Povezane vesti
Mitropolija crnogorsko-primorska: Promene Temeljnog ugovora su neprihvatljive za SPC
Sputnik 28.07.2022
Mitropoliji crnogorsko-primorskoj neprihvatljive su promene Temeljnog ugovora sa Srpskom pravoslavnom crkvom (SPC) i očekuju da će on uskoro biti potpisan. U odgovoru na pitanja TV Vijesti napominju da je tekst Temeljnog ugovora dugo usaglašavan i… »
Jasna poruka dritanu: Mitropoliji crnogorsko-primorskoj SPC neprihvatljive promene Temeljnog ugovora
Večernje novosti 27.07.2022
MITROPOLIJI crnogorsko-primorskoj neprihvatljive su promene Temeljnog ugovora sa Srpskom pravoslavnom crkvom i očekuju da će se on uskoro potpisati. Foto: EPA U odgovoru na pitanja TV Vijesti napominju da je tekst Temeljnog ugovora dugo usaglašavan i… »
Vesti dana »
Rojters: Demonstranti u Srbiji traže odgovorne za napad na studente
N1 Info pre 21 minutajoš 42 povezane
UKRAJINSKA KRIZA: Konsultacije SAD i Ukrajine o okončanju rata u Švajcarskoj; Vens: Fantazija da bi Kijev uz pomoć SAD mogao da pobedi
RTV pre 51 minutajoš 85 povezanih
Vučić: Amerikanci da bi dali licencu NIS-u žele da vide ceo ugovor, to nije moguće za pet dana
Pravda pre 2 satajoš 25 povezanih
Hladno i oblačno vreme sa kišom i snegom u Srbiji i snežne padavine u Hrvatskoj 22. i 23. novembra 2025.
Naslovi.ai pre 1 satjoš 25 povezanih
Dodik kod Vučića pred izbore u RS: Razgovarano o „ključnim temama za regionalnu stabilnost i saradnju“
Serbian News Media pre 2 satajoš 12 povezanih


