Povezane vesti

Ti nisi Saška Karan! Gledalac oduševljen Mensurom, a onda sasuo sve Milici

Ti nisi Saška Karan! Gledalac oduševljen Mensurom, a onda sasuo sve Milici

Alo 15.07.2022
Ovo nije očekivala. U toku emisije "Narod pita". Voditeljka Dušica Jakovljević ugostila je Milicu Veselinović i Mensura Ajdarpašića. Printsc Pink Milici bih hteo da poručim da će jednog dana da shvati Mensura i biće joj žao što gas nije… »
Mina me je više cenila! Skandal u emisiji, Mensur opet uzdiže bivšu devojku, Milica besni

Mina me je više cenila! Skandal u emisiji, Mensur opet uzdiže bivšu devojku, Milica besni

Alo 15.07.2022
Sve karte stavljene na sto. U toku emisije "Narod pita". Voditeljka Dušica Jakovljević ugostila je Milicu Veselinović i Mensura Ajdarpašića. Šta je dobro uticalo na tebe? - pitala je Dušica. Printsc Pink Bilo je saveta koje sam zaista usvojila, to… »
Mensur je raskinuo sa Milicom zbog žene iz Amerike Otkriveni detalji, Mensur nije mogao da sakrije bes

Mensur je raskinuo sa Milicom zbog žene iz Amerike Otkriveni detalji, Mensur nije mogao da sakrije bes

Alo 15.07.2022
Bilo neprijatnije kada su usledili pozivi gledalaca. Milicu Veselinović i Mensura Ajdarpašića svi su mogli da vide u emisiji, a ne zna se kome je bilo neprijatnije kada su usledili pozivi gledalaca. Telefonsko uključenje Slađe iz Trstenika u "Narod… »

Vesti dana »