Povezane vesti

Taki zabrinut dovezao maju Marinković u policiju! Moja ćerka je medijska ličnost, prljaju joj ime!

Taki zabrinut dovezao maju Marinković u policiju! Moja ćerka je medijska ličnost, prljaju joj ime!

Alo 03.08.2022
Oglasio se Taki povodom Majinog odslaska u policiju i davanja izjave. Sukob voditeljke Jovane Jeremić i starlete Maje Marinković se ne stišava, a sa društvenih mreža prebacio se i u policijsku stanicu, nakon što je voditeljka dobila preteće poruke… »
Otkrio povezanost maje i belivuka Taki Marinković dojurio je ispred policijske stanice: Nije ovo mala stvar

Otkrio povezanost maje i belivuka Taki Marinković dojurio je ispred policijske stanice: Nije ovo mala stvar

Alo 03.08.2022
Maja Marinković otišla u policijsku stanicu 29. novembar. Maju Marinković ispred suda je čekao otac, Radomir Marinković Taki, koji tvrdi da njegova ćerka nema veze sa pretnjama koje dobija Jovana Jeremić. Alo - Nije ovo mala stvar. Moja ćerka je… »
Maja marinkovićeva hitno pozvana na saslušanje Jovana Jeremić dobila jezive pretnje, a starleta završila u policiji

Maja marinkovićeva hitno pozvana na saslušanje Jovana Jeremić dobila jezive pretnje, a starleta završila u policiji

Alo 03.08.2022
Maja Marinković otišla u policijsku stanicu 29. novembar. Rat između Jovane Jeremić i Maje Marinković se sa društvenih mreža otišao je na viši nivo, pa su tako i jedna i druga završile na saslušanju u policijskoj stanici. Naime, Maja… »

Vesti dana »