Povezane vesti

Ne očekujem previše od briselskog dijaloga

Ne očekujem previše od briselskog dijaloga

Politika 15.07.2022
Delovi Vašingtonskog sporazuma su prekršeni, delove pokušavaju i dalje da implementiraju, ali nema vođstva SAD, nema pritiska da se primeni. Od dijaloga Beograda i Prištine ne očekujem previše, poručuje u razgovoru za „Politiku” bivši… »
Grenel: Kurti nije dobar lider za narod Kosova, Tači je bio bolji

Grenel: Kurti nije dobar lider za narod Kosova, Tači je bio bolji

N1 Info 15.07.2022
Bivši specijalni izaslanik SAD za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel ocenio da je da aktuelni premijer Kosova Aljbin Kurti "nije dobar lider za narod Kosova" i dodao da su drugi lideri bili bolji, poput bivšeg kosovskog predsednika Hašima… »
Grenel: Ne mislim da je Kurti dobar lider za narod Kosova, najveći napredak bio je sa Tačijem

Grenel: Ne mislim da je Kurti dobar lider za narod Kosova, najveći napredak bio je sa Tačijem

Beta 15.07.2022
Bivši specijalni izaslanik SAD za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel ocenio da je danas da aktuelni premijer Kosova Aljbin Kurti "nije dobar lider za narod Kosova" i dodao da su drugi lideri bili bolji, poput bivšeg kosovskog predsednika… »
Grenel: Ne mislim da je Kurti dobar lider za narod Kosova, najveći napredak bio je sa Tačijem

Grenel: Ne mislim da je Kurti dobar lider za narod Kosova, najveći napredak bio je sa Tačijem

Radio sto plus 15.07.2022
„Nije to samo moje mišljenje, verujem da i sadašnja vlada SAD to tako vidi. Setite se da je (Kurti) otišao u Vašington, a da nije ni stigao do Bele kuće, nije ušao unutra. S osobljem iz administracije se nalazio preko puta ulice“, rekao je… »
„Kurti nije dobar lider za narod Kosova, najveći napredak bio je sa Tačijem“

„Kurti nije dobar lider za narod Kosova, najveći napredak bio je sa Tačijem“

Nova 15.07.2022
Bivši specijalni izaslanik SAD za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel ocenio da je danas da aktuelni premijer Kosova Aljbin Kurti "nije dobar lider za narod Kosova" i dodao da su drugi lideri bili bolji, poput bivšeg kosovskog predsednika… »

Vesti dana »