Povezane vesti

Ja živim svoj život, a vi ga komentarišete Nakon skandala sa Filipom, Dalila poslala jasnu poruku (foto)

Ja živim svoj život, a vi ga komentarišete Nakon skandala sa Filipom, Dalila poslala jasnu poruku (foto)

Alo 23.07.2022
Ona se danas oglasila na svom Instagram profilu. Dalila Dragojević i Filip Car gostovali su u emisiji "Narod pita". Njih dvoje su se tokom cele emisije žestoko svađali, a paparaco ih je nakon završetka programa pratio. Njih dvoje se nisu ni pogledali… »
Majka Ti se živa raspada Dalila i Car urlali jedno na drugo: Sa kim ti vodiš razgovore tri sata

Majka Ti se živa raspada Dalila i Car urlali jedno na drugo: Sa kim ti vodiš razgovore tri sata

Alo 23.07.2022
Nisu mogli da se smire. Dalila Dragojević i Filip Car bili gosti emisije "Narod pita", a nakon žestokih svađa u programu, tu se nisu zaustavili. Njih dvoje sukob su nastavili i tokom reklama. - Ti si dno dna - odbrusio je Filip. Foto: Printscreen Pink… »
Zadržaću prezime Dalila ostaje Dragojević, Filip Car šokiran ovim saznanjem, ponovo potkačio bivšu

Zadržaću prezime Dalila ostaje Dragojević, Filip Car šokiran ovim saznanjem, ponovo potkačio bivšu

Alo 23.07.2022
Strasti se ne smiruju. U sinoćnoj emisiji "Narod pita" Milan Milošević je studiju ugostio Dalilu Dragojević i Filipa Cara. Usledilo je naredno uključenje. - Milane, jako sam nervozna, jedva čekam da se završi emisija - reklam je Dalila. Foto… »
Loša je, toksična osoba Filip Car opleo po Dalili, pa otkrio da je doživeo Dejanovu sudbinu

Loša je, toksična osoba Filip Car opleo po Dalili, pa otkrio da je doživeo Dejanovu sudbinu

Alo 23.07.2022
Opleo po bivšoj. U sinoćnoj emisiji "Narod pita", gosti voditelja Milana Miloševića su Dalila Dragojević i Filip Car. - Dobro veče, ovde Neša, pozdravio bih vas sve. Nisam ničiji fan, imam pitanje za Dalilu. Mi smo se čuli dok je ona bila sa… »
Anđela sam spasio da mu majka i ujak ne zaključaju vrata Car osuo po Dalilinim aferama, pa pokazao njene fotofrafije iz…

Anđela sam spasio da mu majka i ujak ne zaključaju vrata Car osuo po Dalilinim aferama, pa pokazao njene fotofrafije iz…

Alo 23.07.2022
Skadanl. U sinoćnoj emisiji "Narod pita", koju vodi voditelj Milan Milošević, gosti su bili Dalila Dragojević i Filip Car. - Dobro veče Milane. Vidim da je haos, Dalila! Ovo je prvi put da se javljam, meni je ovo hit večeras. Pozdrav za Dalilu… »
Skandal na početku Dalila i Car se odmah posvađali, otkriveno ko je raskinuo i ko je koga čupao: Bila je katastrofa

Skandal na početku Dalila i Car se odmah posvađali, otkriveno ko je raskinuo i ko je koga čupao: Bila je katastrofa

Alo 23.07.2022
Haos u emisiji. Dalila Dragojević i Filip Car su gosti u emisiji "Narod pita", a taj susret su svi željno iščekivali jer je ostalo mnogo neizgovorenih reči. Odmah na početku je voditelj pitao Dalilu ko je koga ostavio, a ona je kao iz topa… »

Vesti dana »