Povezane vesti

Mekinro: Pustite Đokovića da igra na Ju-Es openu

Mekinro: Pustite Đokovića da igra na Ju-Es openu

Politika 10.07.2022
LONDON - Legendarni teniser Džon Mekinro poručio je američkim vlastima da bi trebalo da dozvole srpskom teniseru Novaku Đokoviću da igra na poslednjem grend slem turniru sezone, Ju-Es openu, prenosi „Foks njuz”. Đoković se prema trenutnim… »
Mnogo toga se skupilo, ali sad je još slađe: To, legendo!

Mnogo toga se skupilo, ali sad je još slađe: To, legendo!

Sport klub 10.07.2022
Nagomilalo se frustracije i bola od početka godine. Previše. Primao je udarce sa svih strana, samo da bi ponovo izronio odlučniji, čvršći, jači. Dame i gospodo, Novak Đoković je sedmi put šampion Vimbldona – u izvanrednom meču je pobedio Nika… »
Novače, vidimo se ispred Skupštine!

Novače, vidimo se ispred Skupštine!

Sportske.net 10.07.2022
Posle brojnih pehova i neverovatnih situacija u kojima se nalazio od početka ove godine, Novak Đoković je uspeo sve to da prevaziđe i danas je posle godinu dana nastavio sa osvajanjem grend slem trofeja. Sedmi put u karijeri, a četvrti uzastopno… »
Novak otkrio šta planira posle Vimbldona: Čekam dobre vesti iz SAD

Novak otkrio šta planira posle Vimbldona: Čekam dobre vesti iz SAD

Nova 10.07.2022
Novak nije krio sreću. Novak Đoković je protiv Nika Kirjosa stigao do sedme titule na Vimbldonu i to preokretom, a po osvajanju četvrtog uzastopnog naslova prvaka najvećeg teniskog turnira na svetu održao je emotivnu konferenciju za medije… »
Jedan je zlatan! Napisao samo 2 reči o Đokoviću: Svi pričaju o njegovoj poruci Novaku - oglasio se čim je Srbin pobedio!

Jedan je zlatan! Napisao samo 2 reči o Đokoviću: Svi pričaju o njegovoj poruci Novaku - oglasio se čim je Srbin pobedio!

Mondo 10.07.2022
Zlatan Ibrahimović imao je kratku i jasnu poruku za Novaka Đokovića posle finala Vimbldona. Zlatan Ibrahimović imao je kratku i jasnu poruku za Novaka Đokovića posle finala Vimbldona. Novak Đoković je naterao Britance da mu se još jednom poklone… »
Đoković: Ne planiram da se vakcinišem, nadam se da će ukinuti to pravilo u SAD

Đoković: Ne planiram da se vakcinišem, nadam se da će ukinuti to pravilo u SAD

Nova 10.07.2022
Đoković otvoreno. Novak Đoković je osvojio Vimbldon po sedmi put, ali je veliko slavlje ubrzo utihnulo, a pažnja teniske javnosti se prebacila na naredni turnir, poslednji grend slem u sezoni – US Open. Prema trenutnim propozicijama, Đoković… »
Kad Zlatan čestita: „A ko drugi?“

Kad Zlatan čestita: „A ko drugi?“

Sport klub 10.07.2022
Novak Đoković je u nedelju po sedmi put u karijeri osvojio trofej Vimbldona, a među prvima čestitao mu je Zlatan Ibrahimović. Napadač Milana je pažljivo gledao odlučujući meč trećeg igrača sveta i Nika Kirjosa 4:6, 6:3, 6:4 i 7:6 (3), a nakon… »
Đoković: Volim vas Srbijo, želim još puno godina da igram

Đoković: Volim vas Srbijo, želim još puno godina da igram

Sportski žurnal 10.07.2022
- Vimbldon uvek dolazi u momentima kada mi je to toliko bitno, presudno, da se vratim psihički u optimalu i nivo koji mi odgovara. Zahvalan sam na ovom trenutku i ovo je najlepši poklon za godišnjicu braka i na dan rođenja Nikole Tesle - dodao je… »
Kirjos: Zbog Novaka sam se suprotstavio celoj naciji

Kirjos: Zbog Novaka sam se suprotstavio celoj naciji

Sport klub 10.07.2022
Australijski teniser Nik Kirjos, koji je u finalu Vimbldona poražen od Novaka Đokovića, istakao je da je zadovoljan kako je taktički sve izveo, ali da jednostavno nije imao šanse protiv Srbina koji je delovao krajnje pribrano i ni u jednom momentu… »
Hrvatski fudbaler čestitao Đokoviću: Neka si im objasnio!

Hrvatski fudbaler čestitao Đokoviću: Neka si im objasnio!

Sportski žurnal 10.07.2022
„Svaka čast Nole! 21. grend slem! U srcu Londona, neka si im objasnio”. Fudbaler Zenita i hrvatski reprezentativac Dejan Lovren čestitao je Novaku Đokoviću osvajanje titule na Vimbldonu. Đoković je sedmi put u karijeri osvojio Vimbldon, pošto… »
Đoković: Srećan sam i zahvalan zbog novog trofeja na Vimbldonu

Đoković: Srećan sam i zahvalan zbog novog trofeja na Vimbldonu

Novi magazin 10.07.2022
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da je srećan i zahvalan što je imao priliku da se bori u Londonu i osvoji sedmu titulu na Vimbldonu, najvažnijem turniru na svetu. "Nema reči kojima bih mogao da opišem šta mi znači ovaj turnir i… »
Kritike nisu vredele, Kirjos opet prkosi pravilima Vimbldona!

Kritike nisu vredele, Kirjos opet prkosi pravilima Vimbldona!

Sportske.net 10.07.2022
Ne samo da je Vimbldon jedan od četiri najveća, grend slem turnira, nego zbog svoje duge tradicije i specifičnih pravila koja se decenijama unazad poštuju ima poseban značaj. Ono što nas čini ponosnim je što je naš najbolji teniser Novak… »
Ibra u svom stilu raspametio Srbe i rekao šta misli o Novakovoj tituli

Ibra u svom stilu raspametio Srbe i rekao šta misli o Novakovoj tituli

Nova 10.07.2022
Treći teniser sveta Novak Đoković osvojio je trofej Vimbldona, a Zlatan Ibrahimović je jedan od prvih koji mu je čestitao. Novak je u nedelju savladao Nika Kirjosa sa 3:1 u setovima, 4:6, 6:3, 6:4 i 7:6 (3). Nakon turnira se družio sa kraljevskom… »
Zbog Novaka sam išao protiv moje nacije! Kirjos stukao dva piva, pa oduševio - "To nije bilo lako uraditi!"

Zbog Novaka sam išao protiv moje nacije! Kirjos stukao dva piva, pa oduševio - "To nije bilo lako uraditi!"

Mondo 10.07.2022
Nik Kirjos se još jednom dotakao svega što se dešavalo s Novakom Đokovićem pred Australijan open ove godine, kada je bio jedan od retkih koji je stao na njegovu stranu. Nik Kirjos se još jednom dotakao svega što se dešavalo s Novakom Đokovićem… »
Ivanišević otvorio dušu posle Vimbldona: „Ovo je bila us**na godina“

Ivanišević otvorio dušu posle Vimbldona: „Ovo je bila us**na godina“

Nova 10.07.2022
Trener Novaka Đokovića Goran Ivanišević kaže da je ovo za ceo tim veoma izazovna godina. Novak je u nedelju osvojio titulu Vimbldona, pobedom nad Nikom Kirjosom u četiri seta 4:6, 6:3, 6:4 i 7:6 (3) posle tri sata i četiri minuta igre. To je… »
Đoković juri Nadala po broju osvojenih Grend slem trofeja

Đoković juri Nadala po broju osvojenih Grend slem trofeja

Sportski žurnal 10.07.2022
Novak je iza sebe ostavio Švajcarca Rodžera Federera, koji ima 20 osvojenih grend slem trofeja. Najbolji srpski teniser Novak Đoković trijumfom na Vimbldonu stigao je do 21. Grend slem trofeja u karijeri, pa sada za Špancem Rafaelom Nadalom zaostaje… »
Od danas Federer gleda Novaku u leđa, a US open je to lepo ilustrovao!

Od danas Federer gleda Novaku u leđa, a US open je to lepo ilustrovao!

Sportske.net 10.07.2022
Veliki dan za Novaka Đokovića! Naš najbolji teniser odbranio je titulu na Vimbldonu gde dominira od 2018. godine i gde sada ima već sedam osvojenih trofeja. Ukupno, računajući sve grend slem trofeje, Đoković je ih osvojio 21, i to - devet na… »
Pogledajte istorijski poen koji je Novaku doneo sedmi Vimbldon i 21. grend slem trofej (VIDEO)

Pogledajte istorijski poen koji je Novaku doneo sedmi Vimbldon i 21. grend slem trofej (VIDEO)

Vesti online 10.07.2022
Novak Đoković je šampion Vimbldona po sedmi put, a četvrti uzastopno! Srpski teniser je stigao do 21. grend slem titule i tako prestigao Rodžera Federera koji ima jednu manje. Nik Kirios je želeo da pomrsi konce Novaku, da ga spreči u nameri da… »
Besmisleno – Nole osvojio Vimbldon, a pada na ATP listi

Besmisleno – Nole osvojio Vimbldon, a pada na ATP listi

Nova 10.07.2022
Ne zvuči pošteno, zar ne? Treći teniser planete Novak Đoković od ponedeljka će nazadovati na ATP listi. Da je nanizao nekoliko poraza u prvim rundama turnira, pa i da zna zašto pada za četiri pozicije na sedmo mesto, ali ovako ostaje gorak ukus u… »
FOTO Ludnica ispred balkona: Navijači skandirali Đokoviću nakon sedme titule

FOTO Ludnica ispred balkona: Navijači skandirali Đokoviću nakon sedme titule

Nova 10.07.2022
Svi su želeli da pozdrave srpskog tenisera. Novak Đoković je na Centralnom terenu Vimbldona slavio u finalu protiv Nika Kirjosa sa 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (3) i tako je podigao četvrti uzastopni trofej trećeg grend slema. Velika gužva nastala je ispred… »
Đoković: Vimbldon je poseban turnir za mene

Đoković: Vimbldon je poseban turnir za mene

Dnevnik 10.07.2022
LONDON: Najbolji srpski teniser Novak Đoković priznao je danas da mu mnogo znači osvajanje titule na Vimbldonu. Đoković je sedmi put u karijeri osvojio Vimbldon, pošto je u finalu pobedio Nika Kirjosa 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (7:3). "Ovo je poseban turnir… »
Djoković: Srećan sam i zahvalan zbog novog trofeja na Vimbldonu

Djoković: Srećan sam i zahvalan zbog novog trofeja na Vimbldonu

Radio sto plus 10.07.2022
„Nema reči kojima bih mogao da opišem šta mi znači ovaj turnir i trofej. To je uvek bio i biće poseban turnir u mom srcu, koji me je motivisao da počnem da igram tenis u malom mestu na planini u Srbiji. Video sam Samprasa kako 1993. godine osvaja… »
„Velika trojka“ – 20 od 22, a Noleta dva puta izbacili!

„Velika trojka“ – 20 od 22, a Noleta dva puta izbacili!

Sport klub 10.07.2022
Ovogodišnji Vimbldon završen je pobedom Novaka Đokovića, a impresivan je podatak da su 20 od poslednja 22 Gren slem trofeja osvojili članovi "Velike trojke" - Rafael Nadal, Rodžer Federer i Nole. Sve je počelo 2017. trijumfom Federera na… »
Tradicija nastavljena, ponovo sa peharom na balkonu (VIDEO)

Tradicija nastavljena, ponovo sa peharom na balkonu (VIDEO)

Sport klub 10.07.2022
Novak Đoković je još jedno pozdravio navijača kao šampion Vimbldona sa čuvenog balkona. Tradicija koja traje već godinama.… »
Tradicija nastavljena – Novak sa peharom na balkonu

Tradicija nastavljena – Novak sa peharom na balkonu

N1 Info 10.07.2022
Novak Đoković je još jedno pozdravio navijača kao šampion Vimbldona sa čuvenog balkona. Tradicija koja traje već godinama. Srpski teniser je u finalu pobedio Nika Kirjosa u četiri seta i po 21. put u karijeri osvojio Gren slem titulu. Rafael Nadal… »
Kirjos čestitao Đokoviću: Teško ga je dobiti, zar ne? Neću da lažem, on je pomalo kao bog

Kirjos čestitao Đokoviću: Teško ga je dobiti, zar ne? Neću da lažem, on je pomalo kao bog

Sportski žurnal 10.07.2022
Srpski teniser je stigao do sedme titule na Vimbldonu, dok je Kirjos poražen u svom prvom grend slem finalu. Australijski teniser Nik Kirjos čestitao je danas Srbinu Novaku Đokoviću titulu na Vimbldonu. Đoković je u finalu Vimbldona pobedio Kirjosa… »
Đoković poklonio trofej supruzi Jeleni za godišnjicu braka

Đoković poklonio trofej supruzi Jeleni za godišnjicu braka

Sportski žurnal 10.07.2022
- Draga, srećna godišnjica, hvala svima što me podsećate, ovaj pehar joj je poklon od mene - istakao je Đoković, koji je dobio ovacije sa tribina. Najbolji srpski teniser Novak Đoković otkrio je da je sedmu titulu na Vimbldonu osvojio na… »
Šmekerski potez Novaka - upoznao princa pa ispao car! Đoković je ovim gestom oduševio malog Džordža! (video)

Šmekerski potez Novaka - upoznao princa pa ispao car! Đoković je ovim gestom oduševio malog Džordža! (video)

Mondo 10.07.2022
Novak Đoković voli da "podeli" svoj uspeh i sa drugima, pa je tako njegov trofej završio u rukama mladog britanskog princa Džordža. Novak Đoković voli da "podeli" svoj uspeh i sa drugima, pa je tako njegov trofej završio u rukama mladog britanskog… »
VIDEO Novak dao pehar princu Džordžu, Vilijam imao foru koja je nasmejala sve

VIDEO Novak dao pehar princu Džordžu, Vilijam imao foru koja je nasmejala sve

Nova 10.07.2022
Najbolji srpski teniser Novak Đoković stigao je da popriča sa kraljevskom porodicom posle titule na Vimbldonu. On je u finalu pobedio Nika Kirjosa u četiri seta 4:6, 6:3, 6:4 i 7:6 (3), posle tri sata i četiri minuta tenisa. Vojvotkinja od Kembridža… »
"Iza zavese": Kejt Midlton "presrela" Novaka Đokovića po izlasku s Centralnog terena, a onda je usledila scena o kojoj se…

"Iza zavese": Kejt Midlton "presrela" Novaka Đokovića po izlasku s Centralnog terena, a onda je usledila scena o kojoj se…

Večernje novosti 10.07.2022
NOVAK Đoković i Nik Kirjos su posle spektakularng finala Vimbldona 2022 krenuli svako na svoju stranu, a Nole se na tom svom putu susreo i sa damom koja je izazvala ogromnu pažnju svojom pojavom na grend slem turniru. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Novak… »
"Blek-džek" Novak: Svet se utrkuje ko će poslati lepšu čestitku Đokoviću (foto)

"Blek-džek" Novak: Svet se utrkuje ko će poslati lepšu čestitku Đokoviću (foto)

Večernje novosti 10.07.2022
NOVAK Đoković u veličanstvenom stilu pokorio je Britaniju i podigao najprestižniji trofej u svetu tenisa, a svet se utkrivao ko će uputiti lepštu čestitku kralju "belog sporta". FOTO: Tanjug/AP Čelnici "Ol Ingland Klaba" napisali su da je za 100… »
"Učinili ste Srbiju ponosnom": Ana Brnabić čestitala Novaku Đokoviću novu vimbldonsku titulu

"Učinili ste Srbiju ponosnom": Ana Brnabić čestitala Novaku Đokoviću novu vimbldonsku titulu

Večernje novosti 10.07.2022
PREMIJERKA Srbije Ana Brnabić čestitala je danas najboljem srpskom teniseru Novaku Đokoviću osvajanje titule na Vimbldonu. Foto: Tanjug/T.R. Premijerka je navela da je Đoković učinio svoju zemlju ponosnom. Čestitam @DjokerNole na osvojenom… »
Stižu čestitke sa svih strana: Svet oduševljen nastupom Đokovića na Vimbldonu

Stižu čestitke sa svih strana: Svet oduševljen nastupom Đokovića na Vimbldonu

Večernje novosti 10.07.2022
NOVAK Đoković je ponovo to uradio. Osvojio je Vimbldon, sedmi put, četvrti put uzastopno i došao do 21. grend slem titule. Čestitke pljušte sa svih strana. FOTO: Tanjug/AP Kanadski teniser Denis Šapovalov je istakao da je Srbin nastavio da podiže… »
FOTO Novak otrčao kod Jelene i dobio poljubac za pamćenje – svi gledali u njih

FOTO Novak otrčao kod Jelene i dobio poljubac za pamćenje – svi gledali u njih

Nova 10.07.2022
Srpski igrač je, sada već po tradiciji, okusio travu Centralnog terena, a teško mu je išlo i da suzdrži suze. Treći teniser planete Novak Đoković osvojio je 21. titulu sa grend slem turnira pobedom nad Nikom Kirjosom u četiri seta 4:6, 6:3, 6:4… »
Đoković odbranio titulu na Vimbldonu i osvojio 21. grend slem

Đoković odbranio titulu na Vimbldonu i osvojio 21. grend slem

RTK 10.07.2022
Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je sedmi put titulu na Vimbldonu, a ujedno je stigao do 21. grend slem trofeja u karijeri, pošto je u finalu pobedio Australijanca Nika Kirjosa 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (7:3). Đokoviću je ovo bilo osmo finale… »
VIDEO Tradicija nastavljena: Đoković pojeo travu

VIDEO Tradicija nastavljena: Đoković pojeo travu

Nova 10.07.2022
Veliki uspeh srpskog tenisera. Novak Đoković je slavio u finalu Vimbldona protiv Nika Kirjosa sa 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (3). Podigao je sedmu titulu na londonskoj travi, a četvrtu uzastopnu. Srpski teniser je nastavio tradiciju da nakon svakog osvojenog… »
Kirjos odmah posle meča napravio skandal! Prekršio tradiciju dugu 140 godina - namerno je ovo uradio pred celim svetom!

Kirjos odmah posle meča napravio skandal! Prekršio tradiciju dugu 140 godina - namerno je ovo uradio pred celim svetom!

Mondo 10.07.2022
Australijanac jednostavno ne može da ne privuče pažnju svojim potezima! Australijanac jednostavno ne može da ne privuče pažnju svojim potezima! Finale Vimbldona je tek bilo završeno pobedom Novaka Đokovića, a Nik Kirjos je odmah prekršio pravilo… »
VIDEO Novak nije mogao da zadrži suze, emotivno slavio titulu

VIDEO Novak nije mogao da zadrži suze, emotivno slavio titulu

Nova 10.07.2022
Kakav uspeh najboljeg srpskog tenisera. Novak Đoković je na Centralnom terenu Vimbldona slavio u finalu protiv Nika Kirjosa sa 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (3) i podigao svoju sedmu titulu na londonskoj travi, a četvrtu uzastopnu. Srpski teniser je veoma… »
Foto-album svih novakovih titula! Današnja slika broj "21" je za pamćenje, a sve je počelo davne 2008!

Foto-album svih novakovih titula! Današnja slika broj "21" je za pamćenje, a sve je počelo davne 2008!

Mondo 10.07.2022
Ovo su sve grend slem titule koje je Đoković osvojio u karijeri! Ovo su sve grend slem titule koje je Đoković osvojio u karijeri! Novak Đoković šampion Vimbldona! Po sedmi put u karijeri osvojio je pehar na londonskoj travi, ukupno 21. do sada… »
Novak ne može da stigne Nadala pre 2023! Osvojio Vimbldon i prišao Špancu - sad ima jedan problem!

Novak ne može da stigne Nadala pre 2023! Osvojio Vimbldon i prišao Špancu - sad ima jedan problem!

Mondo 10.07.2022
Novak Đoković je osvojio sedmi Vimbldon i 21. grend slem titulu, ali ima i loših vesti za njegove navijače. Novak Đoković je osvojio sedmi Vimbldon i 21. grend slem titulu, ali ima i loših vesti za njegove navijače. Najbolji srpski sportista Novak… »

Vesti dana »