Povezane vesti

Mima trudna sa grujom?! Pevač izazvao haos za crnim stolom, ona ga optužila da na svaki način pokušava da je vrati

Mima trudna sa grujom?! Pevač izazvao haos za crnim stolom, ona ga optužila da na svaki način pokušava da je vrati

Alo 06.07.2022
Drama. Naredno pitanje u emisiji "Pitanja gledalaca" voditeljka Ivana Šopić pročitala je Nikoli Grujiću Gruji. - Da li je Mima trudna? - glasilo je pitanje. PrintScreen YouTube/Zadruga Official - Ja to ne mogu da znam, jurim je nedelju dana da… »
Ne opraštam prevare i vređanje roditelja Dalila zauvek stavila tačku na ljubav sa Filipom: Nema potrebe za razgovorom

Ne opraštam prevare i vređanje roditelja Dalila zauvek stavila tačku na ljubav sa Filipom: Nema potrebe za razgovorom

Alo 06.07.2022
Kraj velike ljubavi. Jedno od pitanja u emisiji "Pitanja gledalaca" voditeljka Ivana Šopić pročitala je Filipu Caru. - Zašto konačno ne prestaneš da praviš cirkus sa Dalilom? Šta na kraju želiš? Možda ti bude prišla ako prestaneš da je… »
Samo što se niste poljubili Sanja i Mateja pokušali da sakriju dešavanja sa žurke, Dalila ih potpuno raskrinkala, on na…

Samo što se niste poljubili Sanja i Mateja pokušali da sakriju dešavanja sa žurke, Dalila ih potpuno raskrinkala, on na…

Alo 06.07.2022
Ponovo se približili. Naredno pitanje u emisiji "Pitanja gledalaca" voditeljka Ivana Šopić pročitala je Mateji Matijeviću. - Da li ti se svidelo to ispod Sanjine haljine? - glasilo je pitanje. PrintScreen YouTube/Zadruga Official - Ne znam na šta se… »

Vesti dana »