Povezane vesti

Novak ima čemu da se Nada: Amerikanci uskoro menjaju zakon, da li i na vreme za Đokovića?

Novak ima čemu da se Nada: Amerikanci uskoro menjaju zakon, da li i na vreme za Đokovića?

Sportal blic 15.08.2022
Kako stoje stvari, velike su šanse da Novak Đoković ipak zaigra na ovogodišnjem US Openu. Centar za kontrolu bolesti (CDS) je u petak objavio odluku o ublažavanju mera, ali i da će od tada svi nevakcinisani imati ista prava kao vakcinisane osobe… »
Srbija slavi vesti iz Amerike! Novak Đoković na Ju-Es openu? Kraj sage je blizu, a šanse da će Srbin preko Atlantika su…

Srbija slavi vesti iz Amerike! Novak Đoković na Ju-Es openu? Kraj sage je blizu, a šanse da će Srbin preko Atlantika su…

Večernje novosti 15.08.2022
SAGA oko ulaska Novaka Đokovića na tlo američkog kontinenta samo što nije dobila svoj krajnji epilog, a iako je delovalo kao nemoguća misija da će srpski as preći preko Atlantika, sada deluje da su sve veći izgledi da se to ipak desi. FOTO… »
DŽon Mekinro i javno opsovao zbog Novaka! Legendarni Amerikanac ne prestaje da vrši pritisak na svoju domovinu: "Da sam ja…

DŽon Mekinro i javno opsovao zbog Novaka! Legendarni Amerikanac ne prestaje da vrši pritisak na svoju domovinu: "Da sam ja…

Večernje novosti 14.08.2022
LEGENDARNI američki teniser, DŽon Mekinro, oglasio se povodom sve izvesnijeg izostanka Novaka Đokovića sa predstojećeg Ju-Es opena. FOTO: EPA I vrapci na grani znaju već, da ikona "belog sporta" nema pravo nastupa na američkom kontinentu, zbog svog… »

Vesti dana »