Povezane vesti

Išli su na ista mesta Stefan prokomentarisao nagađanja o Jovaninim i Lukinim 'slučajnim' susretima

Išli su na ista mesta Stefan prokomentarisao nagađanja o Jovaninim i Lukinim 'slučajnim' susretima

Alo 21.08.2022
Slučanojst ili ne. U toku je emisije "Narod pita", voditeljka Ivana Šopić je ugostila Marka Đedovića i Stefana Karića. Usledilo je naredno uključenje. Stefane, neću ništa da ti kažem. Nemam prava da komentarišem ništa. Ja smatram da ova… »
To je bilo osuđeno na propast Zadrugar bez dlake na jeziku prokomentarisao raskid Jovane i Stefana

To je bilo osuđeno na propast Zadrugar bez dlake na jeziku prokomentarisao raskid Jovane i Stefana

Alo 21.08.2022
Bez dlake na jeziku. U toku sinoćne emisije "Narod pita". Gosti Ivane Šopić su bili Stefan Karić i Marko Đedović. Usledilo je naredno uključenje. - Dobro veče, Gabrijela kraj telefona. stefanu sada govbore šta da radi, kao da je mala beba. Marko… »
Govorio sam mu da uči na mojim greškama Stefan Karić progovorio o Mensuru: Imao je neke ispade

Govorio sam mu da uči na mojim greškama Stefan Karić progovorio o Mensuru: Imao je neke ispade

Alo 21.08.2022
Bez zadrške. U toku sinoćne emisija "Narod pita".Gosti Ivane Šopić su bili Marko Đedović i Stefan Karić. Usledilo je naredno uključenje. Voditeljka je uključila narednog gledaoca. PrintScreen YouTube/Zadruga Official - Dobro veče, Miloš kraj… »

Vesti dana »