Povezane vesti

Maja Marinković opet kopira anu Korać? Modni sudar starleta, skinula joj suknju, ali kojoj bolje stoji? (anketa)

Maja Marinković opet kopira anu Korać? Modni sudar starleta, skinula joj suknju, ali kojoj bolje stoji? (anketa)

Kurir 20.07.2022
Maja Marinković je opet u žiži javnosti, a ovog puta zbog afere sa Pecom Vijagrom, nevenčanim suprugom Aleksandre Subotić, mada je starleta bila drugačijeg mišljenja. Ona je naime, usnimljena na rođendanu Tijane Ajfon i tom prilikom je rekla da su… »
Maja prvi put u javnosti nakon skandala: "Kako je Peca muž, kad je bio dečko?", jedno joj je zabranjeno da priča, a evo šta…

Maja prvi put u javnosti nakon skandala: "Kako je Peca muž, kad je bio dečko?", jedno joj je zabranjeno da priča, a evo šta…

Blic 20.07.2022
Maja Marinković pojavila se večeras prvi put u javnosti nakon što se saznalo za njenu aferu sa nevenčanim suprugom drugarice Aleksandre Subotić, Pecom Raspopovićem. - Kako može muž od dečko? Ja se ne sećam da sam bila na njihovoj svadbi. Ne znam… »
Ma, to SVI RADE SAMO SE Ne ZNA: Starleta podržala Majinu aferu - "Da je valjalo, to ni Bog otac ne bi mogao da rastavi"

Ma, to SVI RADE SAMO SE Ne ZNA: Starleta podržala Majinu aferu - "Da je valjalo, to ni Bog otac ne bi mogao da rastavi"

Mondo 20.07.2022
Tijana Ajfon o Maji Marinković. Tijana Ajfon o Maji Marinković Nekadašnja učesnica rijalitija Maja Marinković, prvi put se pojavila u javnosti nakon skandala s mužem Aleksandre Subotić. Ona je došla na proslavu 30. rođendana Tijane Ajfon, koja je… »
Šok! Peca se viđa sa subotićkom Maja je u Beogradu, a evo šta on sa Aleksandrom radi u Crnoj Gori - sve se saznalo

Šok! Peca se viđa sa subotićkom Maja je u Beogradu, a evo šta on sa Aleksandrom radi u Crnoj Gori - sve se saznalo

Blic 19.07.2022
Veza Maje Marinković i nevenčanog muža njene nekadašnje najbolje drugarice, Aleksandre Subotić danima intrigira javnost, a sada se desio šokantni obrt u ovoj aferi koji će i te kako razdrmati stvari. Aleksandra Subotić i Peca Raspopović su se… »

Vesti dana »