Povezane vesti

US Open više nema izgovora: Ako hoće, pomoći će Novaku da igra

US Open više nema izgovora: Ako hoće, pomoći će Novaku da igra

Nova 14.08.2022
Najbolji srpski teniser Novak Đoković sada može da dobije "kartu" za ulaz u Sjedinjene Države. Organizatori US Opena, američki Teniski savez rekli su još ranije da neće tražiti izuzeće za srpskog tenisera, ali… Uslov je bio da se relaksiraju… »
Mekinro ponovo brani Novaka: Moje lično mišljenje je da je to sr**e!

Mekinro ponovo brani Novaka: Moje lično mišljenje je da je to sr**e!

Hot sport 14.08.2022
Kako stvari stoje, Novak neće nastupati na još jednom Gren slemu u sezoni jer i dalje na snazi stoje pravila kada su SAD u pitanju da nevakcinisani stranci ne mogu da uđu u zemlju. To je izuzetno zasmetalo Džonu Mekinrou, jednom od najboljih tenisera… »
„To je frustrirajuće“: Mekinro opsovao zbog Đokovića i poslao jasnu poruku SAD

„To je frustrirajuće“: Mekinro opsovao zbog Đokovića i poslao jasnu poruku SAD

Nova 14.08.2022
Veliki prepoznaju velike. Džon Mekinro, legendarni američki teniser, jedan je od najglasnijih u pružanju podrške Novaku Đokoviću. Amerikanac je još jednom jasno naglasio da je Đokoviću mesto na US Openu od 29. avgusta do 11. septembra. Očekuje… »
Francuski novinar hrabri Đokovića: Bez dokaza o vakcinaciji

Francuski novinar hrabri Đokovića: Bez dokaza o vakcinaciji

Danas 14.08.2022
Kventan Mojne na osnovu svog primera sluti da bi srpski teniser možda ipak mogao na grend slem u SAD. „Ušao sam u Sjedinjene Američke Države bez da su me pitali o dokazu da sam vakcinisan. Ovo nije bio slučaj u martu. Da li se CDC smernice već… »
Dobre vesti za Đokovića iz SAD: ‘Ušao sam i nisu mi tražili dokaz o vakcinaciji’

Dobre vesti za Đokovića iz SAD: ‘Ušao sam i nisu mi tražili dokaz o vakcinaciji’

Hot sport 14.08.2022
Ohrabrujuća poruka stigla je šestom igraču sveta. Francuski novinar Kventan Mojne stigao je u Ameriku i preneo zanimljivu informaciju o svom iskustvu ulaska u tu zemlju. Prilikom ulaska u Sjedinjene Države njemu nisu tražili nikakav dokaz da je… »
FOTO Novakova urnebesna majica nasmejala sve: Slikao se sa košarkašem Partizana

FOTO Novakova urnebesna majica nasmejala sve: Slikao se sa košarkašem Partizana

Nova 14.08.2022
Novak Đoković se trenutno nalazi u Beogradu gde se priprema za potencijalno učešće na US Openu. Četvrti, ujedno i poslednji, grend slem u sezoni održava se u Njujorku od 29. avgusta do 11. septembra, a srpski tensier se nada i zvaničnoj promeni… »
Vesti za Novaka, ne treba dokaz o vakcinaciji za ulazak u SAD!

Vesti za Novaka, ne treba dokaz o vakcinaciji za ulazak u SAD!

Sportske.net 14.08.2022
I dalje traje saga oko toga da li će Novak Đoković igrati na US openu ili ne. Kako se turnir bliži početku, stižu sve lepše i lepše informacije da bi Novak, ipak, mogao da zaigra na ovom turniru gde bi mogao pojuriti svoju 22. grend slem titulu… »
„Ušao sam u SAD, nisu tražili dokaz o vakcini“: Novinar poslao poruku Novaku

„Ušao sam u SAD, nisu tražili dokaz o vakcini“: Novinar poslao poruku Novaku

Nova 14.08.2022
Pitanje svih pitanja u teniskom svetu u ovom trenutku je da li će Novak Đoković igrati na US Openu. Po mišljenju svetskih kladionica Đoković je prvi favorit za osvajanje turnira u Njujorku (29. avgust – 11. septembar), iako zvanično ne može da… »
"Nole, ušao sam i ništa nisu tražili": Novak Đoković dobio poruku iz SAD koja će obradovati Srbiju

"Nole, ušao sam i ništa nisu tražili": Novak Đoković dobio poruku iz SAD koja će obradovati Srbiju

Večernje novosti 14.08.2022
Novak Đokovića igra na Ju-Es openu, Srbin je digao ruke od NJujorka, Noletu ističe vreme... Samo su neki od naslova koji se iz dana u dan vrte širom sveta. FOTO: Tanjug Jedno je sigurno, Srbin neće dozvoliti da mu se ponovi Australijan open i nemile… »
"Nole, torbu na rame pa preko granice": Ime Novak Đoković odzvanja Amerikom

"Nole, torbu na rame pa preko granice": Ime Novak Đoković odzvanja Amerikom

Večernje novosti 13.08.2022
NE stišava se bura u Americi, a ime Novak Đoković na usnama je kako ljubitelja tenisa, tako i mnogih političkih i javnih ličnosti "preko bare". FOTO: Privatna arhiva Prema poslednjim informacijama Centar za kontrolu zaraznih bolesti (CDC) doneo je… »

Vesti dana »