u Beogradu - Dete (3) ispalo kroz prozor! Komšinica videla sve, prolaznici mu davali prvu pomoć!

Užas u Beogradu - Dete (3) ispalo kroz prozor! Komšinica videla sve, prolaznici mu davali prvu pomoć!

Mondo 19.06.2022
Dete je trenutno u Urgentom i zadobilo je teške telesne povrede. Dete je trenutno u Urgentom i zadobilo je teške telesne povrede. Trogodišnja dete ispalo je danas sa prozora zgrade na sedmom spratu na uglu ulica Knez Danilove i Stanoja Glavaša… »
Prve slike s mesta horora U knez danilovoj: Novi detalji užasa! Dečak pao sa 7. Sprata, policija razgovara sa bakom (foto)

Prve slike s mesta horora U knez danilovoj: Novi detalji užasa! Dečak pao sa 7. Sprata, policija razgovara sa bakom (foto)

Kurir 19.06.2022
Trogodišnji dečak ispao je danas kroz prozor stana na sedmom spratu zgrade u Ulici kneza Danila u centru Beograda. Kako Kurir saznaje na licu mesta, do nesreće je došlo kada je majka deteta otišla u kupovinu, a dečak ostao u stanu sa bakom. Dete je… »
Tuga! Preminuo dečak koji je pao sa 7. sprata zgrade u Knez Danilovoj

Tuga! Preminuo dečak koji je pao sa 7. sprata zgrade u Knez Danilovoj

Kurir 19.06.2022
Dečak koji je danas pao sa sedmog sprata zgrade u Knez Danilovoj ulici u Beogradu preminuo je od zadobijenih povreda. Trogodišnji mališan je davao znake života kada je stigla Hitna pomoć, ali je u besvesnom stanju prevezen u Urgentni centar. Lekari… »
3-godišnje dete ispalo kroz prozor zgrade u Beogradu, prolaznici pokušali reanimaciju

3-godišnje dete ispalo kroz prozor zgrade u Beogradu, prolaznici pokušali reanimaciju

Luftika 19.06.2022
Trogodišnje dete ispalo je danas (19. jun) kroz prozor zgrade u Knez Danilovoj ulici u Beogradu. Kako javljaju beogradski mediji, dete je nažalost preminulo. Hitna pomoć je odvezla dete koje je u trenutku intervencije još uvek davalo znake života… »
Dete (3) palo Radmili pred noge: "Pljusnulo je nešto, samo sam ga videla ispred mene, onda se prolomio vrisak"

Dete (3) palo Radmili pred noge: "Pljusnulo je nešto, samo sam ga videla ispred mene, onda se prolomio vrisak"

Telegraf 19.06.2022
Krenula sam do parka, i tu kod ćoška samo odjednom neki tup udarac, samo sam ga videla ispred mene, svedoči Beograđanka za Telegraf.rs. Pljusnulo je nešto, tupo... Kuče je stalo, ja bolje da pogledam da vidim šta je, i ne mogu da verujem - dete… »
Preminuo dečak (3) koji je pao sa prozora u Beogradu

Preminuo dečak (3) koji je pao sa prozora u Beogradu

Telegraf 19.06.2022
Mališan je pao sa prozora oko 12 časova i po dolasku ekipe Hitne još je davao znake života. Dečak (3) koji je pao sa prozora u Knez Danilovoj ulici u Beogradu preminuo je u Urgentnom centru od posledica povreda, saznaje Telegraf.rs. Podsetimo… »
Dete palo s prozora, prevezeno u Urgentni centar

Dete palo s prozora, prevezeno u Urgentni centar

RTS 19.06.2022
Dete je palo s prozora zgrade na uglu ulica Kneza Danila i Stanoja Glavaša, potvrđenoje RTS-u u Hitnoj pomoći. Prema pisanju beogradskih medija, detetu su pomoć prvo ukazali prolaznici i medicinari iz obližnje ambulante, dok nije stigla Hitna pomoć… »
Užas U centru Beograda: Dete ispalo kroz prozor zgrade u Knez Danilovoj, davalo znake života, prevezeno u Urgentni

Užas U centru Beograda: Dete ispalo kroz prozor zgrade u Knez Danilovoj, davalo znake života, prevezeno u Urgentni

Kurir 19.06.2022
Dete starosti oko tri godine ispalo je kroz prozor zgrade u Knez Danilovoj ulici u Beogradu. Hitna pomoć je odvezla dete koje je, kako se saznaje, davalo znake života. Zadobilo je teške telesne povrede. Trenutno je u Urgentnom centru. - Ne zna se šta… »
Posle pada s prozora dete s povredama prevezeno u Urgentni

Posle pada s prozora dete s povredama prevezeno u Urgentni

Euronews 19.06.2022
Dete koje je doživelo teške telesne povrede zbog pada sa prozora zgrade na uglu ulica Kneza Danila i Stanoja Glavaša u Beogradu prevezeno je u Urgentni centar, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći. U MUP-u informacije o ovom događaju nisu mogli da… »
Prve slike sa mesta užasa u Beogradu: Dečak (3) pao kroz prozor sa 7. sprata, hitno prebačen u Urgentni

Prve slike sa mesta užasa u Beogradu: Dečak (3) pao kroz prozor sa 7. sprata, hitno prebačen u Urgentni

Telegraf 19.06.2022
U toku je dijagnostika povreda dečaka. Prava drama dogodila se danas oko podneva u Beogradu kada je trogodišnji dečak, pod još nerazjašnjenim uslovima, pao sa prozora 7. sprata zgrade u Ulici kneza Danila. Mališanu su u pomoć pritrčali prolaznici… »
Užas u Beogradu: Dete ispalo kroz prozor zgrade, hitno prevezeno u bolnicu

Užas u Beogradu: Dete ispalo kroz prozor zgrade, hitno prevezeno u bolnicu

Nova 19.06.2022
Trogodišnje dete ispalo je danas sa prozora zgrade na uglu ulica Knez Danilove i Stanoja Glavaša, saznaje "Blic". Hitna pomoć je odvezla dete koje je davalo znake života. Trenutno je u Urgentom centru i zadobilo je teške telesne povrede. „Ne zna se… »

Vesti dana »