Povezane vesti

Hrvatska bajka u Americi – Ćorić osvojio Sinsinati! (VIDEO)

Hrvatska bajka u Americi – Ćorić osvojio Sinsinati! (VIDEO)

Vesti online 22.08.2022
Borna Ćorić, hrvatski teniser, kompletirao je bajku i stigao do trofeja u Sinsinatiju posle pobede nad Stefanosom Cicipasom, grčkim asom, rezultatom 7:6, 6:2. Godinu dana je Ćorić odsustvovao sa terena zbog operacije ramena, a onda je u martu za… »
Garsija uzela titulu u Sinsinatiju, zaustavila Kvitovu

Garsija uzela titulu u Sinsinatiju, zaustavila Kvitovu

Nova 22.08.2022
Francuska teniserka Karolin Garsija osvojila je titulu na turniru u Sinsinatiju. Garsija je posle dva seta pobedila Petru Kvitovu iz Češke 6:2, 6:4. Francuskinja, 35. teniserka sveta, pobedila je Kvitovu, 28. na WTA listi, posle sat i 36 minuta igre… »
Borna: Rekao sam sebi da moram jače da udaram; Sad na večeru

Borna: Rekao sam sebi da moram jače da udaram; Sad na večeru

N1 Info 22.08.2022
Hrvatski teniser Borna Ćorić bio je presrećan posle treće titule u karijeri, a prve iz masters serije, posle pobede nad Stefanosom Cicipasom 7:6 (7-0), 6:2 u Sinsinatiju. „Nemam reči da opišem kako se osećam, zaista neverovatno. Nisam mogao da… »
Borna: Rekao sam sebi da moram jače da udaram; Sad na večeru

Borna: Rekao sam sebi da moram jače da udaram; Sad na večeru

Sport klub 22.08.2022
Hrvatski teniser Borna Ćorić bio je presrećan posle treće titule u karijeri, a prve iz masters serije, posle pobede nad Stefanosom Cicipasom 7:6 (7-0), 6:2 u Sinsinatiju. „Nemam reči da opišem kako se osećam, zaista neverovatno. Nisam mogao da… »
Teniski svet ovo ne pamti: Hrvatska senzacija u Sinsinatiju

Teniski svet ovo ne pamti: Hrvatska senzacija u Sinsinatiju

Večernje novosti 22.08.2022
Borna Ćorić je senzacionalni pobednik mastersa u Sinsinatiju. Foto AP Hrvat, koji je stigao na turnir u SAD kao 152. igrač sveta, savladao je u finalu Grka Stefanosa Cicipasa sa 7:6 (0), 6:2 i tako postao najslabije rangirani teniser u istoriji belog… »
Senzacija! Hrvat sa 152. Mesta do titule Sinsinatija: Srušio je Nadala, pa "osvetio" Novaka - i ispisao istoriju!

Senzacija! Hrvat sa 152. Mesta do titule Sinsinatija: Srušio je Nadala, pa "osvetio" Novaka - i ispisao istoriju!

Mondo 22.08.2022
Stefanos Cicipas je od ovog ponedeljka ispred Novaka Đokovića, ali mu je pre toga Borna Ćorić održao lekciju u finalu Sinsinatija. Stefanos Cicipas je od ovog ponedeljka ispred Novaka Đokovića, ali mu je pre toga Borna Ćorić održao lekciju u… »
Treća titula u karijeri - Borna Ćorić pokorio Sinsinati

Treća titula u karijeri - Borna Ćorić pokorio Sinsinati

Sportski žurnal 22.08.2022
Posle 116 minuta igre u finalu Hrvat je pobedio Stefanosa Cicipasa 2:0 (7:6 (7:0), 6:2). Borna Ćorić (25) je šampion mastersa 1000 u Sinsinatiju. Posle 116 minuta igre u finalu Hrvat je pobedio Stefanosa Cicipasa 2:0 (7:6 (7:0), 6:2). Redom su padali… »

Vesti dana »