Povezane vesti
Abazovićeva vlada na ispitu zbog SPC: Zaključivanje Temeljnog ugovora sa Crkvom ponovo kamen razdora u Crnoj Gori
Večernje novosti 23.06.2022
IAKO je ministar pravde Marko Kovač najavio formiranje međuresornog radnog tima za pregovore sa verskim zajednicama sa ciljem rešavanja ugovornih odnosa, uključujući i Srpsku pravoslavnu crkvu, neizvesno je da li će se na današnjoj sednici Vlade Crne… »
Rasprava o Temeljnom ugovoru na sutrašnjoj sednici Vlade Joković: Crkva i država uvek bile nerazdvojive
Večernje novosti 22.06.2022
POTPREDSEDNIK Vlade Crne Gore i lider SNP Vladimir Joković saopštio je večeras da će Vlada na sutrašnjoj sednici raspravljati o Temeljnom ugovoru sa SPC. Foto SNP Informaciju o ugovoru, kako je rekao, pripremilo je Ministarstvo pravde, a članovima Vlade… »
Vesti dana »
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel 192 dinara, benzin 175 dinara do 23. januara
Naslovi.ai pre 35 minutajoš 39 povezanih
Đilas (SSP): Oliver Ivanović žrtva političkog nasilja koje još uvek nije kažnjeno
Beta pre 2 satajoš 24 povezane
ZLF o profesorki Kleut: Politički revanšizam nad znanjem i odmazda zbog kritike vlasti
Beta pre 5 minutajoš 39 povezanih
Muškarac (57) podlegao povredama! Troje povređenih u stabilnom stanju, ovo su najnoviji detalji nesreće na auto-putu "Miloš Veliki"
Dnevnik pre 19 minutajoš 50 povezanih
Pregovori MOL-a o kupovini udela u NIS-u u završnoj fazi uz izjave Vučića i analize političkih aspekata transakcije
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 30 povezanih

