Povezane vesti

"Zovi moju ženu i negiraj da smo zajedno" - Pretučenoj pevačici Granda nasilnik pretio i ranije: "Plašim se za život"

"Zovi moju ženu i negiraj da smo zajedno" - Pretučenoj pevačici Granda nasilnik pretio i ranije: "Plašim se za život"

Mondo 08.08.2022
Pevačicu Granda Marinu Radosavljević pretukao je, kako tvrdi, bivši partner na festivalu u Vrnjačkoj Banji. Pevačicu Granda Marinu Radosavljević pretukao je, kako tvrdi, bivši partner na festivalu u Vrnjačkoj Banji. Marina Radosavljević je… »
Zovi moju ženu i negiraj da smo zajedno! Marina Radosavljević brutalno pretučena, nasilnik joj i pre pretio, sad se plaši…

Zovi moju ženu i negiraj da smo zajedno! Marina Radosavljević brutalno pretučena, nasilnik joj i pre pretio, sad se plaši…

Kurir 08.08.2022
Pevačica Marina Radosavljević pretučena je u Vrnjačkoj Banji na festivalu od strane bišeg partnera. Marina je sada istakla da se plaši za sopstveni život. - Bila sam na Love festu da ispoštujem drugaricu koja je došla iz Beograda. On je prišao… »
Bivši ljubavnik sam ušetao u policijsku stanicu! Policija ga ispituje jer je pevačici Granda naneo teške telesne povrede!

Bivši ljubavnik sam ušetao u policijsku stanicu! Policija ga ispituje jer je pevačici Granda naneo teške telesne povrede!

Kurir 08.08.2022
Pevačica Granda Marina Radosavljević pretučena je u ranim jutarnjim časovima u Vrnjačkoj Banji, nakon čega je hitno primljena u bolnicu u Kraljevu gde je i dalje smeštena zbog povreda koje joj je naneo, prema njenim tvrdnjama, njen bivši ljubavnik… »
"Predao se policiji muškarac koji me je pretukao!" Oglasila se zvezda Granda i iznela jezive detalje napada (video)

"Predao se policiji muškarac koji me je pretukao!" Oglasila se zvezda Granda i iznela jezive detalje napada (video)

Mondo 08.08.2022
Marina Radosavljević je u bolnici zbog nasilja koje je pretrpela od, kako tvrdi, bivšeg dečka s kojim već duže nije u kontaktu. Marina Radosavljević je u bolnici zbog nasilja koje je pretrpela od, kako tvrdi, bivšeg dečka s kojim već duže nije u… »
Njih su partneri tukli do krvi: Ove žene sa srpske estrade trpele su brutalno nasilje, jedna je fatalno završila!

Njih su partneri tukli do krvi: Ove žene sa srpske estrade trpele su brutalno nasilje, jedna je fatalno završila!

Kurir 08.08.2022
Marina Radosavljević Maki, pevačica "Granda", pretučena je 4. avgusta u Vrnjačkoj Banji kada je jedva preživela. Pevačicu je navodno pretukao njen bivši ljubavnik I. T, koji se sam predao policiji. Marina se trenutno nalazi u bolnici u Kraljevu… »
Predao se bivši ljubavnik koji je pretukao pevačicu granda! Marina otkrila detalje brutalnog napada, evo kako se sad oseća

Predao se bivši ljubavnik koji je pretukao pevačicu granda! Marina otkrila detalje brutalnog napada, evo kako se sad oseća

Kurir 08.08.2022
Marina Radosavljević pretučena je 4. avgusta u Vrnjačkoj Banji. a nju je navodno pretukao njen bivši ljubavnik I. T. koji se, kako prenose mediji, predao policiji. - Malo mi je bolje, svesnija sam i razgovetnije govorim, ali i dalje imam vrtoglavice… »
Uleteo je i nokautirao me, progutala sam jezik, krv je šikljala: Pevačica Granda opisala kako ju je bivši ljubavnik jezivo…

Uleteo je i nokautirao me, progutala sam jezik, krv je šikljala: Pevačica Granda opisala kako ju je bivši ljubavnik jezivo…

Kurir 08.08.2022
Marina Radosavljević pretučena je 4. avgusta u Vrnjačkoj Banji. a nju je navodno pretukao njen bivši ljubavnik I. T. koji se, kako nam je rekla pevačica, predao policiji. Uznemirena pevačica Granda javila se Kuriru iz bolnice, gde se nalazi već… »
Srpsku pevačicu pretukao bivši dečko!? "Počeo je da me pesniči pred svima, polomljen mi je prst, a lice unakaženo!"

Srpsku pevačicu pretukao bivši dečko!? "Počeo je da me pesniči pred svima, polomljen mi je prst, a lice unakaženo!"

Mondo 08.08.2022
Marina Radosevljiće pretučena dok se provodila sa drugaricama u jednom klubu. Marina Radosevljiće pretučena dok se provodila sa drugaricama u jednom klubu. Marina Radosavljević Maki u razmaku od nepunih pola godine proživela je čak dva fizička… »
Pevačicu Granda pretukao bivši ljubavnik: Ovo su svi detalji napada zbog koga je završila u bolnici

Pevačicu Granda pretukao bivši ljubavnik: Ovo su svi detalji napada zbog koga je završila u bolnici

Svet & Skandal 08.08.2022
Pretučena pevačica otkrila je šta se sve dešavalo kobne noći Marina Radosavljević Maki, pevačica „Granda“, pretučena je 4. avgusta u Vrnjačkoj Banji kada je jedva preživela. Pevačicu je pretukao njen bivši ljubavnik I. T. za kojim policija… »
Ko je marina Radosavljević koju je prebio ljubavnik! Već je krvnički pretučena, žena Marininog bivšeg dečka tad…

Ko je marina Radosavljević koju je prebio ljubavnik! Već je krvnički pretučena, žena Marininog bivšeg dečka tad…

Kurir 08.08.2022
Marina Radosavljević Maki, pevačica "Granda", pretučena je 4. avgusta u Vrnjačkoj Banji kada je jedva preživela. Pevačicu je navodno pretukao njen bivši ljubavnik I. T. za kojim policija intenzivno traga. Ona se trenutno nalazi u bolnici u… »

Vesti dana »