Povezane vesti

SPS obeležio 32 godine postojanja

SPS obeležio 32 godine postojanja

RTS 17.07.2022
Lider SPS-a Ivica Dačić rekao je da je ta stranka spremna da nastavi saradnju sa Srpskom naprednom strankom i da, shodno dobrim rezultatima u proteklih 10 godina, SPS ima razloga da misli da je u najboljem interesu Srbije, mira, stabilnosti i ekonomskog… »
Dačić najavio Kongres SPS-a u decembru, cilj - pripreme za sledeće lokalne i pokrajinske izbore

Dačić najavio Kongres SPS-a u decembru, cilj - pripreme za sledeće lokalne i pokrajinske izbore

Euronews 17.07.2022
Lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić danas je na svečanoj sednici Glavnog odbora, povodom 30 godina od osnivanja SPS-a, najavio da će u decembru biti održan redovan kongres te stranke. Dačić je na svečanoj sednici povodom jubileja… »
Dačić: Socijalisti sutra kod Vučića, znaće se jasnije i kad će biti konstituisana Skupština

Dačić: Socijalisti sutra kod Vučića, znaće se jasnije i kad će biti konstituisana Skupština

Novi magazin 17.07.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da je predsednik države Aleksandar Vučić za sutra, zakazao sastanak sa predstavnicima njene poslaničke SPS radi konsultacija o mandataru nove vlade. "Kao što sam milion puta… »
Dačić o zabrani Vučiću da poseti Jasenovac: Kao kada bi predsedniku Izraela zabranili da poseti Aušvic

Dačić o zabrani Vučiću da poseti Jasenovac: Kao kada bi predsedniku Izraela zabranili da poseti Aušvic

Danas 17.07.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da je u „političkom smislu skadal“ da se ne dopusti da predsednik Srbije Aleksandar Vučić poseti Jasenovac. „Ovo bi bilo kao kada bi neko predsedniku Izraela zabranio da… »
Dačić: Kao kada bi predsedniku Izraela zabranili da poseti Aušvic

Dačić: Kao kada bi predsedniku Izraela zabranili da poseti Aušvic

Nova 17.07.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da je u "političkom smislu skadal" da se ne dopusti da predsednik Srbije Aleksandar Vučić poseti Jasenovac. „Ovo bi bilo kao kada bi neko predsedniku Izraela zabranio da dodje u… »
Dačić: Očekujem da formiramo vladu sa SNS

Dačić: Očekujem da formiramo vladu sa SNS

RTV 17.07.2022
BEOGRAD - Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da očekuje da njegova stranka ponovo formira vladu zajedno sa Srpskom naprednom strankom (SNS). "Mi smo stabilan partner Vučiću i SNS, mi smo njihov najstabilniji i… »
Dačić: Očekujem da formiramo vladu sa SNS, premijera daje najjača partija

Dačić: Očekujem da formiramo vladu sa SNS, premijera daje najjača partija

Euronews 17.07.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da očekuje da njegova stranka ponovo formira vladu zajedno sa Srpskom naprednom strankom (SNS). "Mi smo stabilan partner Vučiću i SNS, mi smo njihov najstabilniji i… »
Dačić: Očekujem da formiramo vladu sa naprednjacima

Dačić: Očekujem da formiramo vladu sa naprednjacima

Nova 17.07.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da očekuje da ta stranka nastavi saradnju sa Srpskom naprednom strankom (SNS) u novoj vladi, i da će do personalnih rešenja doći kada bude razgovorao sa Aleksandarom Vučićem… »
Dačić: Očekujem da formiramo vladu sa naprednjacima

Dačić: Očekujem da formiramo vladu sa naprednjacima

Beta 17.07.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da očekuje da ta stranka nastavi saradnju sa Srpskom naprednom strankom (SNS) u novoj vladi, i da će do personalnih rešenja doći kada bude razgovorao sa Aleksandarom Vučićem… »

Vesti dana »