Povezane vesti

Glumica iz serije Selo gori, a baba se češlja trpela nasilje: Imali smo mnogo novca, ali i nevolja

Glumica iz serije Selo gori, a baba se češlja trpela nasilje: Imali smo mnogo novca, ali i nevolja

Alo 31.07.2022
Glumica Nada Blam ima iza sebe mnogobrojne uloge u karijeri, a pojavila se i u popularnoj seriji "Selo gori, a baba se češlja" Glumica Nada Blam ima iza sebe mnogobrojne uloge u karijeri, a pojavila se i u popularnoj seriji "Selo gori, a baba se… »
Ja sam mala, a jednostavna mučenica Ispovest Mire Banjac o životu, glumi i smrti

Ja sam mala, a jednostavna mučenica Ispovest Mire Banjac o životu, glumi i smrti

Alo 31.07.2022
Kao i svake godine, ova počasna predsednica Festivala evropskog filma Palić, bila je gost značajne filmske manifestacije, sa tim da je ovog puta u bioskopu na Paliću prisustvovala i otvaranju Sale “Mira Banjac" Kao i svake godine, ova počasna… »
Deli kadar sa holivudskim zvezdama Glumica otkriva sve tajne sa snimanja "Južnog vetra"

Deli kadar sa holivudskim zvezdama Glumica otkriva sve tajne sa snimanja "Južnog vetra"

Alo 31.07.2022
Tamara Krcunović nastavlja svoju ulogu iz prvog dela serije "Južni vetar" Glumica Tamara Krcunović nastavlja svoju ulogu iz prvog dela serije "Južni vetar". U nastavku ona je svoje scene snimala s holivudskim glumcima i Erikom Robertsom i Vilijamom… »

Vesti dana »