Povezane vesti

Miljana se probudila iz kome, pa odmah pozvala Indi: Čula sam se sa njom, rekla sam joj šta nikako ne sme da radi

Miljana se probudila iz kome, pa odmah pozvala Indi: Čula sam se sa njom, rekla sam joj šta nikako ne sme da radi

Alo 03.08.2022
Miljana Kulić je pre dve nedelje operisala želudac u Turskoj, međutim, nekoliko dana nakon toga zbog komplikacija hospitalizovana je u Kliničkom centru Niš. Miljana Kulić je pre dve nedelje operisala želudac u Turskoj, međutim, nekoliko dana nakon… »
Imam ožiljak preko celog stomaka, strašno je šta su mi uradili! Miljana Kulić se prvi put oglasila

Imam ožiljak preko celog stomaka, strašno je šta su mi uradili! Miljana Kulić se prvi put oglasila

Alo 03.08.2022
Miljana Kulić pre dve nedelje operisala je želudac u Turskoj. Miljana Kulić pobedila je smrt i konačno se probudila iz veštačke kome u kojoj su je lekari u Kliničkom centru u Nišu držali zbog operacije prilikom koje su joj odstanili puknutu… »
Nisam dobro, ne mogu da govorim! Siniša Kulić otkriva kako se oseća: Marija provodi i po 12 sati u bolnici

Nisam dobro, ne mogu da govorim! Siniša Kulić otkriva kako se oseća: Marija provodi i po 12 sati u bolnici

Alo 03.08.2022
Miljana Kulić danas je premeštena sa intenzivne nege u bolničku sobu. Miljana Kulić danas je premeštena sa intenzivne nege u bolničku sobu, a vest o tome njen otac Siniša Kulić je dobio kod kuće. Foto: Alo/ilustracija Dok se Miljana borila za… »

Vesti dana »