Povezane vesti

Čitajte u “Vestima”: EU pali Kosovo

Čitajte u “Vestima”: EU pali Kosovo

Vesti online 30.06.2022
Aleksandar Vučić u dramatičnom obraćanju javnosti upozorio je da Priština namerava da 1. oktobra zauzme sever Kosova i protera Srbe, ali da će Beograd gledati da sačuva mir. Predsednik je zaključio i da više nema reči o dijalogu. Više o ovoj… »
Borko Stefanović: Jasno je da Kurti čini sve da Srbiju predstavi kao agresivnu i željnu sukoba

Borko Stefanović: Jasno je da Kurti čini sve da Srbiju predstavi kao agresivnu i željnu sukoba

Danas 30.06.2022
Borko Stefanović, potpredsednik SSP, za Danas kaže da je odluka Vlade Kosova nerazumna i jedna u nizu koje vode ka mogućim problemima i otežavanju položaja Srbija na KiM. On je na naše pitanje da prokomentariše sinoćni nastup predsednika Srbije… »
Vučić: Ovo je najoštrija konferencija koju sam održao u istoriji, jer sam im sve u lice rekao

Vučić: Ovo je najoštrija konferencija koju sam održao u istoriji, jer sam im sve u lice rekao

Danas 30.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da su kosovski Albanci doneli dve odluke – jedna je uskraćivanje prava ulaska sa ličnim kartama, a druga se odnosi na prihvatanja RKS tablica, dodajući da je ta druga odluka doneta sa jedinim… »

Vesti dana »