Povezane vesti

"Taj film nećete gledati": Vučić: Mi smo spremni za dijalog, a nećemo da dopustimo nove "Oluje", novi "Bljesak"

"Taj film nećete gledati": Vučić: Mi smo spremni za dijalog, a nećemo da dopustimo nove "Oluje", novi "Bljesak"

Blic 30.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na Instagramu objavio video uz poruku "Da dopustimo nove “Oluje”, novi “Bljesak” - taj film nećete gledati". "Mi smo uvek spremni za dijalog i uvek smo bili spremni za dijalog, dok neki drugi nikada nisu… »
Poštujte prava onih koje ste već ubijali! Ovo su najjače poruke predsednika Vučića Prištini i zemljama Kvinte (video)

Poštujte prava onih koje ste već ubijali! Ovo su najjače poruke predsednika Vučića Prištini i zemljama Kvinte (video)

Kurir 30.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se večeras javnosti zbog novih ucena međunarodne zajednice po pitanju Kosova i Metohije, kao i odluke lažne države da ukine srpska dokumenta i tablice na teritoriji južne pokrajine. Na zvaničnom Instagram… »
"Više nego dovoljno": Vučić objavio fotografiju sa večere sa Lajčakom

"Više nego dovoljno": Vučić objavio fotografiju sa večere sa Lajčakom

Blic 29.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandaar Vučić objavio je slike sa večere sa specijalnim izaslanikom EU za dijalog Beograda i Prištine, koja se održava u Predsedništvu Srbije. "Večera sa @miroslav.lajcak. Više nego dovoljno", piše u objavi na instagram… »

Vesti dana »