Povezane vesti

Ivana je tešila, a onda je prelepa Ukrajinka uzela zlato: Nebeski skok, pa trk u zagrljaj čuvenom sportisti! (foto)

Ivana je tešila, a onda je prelepa Ukrajinka uzela zlato: Nebeski skok, pa trk u zagrljaj čuvenom sportisti! (foto)

Mondo 19.08.2022
Čim je postala šampionka Evrope Marina Bek-Romančuk zatrčala se ka tribinama gde je čekao njen suprug, inače takođe evropski šampion! Čim je postala šampionka Evrope Marina Bek-Romančuk zatrčala se ka tribinama gde je čekao njen suprug… »
Dominacija: Laura Mjur evropska šampionka na 1.500 metara

Dominacija: Laura Mjur evropska šampionka na 1.500 metara

Sport klub 19.08.2022
Evropska šampionka u trci na 1.500 metara u petak je postala Laura Mjur. 🥈 Olympic Games 🥉 World Championships 🥇 Commonwealth Games 🥇 European Championships What a glorious 12 months for @lauramuiruns in the 1500m! ✨ #Munich2022… »
Najveći uspeh u karijeri: Raitanen šampion na 3.000 m stipl

Najveći uspeh u karijeri: Raitanen šampion na 3.000 m stipl

Sport klub 19.08.2022
Finski atletičar Topi Raitanen u petak je u Minhenu osvojio zlatnu medalju u trci na 3.000 metara stiplčez. Dvadesetšestogodišnji Raitanen bio je juniorski evropski šampion u istoj disciplini, ali već davne 2015. godine. Ovo mu je prvi značajan… »
Zlatna ivana emotivna - srpska himna se orila u Minhenu! Vuleta osvojila Evropu, pa stala na postolje - ovo je čekala!

Zlatna ivana emotivna - srpska himna se orila u Minhenu! Vuleta osvojila Evropu, pa stala na postolje - ovo je čekala!

Mondo 19.08.2022
Ivana Vuleta je na zvaničnoj ceremoniji dobila zlatnu medalju posle osvajanja prvog mesta u skoku udalj. Ivana Vuleta je na zvaničnoj ceremoniji dobila zlatnu medalju posle osvajanja prvog mesta u skoku udalj. Ivana Vuleta je evropska šampionka. Skokom… »
VIDEO Reakcija trenera Ivane Vulete oduševila sve, znao je šta će se dogoditi

VIDEO Reakcija trenera Ivane Vulete oduševila sve, znao je šta će se dogoditi

Nova 19.08.2022
Srpska atletičarka je imala veliku podršku sa tribina. Srpska atletičarka Ivana Vuleta osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Minhenu skokom od 7,06 metara u prvoj seriji. Njen trener, Goran Obradović, je odmah nakon skoka ustao i… »
VIDEO Ukrajinska atletičarka plakala ko kiša dok je Vuleta slavila zlato

VIDEO Ukrajinska atletičarka plakala ko kiša dok je Vuleta slavila zlato

Nova 19.08.2022
Teško joj pao konačan rapslet. Srpska atletičarka osovojila je novo zlato u svojoj karijeri i postala šampionka Evrope u skoku udalj u Minhenu rezultatom 7,06. Ona je skokom iz prve serije preživela dramatičnu završnicu i okitila se najsjajnijim… »
Ivana se oglasila posle neprospavane noći! Plakala od tuge u Berlinu, a sad od sreće u Minhenu - evo šta kaže!

Ivana se oglasila posle neprospavane noći! Plakala od tuge u Berlinu, a sad od sreće u Minhenu - evo šta kaže!

Mondo 19.08.2022
Ivana Vuleta je osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu i to u državi u kojoj je imala i najteži trenutak u karijeri pre četiri godine. Ivana Vuleta je osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu i to u državi u kojoj je imala i najteži… »
Vuleta: Sve dok računam na sebe slediću svoje snove

Vuleta: Sve dok računam na sebe slediću svoje snove

Dnevnik 19.08.2022
MINHEN: Sve dok računam na sebe i oslanjam se na sebe - slediću svoje snove, objavila je na društvenim mrežama srpska atletičarka Ivana Vuleta. Vuleta je sinoć osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Minhenu u disciplini skok udalj. Ona je… »
Vuleta: Uživala sam, vratila sam se izvornoj sebi

Vuleta: Uživala sam, vratila sam se izvornoj sebi

RTS 19.08.2022
Najbolja srpska atletičarka Ivana Vuleta osvojila je zlatnu medalju u skoku udalj na Evropskom prvenstvu u Minhenu i potvrdila da je u ovom trenutku najbolja skakačica na Starom kontinentu. Milica Gardašević završila je kao sedmoplasirana. Po… »
Ivanina poruka na Instagramu, odmah velika čestitka od hrvatske legende!

Ivanina poruka na Instagramu, odmah velika čestitka od hrvatske legende!

Sportske.net 19.08.2022
Ivana Vuleta je skokom od 7.06 stigla do jednog od najboljih rezultata karijere, dovoljno za zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Berlinu. Posle prespavane noći, napisala je na Instagramu poruku. "Sve dok računam na sebe i oslanjam se na sebe -… »
Suze evropske šampionke: Ivana Vuleta je na ovo čekala četiri godine (video)

Suze evropske šampionke: Ivana Vuleta je na ovo čekala četiri godine (video)

Večernje novosti 19.08.2022
Srpska atletičarka Ivana Vuleta osvojila je u četvrtak zlatnu medalju u skoku udalj na Evropskom prvenstvu u Minhenu. Foto: EPA Vuleta je do drugog evropskog zlata na otvorenom stigla sa preskočenih sedam metara i šest centimetra iz prve serije, čime… »
Vuleta presrećna nakon zlatne medalje: Vratila sam se izvornoj sebi

Vuleta presrećna nakon zlatne medalje: Vratila sam se izvornoj sebi

Euronews 19.08.2022
Srpska atletičarka Ivana Vuleta drugi put u karijeri postala je šampionka Evrope u skoku u dalj. Vuleta je u četvrtak uveče skočila 7,06 metara, što je bilo dovoljno za zlatnu medalju na takmičenju u Minhenu. "Nasuprot mom nastupu u Judžinu gde… »
Lepa Ukrajinka plakala dok je Ivana slavila zlato: Ostala je bez medalje, a Srpkinja joj je prišla i pokazala klasu!

Lepa Ukrajinka plakala dok je Ivana slavila zlato: Ostala je bez medalje, a Srpkinja joj je prišla i pokazala klasu!

Mondo 19.08.2022
Marina Bek Romančuk je do poslednje serije finala imala bronzu "u rukama", ali je u dramatičnom finišu ostala bez medalje. Marina Bek Romančuk je do poslednje serije finala imala bronzu "u rukama", ali je u dramatičnom finišu ostala bez medalje… »
Fenomenalna Ivana Španović 7. put doletela do trona Evrope (VIDEO)

Fenomenalna Ivana Španović 7. put doletela do trona Evrope (VIDEO)

Luftika 19.08.2022
Srpska atletičarka Ivana Vuleta postala je prvakinja Evrope u skoku udalj na kontinentalnom šampionatu u Minhenu. Vuleta je delovala zaista dominantno i činilo se da medalja bilo kog sjaja ne može od starta da dođe u pitanje, dok je Milica… »
Ivana puca od samopouzdanja: "Ispunila sam ono po šta sam došla, čekala sam na ovo četiri godine!"

Ivana puca od samopouzdanja: "Ispunila sam ono po šta sam došla, čekala sam na ovo četiri godine!"

Sportske.net 19.08.2022
Vuleta je do drugog evropskog zlata na otvorenom stigla sa preskočenih sedam metara i šest centimetra iz prve serije, čime je izjednačila svoj najbolji rezultat ove godine. "Po ono što sam došla, to sam ispunila. Ovo je stvarno nešto što sam… »
Ivana Vuleta: Na ovo sam čekala četiri godine

Ivana Vuleta: Na ovo sam čekala četiri godine

Danas 18.08.2022
Srpska atletičarka Ivana Vuleta, koja je osvojila zlatnu medalju u skoku u dalj na Evropskom prvenstvu u Minhenu, a po završetku takmičenja rekla je da je uživala u atmosferi na Olimpijskom stadionu u Minhenu i da joj je to bila inspiracija za dobar… »
Bravo ivana, bravo carice! Vuleta se okitila zlatom, nebeskim skokom do evropskog trona

Bravo ivana, bravo carice! Vuleta se okitila zlatom, nebeskim skokom do evropskog trona

Večernje novosti 18.08.2022
IVANA Vuleta ispisala je nove sjajne stranice srpske atletike. U finalu Evropskog prvenstva u Minhenu osvojila je zlatnu medalju, ona je uzela sedmo zlatno odličje izjednačivši se sa Oliverom Nikolić. FOTO: EPA Srpskinja je neverovatan rezultat… »
Ivana Vuleta osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Minhenu

Ivana Vuleta osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Minhenu

Danas 18.08.2022
Srpska atletičarka Ivana Vuleta osvojila je zlatnu medalju na prvenstvu Evrope u Minhenu u skoku u dalj. Ona je u prvoj seriji preskočila 7,06 metara, što je bio rezultat kojim je drugi put u karijeri postala šampionka Starog kontinenta. Ovo je treća… »
Leteća srpska kraljica: Pogledajte skok kojim je Ivana Vuleta postala apsolutna vladarka Evrope (video)

Leteća srpska kraljica: Pogledajte skok kojim je Ivana Vuleta postala apsolutna vladarka Evrope (video)

Večernje novosti 18.08.2022
IVANA Vuleta ove noći takmičila se u finalu Evropskog atletskog prvenstva u disciplini skok u dalj. FOTO: Tanjug/AP Naša atletska heroina neverovatnim skokom obeležila je finale u Minhenu. Vuleta je već u prvoj seriji pokazala zašto je jedna od… »

Vesti dana »