Povezane vesti
To je notorna laž Šapić: Nisam najavio odluku o zabrani vožnje jedne osobe u autu u špicu
Alo 22.06.2022
Najveći razlog zagađenja u Beogradu su individualna ložišta i automobili sa motorima koji se više ne koriste u Evropi, a ovde se jeftino uvoze. Gradonačenik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da je "notorna laž da je najavio odluku o zabrani… »
Vesti dana »

Dačić: Napad na policiju u Novom Sadu, policija ostaje na fakultetu dok dekan to traži
NIN pre 40 minutajoš 35 povezanih

Podrhtava Hrvatska: Klub iz hnl-a dovodi pojačanje iz Mančester junajteda!? (poluvreme) zvezda u zaostatku, a mateus najbolji na terenu: Pafos rutinski čuva prednost i stvara šanse!
Hot sport pre 59 minutajoš 36 povezanih

Đorđe je sedeo u dvorištu kad je video da kulja dim: Seo na motor i za tili čas bio u borbi sa vatrenom stihijom: Po boji dima, znao sam šta je (video)
Kurir pre 4 satijoš 35 povezanih

Rok za primenu američkih sankcija NIS-u ističe, očekuje se novo odlaganje
Naslovi.ai pre 10 satijoš 32 povezane

Tramp najavljuje sankcije, ako Rusija odbije da obustavi rat; Ukrajincima od 18 do 22 godine dozvoljeno prelaženje granice
RTS pre 25 minutajoš 26 povezanih