Povezane vesti
Radikali na pomenu ubijenim Srbima u srednjem Podrinju
Beta 02.07.2022
Delegacija Srpske radikalne stranke (SRS) koju je predvodio zamenik predsednika SRS Aleksandar Šešelj prisustvovala je danas u Bratuncu pomenu Srbima ubijenim tokom 1992. godine na području srednjeg Podrinja. Iz te stranke su podsetili da su muslimanske… »
Obeležavanje trideset godina od stradanja Srba u srednjem Podrinju i Birču
Danas 02.07.2022
Zvaničnici Republike Srpske i Srbije, delegacije i predstavnici boračkih udruženja i nestalih osoba u proteklom ratu u BiH položili su danas vence kod Spomen-krsta na groblju u Bratuncu i odali poštu za više od 3.200 stradalih Srba u srednjem Podrinju i… »
Bratunac: Godišnjica stradanja Srba, patrijarh služi parastos
Vesti online 02.07.2022
U Bratuncu se obeležava 30 godina od stradanja Srba u srednjem Podrinju i Birču, a parastos za 3.267 ubijenih Srba služi patrijarh srpski Porfirije. Osim velikog broja građana iz Podrinja, Birča i sa Romanije, parastosu prisustvuju srpski član… »
Vesti dana »
Poslanici o amandmanima na set trgovinskih zakona; verbalni okršaj Selakovića i poslanika opozicije
RTS pre 34 minutajoš 23 povezane
Studenti Medicinskog fakulteta u Beogradu proglasili blokadu zgrade Dekanata
Danas pre 34 minutajoš 40 povezanih






