Povezane vesti

Pobednica prve Zadruge za Kurir o dejanovom prvom mestu: Evo da li je Kija podržala Dragojevića kog je zadesila slična…

Pobednica prve Zadruge za Kurir o dejanovom prvom mestu: Evo da li je Kija podržala Dragojevića kog je zadesila slična…

Kurir 11.07.2022
Pobednica prve "Zadruge" Kristina Kija Kockar prokomentarisala je pobedu Dejana Dragojevića. Dejan je osvojio nagradu od 50.000 evra i prvo mesto u "Zadruzi 5", a desila mu se slična stvar kao svojevremeno Kiji Kockar, s obzirom na to da ga je žena… »
Dejan stigao u Veternik: Pobednik Zadruge ne prestaje da plače - došao kući posle 4 godine, sačekala ga baka

Dejan stigao u Veternik: Pobednik Zadruge ne prestaje da plače - došao kući posle 4 godine, sačekala ga baka

Mondo 11.07.2022
Dejan Dragojević se vratio u kuću svojih roditelja. Dejan Dragojević se vratio u kuću svojih roditelja Pobednik Zadruge Dejan Dragojević, vratio se u Veternik sa porodicom s kojom nije bio u kontaktu više od 4 godine. Razlog za sukob s roditeljima… »
(Video) Stigao u Veternik: Dejan Dragojević ne prestaje da plače, evo kako je izgledao prvi susret sa bakom

(Video) Stigao u Veternik: Dejan Dragojević ne prestaje da plače, evo kako je izgledao prvi susret sa bakom

Blic 11.07.2022
Dejan Dragojević je sinoć izašao iz Zadruge kao pobednik, a ovaj rijaliti mu je, osim pobede, doneo mnoge životne promene. Burno je bilo prethodnih 10 meseci u životu Dejana Dragojevića. Usred rijalitija ga je prevarila supruga Dalila Dragojević i… »
Karić i Misica se posvađali po izlasku iz Zadruge: Jovana mislila da nema kamera pa napala Stefana, nastao haos

Karić i Misica se posvađali po izlasku iz Zadruge: Jovana mislila da nema kamera pa napala Stefana, nastao haos

Blic 11.07.2022
Jovana Ljubisavljević dočekala je dečka Stefana Karića sa širokim osmehom i rame uz rame sa njegovom porodicom. Dok je Stefan Karić ispitivao Misicu da li je bio dobar i je li u njihovom vezi sve u redu, ona je potvrđivala uz poljupce i osmehe… »
Bilo je užasno stajati pored nje, Dušica je to brzo završila: Dejan se oglasio posle pobede - evo šta će s 50.000 evra!

Bilo je užasno stajati pored nje, Dušica je to brzo završila: Dejan se oglasio posle pobede - evo šta će s 50.000 evra!

Mondo 11.07.2022
Dejan Dragojević je novi pobednik Zadruge. Dejan Dragojević je novi pobednik Zadruge. Dejan Dragojević je novi pobednik Pinkovog rijalitija. U superfinalu se našao sa bivšom ženom koja ga je prevarila sa Filipom Carom Dalilom, a nedugo nakon… »
Dejan Dragojević pobedio u zadruzi: Osvojio 50.000 evra! Dalila drugoplasirana, dobila kuću od produkcije (video)

Dejan Dragojević pobedio u zadruzi: Osvojio 50.000 evra! Dalila drugoplasirana, dobila kuću od produkcije (video)

Blic 11.07.2022
Večeras je održano veliko finale "Zadruge 5", a do samog kraja ostali su Dalila Dragojević i Dejan Dragojević. Voditeljka Dušica Jakovljević je nešto pre šest ujutru saopštila ko je pobednik ove sezone rijalitija, uz trubače i mnogobrojne goste… »
Kamera snimila svađu ispred studija! Ljubila ga, smeškala se, pa napravila pičvajz - Misica se drala na Stefana u finalu

Kamera snimila svađu ispred studija! Ljubila ga, smeškala se, pa napravila pičvajz - Misica se drala na Stefana u finalu

Mondo 11.07.2022
Tokom finalne noći Zadruge 5 došlo je do svađe između učesnika Stefana Karića i njegove devojke Jovane Ljubisavljević, koju je zabeležila reporterka Kurira. Tokom finalne noći Zadruge 5 došlo je do svađe između učesnika Stefana Karića i… »
"Pare ne mogu da vrate ništa": Veliki intervju Dejana Dragojevića posle pobede u Zadruzi: "Samo da mi deca jednog dana ne…

"Pare ne mogu da vrate ništa": Veliki intervju Dejana Dragojevića posle pobede u Zadruzi: "Samo da mi deca jednog dana ne…

Blic 11.07.2022
Dejan Dragojević pobedio je u "Zadruzi 5", sa više od 50 posto glasova publike, a sad je otvorio dušu o porodici, Dalili, 50.000 evra koje je osvojio u rijalitiju i budućim naslednicima. - Osećam se kao da mi je svanulo! Izbrio sam se da budem prvi u… »
Kurir paparaco! Misica i karić se svađali usred Šimanovaca: Jovana ga napala, kamera sve snimila! Nastao karambol! Evo šta…

Kurir paparaco! Misica i karić se svađali usred Šimanovaca: Jovana ga napala, kamera sve snimila! Nastao karambol! Evo šta…

Kurir 11.07.2022
Tokom finalne noći Zadruge 5 došlo je do svađe između učesnika Stefana Karića i njegove devojke Jovane Ljubisavljević, koju je zabeležila reporterka Kurira. Misica je Karića srdačno dočekala po izlasku. Međutim, kad je mislila da kamera nije… »
Aleksandrina majka napala voditelja: Haos u Šimanovcima, panično ponavljala jedno: "Nije tačno, nisam ništa loše rekla za…

Aleksandrina majka napala voditelja: Haos u Šimanovcima, panično ponavljala jedno: "Nije tačno, nisam ništa loše rekla za…

Blic 11.07.2022
Aleksandra Nikolić osvojila je 6. mesto u rijalitiju "Zadruga", a u studiju su je dočekale majka Slovenka i sestra. U jednom trenutku, dok je imala intervju sa voditeljem Darkom Tanasijevićem, njoj se pridružila i majka njenog dečka Dejana… »
Car osvojio 5.: Mesto u "zadruzi" Izjavio Dalili ljubav, pa napustio rijaliti: "Uvek sam ga volela", nadaju se da će veza da…

Car osvojio 5.: Mesto u "zadruzi" Izjavio Dalili ljubav, pa napustio rijaliti: "Uvek sam ga volela", nadaju se da će veza da…

Blic 11.07.2022
Filip Car napustio je rijaliti "Zadruga 5", a osvojio je 5. mesto u velikom finalu. - Uvek sam ga volela. Šta god da je bilo volela sam ga. Nadam se da ćemo opstati - rekla je Dalila Dragojević. - Volim je, zaista - kazao je Filip Car. - Shvatio sam… »
Stiže snajka! Dragojevići sačekali Aleks kako dolikuje, Biljana je izljubila, a evo kako je protekao susret prija i šta…

Stiže snajka! Dragojevići sačekali Aleks kako dolikuje, Biljana je izljubila, a evo kako je protekao susret prija i šta…

Kurir 11.07.2022
Aleksandra Nikolić napustila je velelepono imanje u Šimanovcima i zauzela 6. mesto, a Dragojevići sa njenom majkom su je sačekali u studiju. Takmičari koji imaju najmanje glasova u ovom krugu su Filip Car, Aleksandra Nikolić, Anđela Đuričić i… »
Mensur zauzeo 4.: Mesto u finalu Napustio Zadrugu, pa spomenuo Miličine roditelje: "Ne znam gde sam grešio" (foto)

Mensur zauzeo 4.: Mesto u finalu Napustio Zadrugu, pa spomenuo Miličine roditelje: "Ne znam gde sam grešio" (foto)

Blic 11.07.2022
Mensur Ajdarpašić osvojio je visoko 4. mesto u finalu "Zadruge 5", koje je održano večeras u Šimanovcima. - Želim ovima koji su ostali sve najbolje, zaslužili su da budu tu. Dalila najmanje zaslužuje pobedu. Nema ni srama, ni blama - kazao je… »
Aleks napustila zadrugu: Dejan očekivao da će više da se plasira! Otvorila dušu: "Samo Dalila da ne pobedi" (foto)

Aleks napustila zadrugu: Dejan očekivao da će više da se plasira! Otvorila dušu: "Samo Dalila da ne pobedi" (foto)

Blic 11.07.2022
Aleksandra Nikolić osvojila je večeras šesto mesto u velikom finalu "Zadruge 5". - Zadovoljna sam. Dalila nikako ne bi trebalo da pobedi. Navijam za Dejana, naravno. Glasajte za Dejana! - rekla je Aleks po napuštanju rijalitija. - Mislio sam da će… »
Sandra Rešić šokirala izjavom o Anđelu: Ne znam šta će biti s nama! Otkrila i šta je Dejan uradio kad je čuo da je…

Sandra Rešić šokirala izjavom o Anđelu: Ne znam šta će biti s nama! Otkrila i šta je Dejan uradio kad je čuo da je…

Kurir 11.07.2022
Sandra Rešić osvojila je visoko 7. mesto u Zadruzi 5, a u duelu ju je pobedila Anđela Đuričić, kojoj je to pošlo za rukom nekoliko puta večeras. Sandru Rešić je ispred studija sačekala majka Cica, koja ju je dugo grlila po izlasku, a u jednom… »
"On je moralni pobednik": Stefan Karić zauzeo 9. mesto u finalu Zadruge, otac i devojka ga sačekali: "Ljubav je pobedila"…

"On je moralni pobednik": Stefan Karić zauzeo 9. mesto u finalu Zadruge, otac i devojka ga sačekali: "Ljubav je pobedila"…

Blic 11.07.2022
Večeras se održava veliko finale "Zadruge 5", a Stefan Karić napustio je luksuzno imanje u Šimanovcima kao devetoplasirani. Stefana Karića su u studiju dočekali otac Osman Karić i devojka Jovana Ljubisavljević. - On je moralni pobednik! Nije… »
Njih dvoje su zauzeli 12.: I 11. Mesto Evo da li ćemo Lepog Miću gledati i naredne sezone: A o njenoj romansi su svi brujali

Njih dvoje su zauzeli 12.: I 11. Mesto Evo da li ćemo Lepog Miću gledati i naredne sezone: A o njenoj romansi su svi brujali

Blic 11.07.2022
Večeras se održava veliko finale " Zadruge 5", a nakon što su rijaliti napustili Anđelo Ranković, Nikola Grujić Gruja, MC Aleks, Lazar Čolić Zola saznali smo i koja dva učesnika su sledeći napustili ovaj šou-program. Visoko 12. mesto osvojio je… »
"Navikla sam da budem sama u životu": Milica Veselinović napustila Zadrugu, a evo šta joj je Mensur rekao (foto)

"Navikla sam da budem sama u životu": Milica Veselinović napustila Zadrugu, a evo šta joj je Mensur rekao (foto)

Blic 11.07.2022
Milica Veselinović napustila je večeras "Zadrugu 5" u finalu, kao desetoplasirana u ovoj sezoni. - Nisam očekivala ovo, a nije ni bitno da li imam zamerke samoj sebi. Uvek sam bila nezavisna, uspeću sama - kazala je Milica Veselinović (18). - Nije… »
Oni su zauzeli 14.: I 13. Mesto u zadruzi! MC Aleks napustila rijaliti, a sa njom i kontroverzni učesnik (foto)

Oni su zauzeli 14.: I 13. Mesto u zadruzi! MC Aleks napustila rijaliti, a sa njom i kontroverzni učesnik (foto)

Blic 11.07.2022
Večeras se održava veliko finale "Zadruge 5", a nakon što su rijaliti napustili Anđelo Ranković i Nikola Grujić Gruja, saznali smo i koja dva učesnika su sledeći napustili ovaj šou-program. Skandalozni Lazar Čolić Zola napustio je "Zadrugu" i… »
Zola u studiju saznao da je Viki sa Osmakčićem! Čolić srećan što je video nju, priznao da li je priželjkivao da ga…

Zola u studiju saznao da je Viki sa Osmakčićem! Čolić srećan što je video nju, priznao da li je priželjkivao da ga…

Kurir 11.07.2022
Voditeljka Dušica Jakovljević dočekala je Lazara Čolića koji je osvojio 14. mesto u " Zadruzi 5". - Raspoložen sam jer sam video majku, ovo sve ostalo manje više. Drago mi je što sam u superfinalu - rekao je on. - Koga bi voleo da te je sačekao… »
Gruja ispao iz Zadruge: Razočaran napustio rijaliti: "Ovo nema veze sa mozgom! Preljubnici su zakazali sa glasanjem" (foto)

Gruja ispao iz Zadruge: Razočaran napustio rijaliti: "Ovo nema veze sa mozgom! Preljubnici su zakazali sa glasanjem" (foto)

Blic 10.07.2022
Večeras se održava veliko finale "Zadruge 5", a nakon što je rijaliti napustio Anđelo Ranković, voditelj je saopštio ko sledeći izlazi iz "Pinkovog" šou-programa. Anđela, Car, Matora i Gruja su prozvani, a svo četvoro su mahom poručili da su… »
Huso i Emina nisu došli da podrže ćerku dalila Dragojević kao pokisla na finalu zadruge: Očajna, gleda u jednu tačku

Huso i Emina nisu došli da podrže ćerku dalila Dragojević kao pokisla na finalu zadruge: Očajna, gleda u jednu tačku

Blic 10.07.2022
Dalila Dragojević jedina je učesnica superfinala "Zaduge 5" kojoj porodica nje došla na veliko finale. Tokom poeseta zadrugarima, svi superfinalisti imali su priliku da se vide sa svojom porodicom, osim jedne, a to je Dalile Dragojević. I dok je ona… »
Šok! Gruja krenuo na dušicu Hteo da demonstrira silu na voditeljki! Pretrnula: "Nemoj da mi se približavaš, molim te"…

Šok! Gruja krenuo na dušicu Hteo da demonstrira silu na voditeljki! Pretrnula: "Nemoj da mi se približavaš, molim te"…

Blic 10.07.2022
Pevač Nikola Grujić Gruja napustio je večeras "Zadrugu 5" i zauzeo 15. mesto u finalu, a malo potom se dogodila nesvakidašnja scena u studiju u Šimanovcima. Naime, tokom njegovog sukoba sa Mimom, Gruja je krenuo da demonstrira jednu situaciju na… »
Caru došla porodica: "Bio triput gori nego napolju", sede zajedno u finalu Zadruge i ne znaju šta da mu kažu - nastao muk…

Caru došla porodica: "Bio triput gori nego napolju", sede zajedno u finalu Zadruge i ne znaju šta da mu kažu - nastao muk…

Blic 10.07.2022
Večeras se održava finale rijalitija "Zadruga 5", a baš kao i svim ostalim finalistima, i Filipu Caru su došli najbliži. Članovi njegove porodice seli su pored njega, nakon što su se srdačno pozdravili, a svi su izgledali utučeno. - Bio sam… »
Od misice ni traga ni glasa: Osman na finalu Zadruge otkrio šta se dešava sa Jovanom i kako ga je Stefan iznenadio: "Nisam to…

Od misice ni traga ni glasa: Osman na finalu Zadruge otkrio šta se dešava sa Jovanom i kako ga je Stefan iznenadio: "Nisam to…

Blic 10.07.2022
Osman Karić je došao večeras na finale "Zadruge 5", a ovog puta nije ga pratila izabranica njegovog sina Stefana, misica Jovana Ljubisaljević. - Ne nadam se ničemu, on je pobedio sam sebe. To je najvažnije - kazao je Osman Karić, pa prokomentarisao… »
On je prvi napustio Zadrugu u finalu: Voditelj izgovorio ko ispada - zauzeo je 16. mesto ove sezone (foto)

On je prvi napustio Zadrugu u finalu: Voditelj izgovorio ko ispada - zauzeo je 16. mesto ove sezone (foto)

Blic 10.07.2022
Večeras se održava veliko finale "Zadruge 5", a voditelj je saopštio ko prvi napušta rijaliti. Prozvao je Stefana Karića, Dalilu Dragojević, Anđela Rankovića i Milicu Veselinović, a malo potom je rekao da Dalila i Stefan ne ispadaju prvi. -… »
(Foto) Dušica u providnoj haljini u finalu zadruge 5: Na njoj posebni detalji, ljudi komentarišu samo jedno

(Foto) Dušica u providnoj haljini u finalu zadruge 5: Na njoj posebni detalji, ljudi komentarišu samo jedno

Blic 10.07.2022
Voditeljka Dušica Jakovljević najavila je početak superfinala pete sezone rijaliti programa "Zadruga" iz svog studija u Šimanovcima. Ona je za finale odabrala posebnu belu toaletu, koja je bila providna, ali i na kojoj se vidi perije. Voditeljka je… »
(Foto) otkrila kako izgleda Zadruga pred superfinale: Milica Mitrović sa ćerkom stigla u Šimanovce: Sve je čist luksuz

(Foto) otkrila kako izgleda Zadruga pred superfinale: Milica Mitrović sa ćerkom stigla u Šimanovce: Sve je čist luksuz

Blic 10.07.2022
Sve je spremno za finale pete sezone rijaliti programa "Zadruga", a fanovi popularnog šou programa željno iščekuju da vide ko će biti pobednik. Supruga Željka Mitrovića, Milica Mitrović, oglasila se pred finale, te podelila fotografiju sa ćerkom… »

Vesti dana »