Povezane vesti

Dejan krišom bio u Šepku i nije hteo ni da vidi dalilinog oca?! Oglasio se Huso posle iznenadnog susreta s Dragojevićima

Dejan krišom bio u Šepku i nije hteo ni da vidi dalilinog oca?! Oglasio se Huso posle iznenadnog susreta s Dragojevićima

Mondo 07.08.2022
Huso Mujić otkrio je detalje susreta s Dejanovim ocem Goranom Dragojevićem. Huso Mujić otkrio je detalje susreta s Dejanovim ocem Goranom Dragojevićem. Pobednik Zadruge Dejan Dragojević bio je u Gornjem Šepku, gde živi Dalilin otac Huso Mujić… »
Deki mi je poslao bogat poklon Huso Mujić otkrio detalje posete Dragojevića, zadrugar imao ovaj zahtev

Deki mi je poslao bogat poklon Huso Mujić otkrio detalje posete Dragojevića, zadrugar imao ovaj zahtev

Alo 07.08.2022
Na opšte iznenađenje, Dejan nije ušao u kuću bivšeg tasta, pa je Huso ugostio samo Gorana. Goran Dragojević i Dejan Dragojević došli u Gornji Šepak u kojem je Dejan živeo sa bivšom suprugom Dalilom, kako bi doveli psa Tedija. Tom prilikom… »
Huso Mujić progovorio o susretu sa dragojevićima Dejan nije hteo ni da ga vidi, otkriveni svi detalji posete Šepku

Huso Mujić progovorio o susretu sa dragojevićima Dejan nije hteo ni da ga vidi, otkriveni svi detalji posete Šepku

Alo 07.08.2022
Huso se oglasio i rekao da nije ni znao da je Dejan bio u Šepku. Nakon što ga je posetio Goran Dragojević, otac još uvek zvaničnog zeta Dejana Dragojevića, Dalilin otac Huso Mujić oglasio se i rekao da nije ni znao da je Dejan bio u Šepku. Goran… »
Dalila saznala da je Dejan u tajnosti otišao u Šepak Dragojevićka se odmah oglasila: Rekla sam da uvek može da dođe, neka…

Dalila saznala da je Dejan u tajnosti otišao u Šepak Dragojevićka se odmah oglasila: Rekla sam da uvek može da dođe, neka…

Alo 07.08.2022
Oglasila se Dalila nakon Dejanovog dolaska u Šepak. Nakon što je Dejan Dragojević u strogoj tajnosti, u pratnji svog oca Gorana, posetio Gornji Šepak oglasila se Dalila Dragojević. Kako kaže, drago joj je što je Dejan konačno uzeo svoj automobil… »
Ovako se Dejan spremao za put u Šepak Dragojević mislio na sve, poneo Tediju pasoš, a evo ko je bio sa njima u autu

Ovako se Dejan spremao za put u Šepak Dragojević mislio na sve, poneo Tediju pasoš, a evo ko je bio sa njima u autu

Alo 07.08.2022
Pripreme pre puta. Dejan Dragojević je prvi put nakon izlaska iz rijalitija posetio rodno mesto svoje bivše supruge Dalile, selo Gornji Šepak u Bosni i Hercegovini. On je na društvenim mrežama objavio video snimke koji su nastali pre nego što su… »
Dejan otišao u Gornji Šepak Dragojević posetio bivšeg tasta, a evo šta je povod (foto)

Dejan otišao u Gornji Šepak Dragojević posetio bivšeg tasta, a evo šta je povod (foto)

Alo 07.08.2022
Neočekivano. Još u "Zadruzi" Dragojevići su se dogovorili da zajedničkog psa Dejana i Dalile, Tedija, vrate u Gornji Šepak, a da Dejanov automobil odvezu u Veternik, što se danas i realizovalo. Dalila je obaveštena da joj je pas vraćen, što ju je… »

Vesti dana »