Povezane vesti

Prvi rezultati završnog ispita biće objavljeni danas

Prvi rezultati završnog ispita biće objavljeni danas

Politika 01.07.2022
Žalbe na greške u bodovanju zadataka sa završnog ispita upućuju se danas prvostepenoj komisiji, nezadovoljni odgovorom mogu podneti prigovor i sutra drugostepenoj komisiji, čija je odluka konačna. Prvi nezvanični rezultati male mature za svih oko… »
Preliminarni rezultati male mature: Gde mogu da se vide testovi i kome možete da se žalite

Preliminarni rezultati male mature: Gde mogu da se vide testovi i kome možete da se žalite

Radio 021 01.07.2022
Preliminarni rezultati male mature objavljeni su na portalu Moja srednja škola (www.mojasrednjaskola.gov.rs), kao i sva tri testa koje su osmaci rešavali. Ko nema mogućnost da rezultatima i testovima pristupi elektronski, može da ih vidi u matičnim… »
Objavljeni preliminarni rezultati male mature

Objavljeni preliminarni rezultati male mature

Telegraf 01.07.2022
I ove godine sve aktivnosti vezane za završetak osnovne škole mogu biti vidljive jednim logovanjem na portalu Moja srednja škola. Preliminarni rezultati završnog ispita male mature su dostupni na portalu Moja srednja škola. I ove godine sve… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita, liste želja od 6. jula

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita, liste želja od 6. jula

RTS 01.07.2022
Na portalu Moja srednja škola objavljeni su preliminarni rezultati završnog ispita, potvrđeno je u Ministarstvu prosvete. Kako je ranije saopštilo ministarstvo, na završni ispit koji je održan od 27. do 29. juna izašlo je 99,5 odsto učenika… »
Najbolje urađen kombinovani test: Slabiji rezultati osmaka na maloj maturi nego prošle godine

Najbolje urađen kombinovani test: Slabiji rezultati osmaka na maloj maturi nego prošle godine

Blic 01.07.2022
Učenici osmog razreda na testu iz srpskog, odnosno maternjeg jezika osvojili su u proseku 12,52 poena od mogućih 20. Iz matematike je prosek 12,31, a na kombinovanom testu 14,12 poena, rečeno je Danasu u Ministarstvu prosvete. Milan Pašić, pomoćnik… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita

N1 Info 01.07.2022
Preliminarni rezultati završnog ispita su dostupni na portalu Moja srednja škola. Preliminarne rezultate možete pogledati OVDE. Na završni ispit izašlo je 99,5 odsto učenika, saopštilo je Ministarstvo prosvete. I ove godine sve aktivnosti vezane za… »
Ovo su svi testovi sa male mature, proverite da li biste položili

Ovo su svi testovi sa male mature, proverite da li biste položili

Nova 01.07.2022
Od ponedeljka do srede osmaci u Srbiji polagali su završni ispit, odnosno testove iz srpskog jezika, matematike i kombinovani test. U nastavku pogledajte pitanja sa sva tri testa i proverite svoje znanje. Pogledajte pitanja koja su bila na testu iz… »
Slabiji rezultati osmaka nego prošle godine: Najbolje urađen kombinovani test

Slabiji rezultati osmaka nego prošle godine: Najbolje urađen kombinovani test

Nova 01.07.2022
Učenici osmog razreda na testu iz srpskog, odnosno maternjeg jezika osvojili su u proseku 12,52 poena od mogućih 20. Iz matematike je prosek 12,31, a na kombinovanom testu 14,12 poena, rečeno je Danasu u Ministarstvu prosvete. Milan Pašić, pomoćnik… »
Objavljeni preliminarni rezultati male mature: Evo do kada možete da podnesete žalbu ukoliko imate prigovor

Objavljeni preliminarni rezultati male mature: Evo do kada možete da podnesete žalbu ukoliko imate prigovor

Kurir 01.07.2022
Preliminarni rezultati završnog ispita male mature su dostupni na portalu Moja srednja škola. I ove godine sve aktivnosti vezane za završetak osnovne škole, kao i upis u srednju školu obavljaće se bez podnošenja papira, jednim logovanjem na ovom… »
Osmaci usklađuju želje sa bodovima

Osmaci usklađuju želje sa bodovima

Jug press 01.07.2022
NIŠ Na završni ispit, koji je održan od 27. do 29. juna 2022.godine izašlo je 99,5 odsto učenika. I ove godine sve aktivnosti vezane za završetak osnovne škole, kao i upis u srednju školu obavljaće se bez podnošenja ijednog papira, jednim… »
Objavljeni preliminarni rezultati male mature – prigovori elektronski ili u školi

Objavljeni preliminarni rezultati male mature – prigovori elektronski ili u školi

Euronews 01.07.2022
Objavljeni su preliminarni rezultati male mature i dostupni su na portalu Moja srednja škola, gde roditelji i učenici imaju uvid u sva tri testa. Đaci koji nemaju mogućnost da rezultatima pristupe elektronski mogu da ih vide u matičnim školama… »
Danas preliminarani rezultati male mature: Liste želja od 6. jula

Danas preliminarani rezultati male mature: Liste želja od 6. jula

Blic 01.07.2022
Danas će biti objavljeni preliminarni rezultati polaganja male mature. Biće dostupni na portalu Moja srednja škola, gde će roditelji i učenici imati uvid u sva tri testa. U subotu do 16 sati učenici mogu da podnesu žalbu, elektronski ili u svojoj… »
Danas preliminarni rezultati polaganja male mature: Liste želja od 6. jula

Danas preliminarni rezultati polaganja male mature: Liste želja od 6. jula

Telegraf 01.07.2022
U subotu do 16 sati učenici mogu da podnesu žalbu, elektronski ili u svojoj osnovnoj školi. Danas će biti objavljeni preliminarni rezultati polaganja male mature. Biće dostupni na portalu Moja srednja škola, gde će roditelji i učenici imati uvid u… »
Mala matura završena, na redu su liste želja! Ovo je 10 ključnih saveta kako da što pametnije popunite obrazac, neke…

Mala matura završena, na redu su liste želja! Ovo je 10 ključnih saveta kako da što pametnije popunite obrazac, neke…

Blic 30.06.2022
U osnovnim školama širom Srbije danas je završeno polaganje završnog ispita, takozvane male mature, prilikom koje su osmaci testirani iz srpskog jezika, matematike, kao i ostalih predmeta formiranih u jedan kombinovani test. U narednom periodu… »

Vesti dana »