Povezane vesti

Bahar uoči revanša: ‘Stadion me ne opterećuje – Dolazimo da kontrolišemo i pritiskamo, da budemo Makabi iz Haife!’

Bahar uoči revanša: ‘Stadion me ne opterećuje – Dolazimo da kontrolišemo i pritiskamo, da budemo Makabi iz Haife!’

Hot sport 22.08.2022
Makabi ima rezultatsku prednost, ali je Crvena zvezda favorit uoči revanša! Sutra od 21h na stadionu ‘Rajko Mitić’ igra se revanš duel plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona. Crvena zvezda dočekuje Makabi iz Haife, a gosti imaju prednost od 3:2 iz… »
Sanoga koči povreda, velika dilema pred Dejanom Stankovićem

Sanoga koči povreda, velika dilema pred Dejanom Stankovićem

Sport klub 22.08.2022
Planirao je Dejan Stanković da meč protiv Makabi Haife počne sa Seku Sanogom, međutim pitanje je koliko je defanzivni vezista iz Obale Slonovače spreman. Imala je odbrana Crvene zvezde mnogo problema u Haifi protiv Makabija, u prvom delu prvog i… »
Makabi se ne plaši pune marakane - ne opterećuje nas atmosfera! Izraelci puni samopouzdanja: "Igrali smo već u Pireju"

Makabi se ne plaši pune marakane - ne opterećuje nas atmosfera! Izraelci puni samopouzdanja: "Igrali smo već u Pireju"

Mondo 22.08.2022
Trener Makabija Barak Bahar pričao je na konferenciji za medije uoči meča sa Zvezdom. Trener Makabija Barak Bahar pričao je na konferenciji za medije uoči meča sa Zvezdom. Crvena zvezda hoće u grupnu fazu Lige šampiona. Da bi u tome uspela moraće… »
Bahar: Stadion me ne brine, došli smo da igramo našu igru

Bahar: Stadion me ne brine, došli smo da igramo našu igru

Sport klub 22.08.2022
Crvenu zvezdu u utorak od 21 sat očekuje najvažniji meč u dosadašnjem delu sezone, remi sa Makabijem iz Haife koji može da joj donese plasman u grupnu fazu Lige šampiona. Trenera Makabija Baraka Bahara, bar on tako kaže, ne brine atmosfera na… »
Trener Makabija: "Ne opterećuje me stadion"

Trener Makabija: "Ne opterećuje me stadion"

Sportske.net 22.08.2022
Trener Makabija Barak Bahar je pred revanš meč protiv Crvene zvezde istakao da će njegov tim pokušati da održi prednost iz prvog duela i da se ne plaši previše onoga što ga čeka sa tribina. Kako je i najavljeno, Francdi Pjero će nastupiti u… »
Trener Makabija: Pričali smo o stadionu i navijačima, Pjero će igrati

Trener Makabija: Pričali smo o stadionu i navijačima, Pjero će igrati

Nova 22.08.2022
Trener Makabija iz Haife Barak Bahar je oprezan pred duel sa crveno-belima. Fudbaleri Crvene zvezde i Makabija iz Haife igraće u utorak revanš meč plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona u Beogradu. Izraelci su u prestonicu Srbije došli sa pobedom… »
Zvezda odradila trening, vidno raspoloženje pred Makabi!

Zvezda odradila trening, vidno raspoloženje pred Makabi!

Sportske.net 22.08.2022
Crvena zvezda sutra dočekuje ekipu Makabija iz Haife, potrebna je pobeda, svi se uzdaju u "12. igrača" u vidu navijača koji će ispuniti stadion "Rajko Mitić", a jasno je da je na stručnom štabu cilj da rastereti ekipu pred ovu utakmicu. Današnji… »
Ovo je sastav crvene Zvezde za Ligu šampiona: Najteži ispit za Stankovića, sprema se velika promena u veznom redu!

Ovo je sastav crvene Zvezde za Ligu šampiona: Najteži ispit za Stankovića, sprema se velika promena u veznom redu!

Mondo 22.08.2022
Crvena zvezda protiv Makabija iz Haife igra za Ligu šampiona, a trener Dejan Stanković spremio je interesantan sastav koji će istrčati u utorak od 21 čas na travnjak prepunog stadiona "Rajko Mitić". Crvena zvezda protiv Makabija iz Haife igra za… »
I glumci zovu zvezdaše da oboje „Marakanu“ u crveno i belo

I glumci zovu zvezdaše da oboje „Marakanu“ u crveno i belo

Sport klub 22.08.2022
Fudbalere Crvene zvezde u utorak očekuje najvažnija utakmica u dosadašnjem toku sezone. Revanš meč plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona protiv prvaka Izraela Makabija iz Haife. Nakon poraza od Makabija u Haifi rezultatom 3:2, izabranike Dejana… »
Marakana u dve boje: Crvene i bele majice, kabanice, duksevi

Marakana u dve boje: Crvene i bele majice, kabanice, duksevi

Sport klub 22.08.2022
Sitno broje crveno-beli do utakmice jeseni – revanš susreta sa Makabijem, u završnoj borbi za Ligu šampiona. Dan pred dvoboj sa šampionom Izraela, na stadionu „Rajko Mitić“ kuva na sve strane. Znani i neznani, zvani i nezvani, svi bi u utorak… »
Zvezda zove na crveno-beli spektakl - kiša ne kvari planove: Možda nije vreme za majicu, oblačite duks ili kabanicu!

Zvezda zove na crveno-beli spektakl - kiša ne kvari planove: Možda nije vreme za majicu, oblačite duks ili kabanicu!

Mondo 22.08.2022
Još jedna fantastična koreografija se priprema, ali moraju da učestvuju svi koji dolaze na stadion. Još jedna fantastična koreografija se priprema, ali moraju da učestvuju svi koji dolaze na stadion. Fudbaleri Crvene zvezde u utorak od 21:00 igraju… »
Marakana u novom ruhu: Stadion FK Crvena zvezda ulepšan za meč koji odlučuje ko će u Ligu šampiona (foto)

Marakana u novom ruhu: Stadion FK Crvena zvezda ulepšan za meč koji odlučuje ko će u Ligu šampiona (foto)

Večernje novosti 22.08.2022
CRVENA Zvezda i Makabi Haifa igraju u utorak revanš meč plej-ofa za Ligu šampiona, a tu, najvažniju utakmicu crveno-belih u dosadašnjem delu 2022. godine, stadion "Rajko Mitić" dočekuje u novom ruhu. foto: EPA Naime, tunel koji spaja svlačionice i… »
Opšte-zvedaška mobilizacija: Delije ponovo izdale saopštenje!

Opšte-zvedaška mobilizacija: Delije ponovo izdale saopštenje!

Hot sport 22.08.2022
Fudbaleri Crvene zvezde i Makabija u utorak od 21 čas igraju revanš meč plej-ofa za Ligu šampiona, a prvi meč u Izraelu dobio je tim iz Haife rezultatom 3:2, ništa što je nemoguće dostići za petostrukog uzastopnog prvaka Srbije. Evo šta su Dejan… »
Delije apeluju: Ako nemate crvene ili bele majice, može i kabanica

Delije apeluju: Ako nemate crvene ili bele majice, može i kabanica

Nova 22.08.2022
Navijači Crvene zvezde uputili su svim pristalicama svog kluba pred meč sa Makabijem. Zvezda protiv tima iz Haife u utorak uveče od 21 sat na svom stadionu. Pred crveno-belima je težak zadatak da nadoknade gol zaostatka posle poraza na stadionu… »
Marakana u elitnom ruhu: Sve je spremno za meč sezone! (foto)

Marakana u elitnom ruhu: Sve je spremno za meč sezone! (foto)

Hot sport 22.08.2022
Fudbaleri Crvene zvezde i Makabija u utorak od 21 čas igraju revanš meč plej-ofa za Ligu šampiona, a prvi meč u Izraelu dobio je tim iz Haife rezultatom 3:2. Evo šta su Dejan Stanković i Aleksandar Katai rekli na konferenciji za medije. Po… »
Stanković: Zvezda je veći klub od Makabija, mesto nam je u Ligi šampiona

Stanković: Zvezda je veći klub od Makabija, mesto nam je u Ligi šampiona

Danas 22.08.2022
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da njegova ekipa zaslužuje da igra u Ligi šampiona najavljujući revanš utakmicu protiv Makabija u plej-ofu za plasman u grupnu fazu ovog takmičenja. Meč se igra u utorak od 21.00 na stadionu „Rajko… »
Ohi i Kangva traže dodatnu pomoć: Evo kako se Norvežanin priprema za nadolazeći meč! (foto)

Ohi i Kangva traže dodatnu pomoć: Evo kako se Norvežanin priprema za nadolazeći meč! (foto)

Hot sport 22.08.2022
Fudbaleri Crvene zvezde i Makabija u utorak od 21 čas igraju revanš meč plej-ofa za Ligu šampiona, a prvi meč u Izraelu dobio je tim iz Haife rezultatom 3:2. Evo šta su Dejan Stanković i Aleksandar Katai rekli na konferenciji za medije. Naime… »
Zapamtite njegove reči, biće ''potop Makabija na Marakani''?

Zapamtite njegove reči, biće ''potop Makabija na Marakani''?

Sportske.net 22.08.2022
Navijači Crvene zvezde sada već odbrojavaju sate do revanš meča između srpskog šampiona i Makabija iz Haife u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona. Izraelski tim u Beograd donosi minimalnu prednost od 3:2 iz prvog meča pre pet dana u Haifi, ali… »
Katai: "Da sutra budem onaj stari"

Katai: "Da sutra budem onaj stari"

Sportske.net 22.08.2022
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai nada se će u sutrašnjoj utakmici sa Makabijem iz Haife biti onaj pravi. "Marakana je prednost i mi se nećemo uplašiti pred našim navijačima. Očekujem pun stadion, maksimalnu podršku, a ostalo je na nama da… »
Stanković: Neka Marakana izjednači, a mi ćemo se potruditi da pobedimo

Stanković: Neka Marakana izjednači, a mi ćemo se potruditi da pobedimo

Beta 22.08.2022
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da očekuje da će predstojeća utakmica protiv Makabija biti drugačija od one u Haifi i istakao da je "realni optimista" kada je reč o plasmanu u Ligu šampiona.  "Sigurno da poznajemo… »
Sale najavljuje bolje partije: Sutra ću biti stari Katai nadam se, bitno je samo da lopta pređe liniju! (video)

Sale najavljuje bolje partije: Sutra ću biti stari Katai nadam se, bitno je samo da lopta pređe liniju! (video)

Hot sport 22.08.2022
Fudbaleri Crvene zvezde i Makabija u utorak od 21 čas igraju revanš meč plej-ofa za Ligu šampiona, a prvi meč u Izraelu dobio je tim iz Haife rezultatom 3:2, ništa što je nemoguće dostići za petostrukog uzastopnog prvaka Srbije. Uoči utakmice… »
Stanković: Opuštanja bi možda bilo da smo igrali 2:2 u Haifi

Stanković: Opuštanja bi možda bilo da smo igrali 2:2 u Haifi

Sport klub 22.08.2022
Crvena zvezda je poražena u Haifi od Makabija sa 3:2, revanš meč plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona biće igran u Beogradu u utorak od 21 čas. „Poštujemo svaki stadion, ali obožavamo da igramo na Marakani. Pričao sam i prošle godine da se… »
Stanković: Zvezda je veći klub od Makabija

Stanković: Zvezda je veći klub od Makabija

Sportski žurnal 22.08.2022
Trener crveno-belih ističe da je srećan što je akter meča, kao nekad protiv Barselone i Kajzerslauterna. Dejan Stanković je govoreći o veličini Crvene zvezde napomenuo i to da se gotovo nigde i ne pominje da je već obezbeđena grupna faza Lige… »
Stanković: Neka Marakana izjednači, a mi da pobedimo

Stanković: Neka Marakana izjednači, a mi da pobedimo

Dnevnik 22.08.2022
BEOGRAD: Čeka nas potpuno drugačija utakmica nego u Haifi, sada još bolje znamo vrline i mane rivala. Naš veliki adut je domaći teren, u šali kažemo neka Marakana izjednači, a mi ćemo se potruditi da pobedimo, izjavio je trener fudbalera Crvene… »
Stanković: Neka Marakana izjednači, a mi ćemo se potruditi da pobedimo

Stanković: Neka Marakana izjednači, a mi ćemo se potruditi da pobedimo

Radio sto plus 22.08.2022
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da očekuje da će predstojeća utakmica protiv Makabija biti drugačija od one u Haifi i istakao da je „realni optimista“ kada je reč o plasmanu u Ligu šampiona. „Sigurno da poznajemo… »
Zvezda je mnogo veći klub od makabija! Dekija pitali za katastrofu, pa odbrusio: Marakana da izjednači, mi da pobedimo!

Zvezda je mnogo veći klub od makabija! Dekija pitali za katastrofu, pa odbrusio: Marakana da izjednači, mi da pobedimo!

Mondo 22.08.2022
Dejan Stanković sprema meč koji Crvena zvezda mora da pobedi kako bi stigla do grupne faze Lige šampiona. Dejan Stanković sprema meč koji Crvena zvezda mora da pobedi kako bi stigla do grupne faze Lige šampiona. Crvena zvezda će u utorak imati… »
„Nadam se da ću sutra biti onaj stari Katai, samo da lopta pređe liniju“

„Nadam se da ću sutra biti onaj stari Katai, samo da lopta pređe liniju“

Nova 22.08.2022
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai nada se da će protiv Makabi Haife zablistati kao što ume. Katai je bio u nešto slabijoj formi u poslednjim utakmicama svog tima i revanš u plej-ofu za Ligu šampiona je prava prilika da to ispravi. Zvezda je u… »
Katai: Očekujem pun stadion i maksimalnu podršku, a ostalo je na nama

Katai: Očekujem pun stadion i maksimalnu podršku, a ostalo je na nama

Sportski žurnal 22.08.2022
Moja igra mislim da nije toliko bitna, jer su rezultati bili tu, sve do Haife, nadam se da će sutra sve da bude opet kako treba. Crvena zvezda sutra od 21 sat na stadionu „Rajko Mitić“ igra revanš plej-ofa za Ligu šampiona protiv Makabija… »
Katai pred Makabi: Marakana je prednost, očekujem maksimalnu podršku

Katai pred Makabi: Marakana je prednost, očekujem maksimalnu podršku

Euronews 22.08.2022
Revanš meč između Crvene zvezde i Makabija iz Haife biće odigran sutra od 21 čas (Arena 1 Premium), a očekivanja pred utakmicu u kojoj crveno-beli žele da nadomeste 3:2 iz prvog susreta, izneo je Aleksandar Katai. "Marakana je prednost i mi se… »
Katai: Da budem onaj stari, može i 1:0, pa produžeci (VIDEO)

Katai: Da budem onaj stari, može i 1:0, pa produžeci (VIDEO)

Sport klub 22.08.2022
Aleksandar Katai je učestvovao u akciji kod izjednačujućeg gola Crvene zvezde u Haifi, na kraju su crveno-beli poraženi sa 3:2, pa će u revanš meču u Beogradu morati da jure gol minusa iz Izraela. – Marakana je prednost i mi se nećemo uplašiti… »
I magiko se Nada "starom kataiju" - to je rešenje za Makabi: Marakana je uvek prednost, a gol može i u 90. minutu!

I magiko se Nada "starom kataiju" - to je rešenje za Makabi: Marakana je uvek prednost, a gol može i u 90. minutu!

Mondo 22.08.2022
Ukoliko Aleksandar Katai bude u formi na meču protiv šampiona Izraela, Crvena zvezda će imati ogromne šanse za Ligu šampiona. Ukoliko Aleksandar Katai bude u formi na meču protiv šampiona Izraela, Crvena zvezda će imati ogromne šanse za Ligu… »
Stanković: "Ako je i Liga Evrope katastrofa, na klubu je da odluči! Zvezda za dva pedlja veća od Makabija"

Stanković: "Ako je i Liga Evrope katastrofa, na klubu je da odluči! Zvezda za dva pedlja veća od Makabija"

Sportske.net 22.08.2022
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković veruje da je njegov tim uz pomoć punog stadiona "Rajko Mitić" sposoban da pobedi Makabi i plasira se u grupnu fazu Lige šampiona. Zvezdu neće čekati lak zadatak protiv izraelskog predstavnika koji je u… »
Makabi u problemu: Jedan od najboljih igrača veoma upitan za Beograd!

Makabi u problemu: Jedan od najboljih igrača veoma upitan za Beograd!

Hot sport 22.08.2022
Fudbaleri Crvene zvezde i Makabija u utorak od 21 čas igraju revanš meč plej-ofa za Ligu šampiona, a prvi meč u Izraelu dobio je tim iz Haife rezultatom 3:2, ništa što je nemoguće dostići za petostrukog uzastopnog prvaka Srbije. Šta su Katai i… »
Neka "Marakana" izjednači, a mi ćemo se potruditi da pobedimo: Dejan Stanković veruje da je Zvezdi mesto u Ligi šampiona

Neka "Marakana" izjednači, a mi ćemo se potruditi da pobedimo: Dejan Stanković veruje da je Zvezdi mesto u Ligi šampiona

Euronews 22.08.2022
Rezultat 2:3 iz prvog meča plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona protiv Makabija iz Haife je ostavio prostor da se navijači Crven zvezde nadaju novom učešću u evropskoj eliti, a trener Dejan Stanvić smatra da je njegovom timu tamo i mesto. Šef… »
Stanković: „Neka Marakana izjednači, a mi ćemo probati da pobedimo“

Stanković: „Neka Marakana izjednači, a mi ćemo probati da pobedimo“

Nova 22.08.2022
Crveno-beli čekaju utorak uveče sa velikom dozom optimizma. Trener Crvene zvezde Dejan Stanković kaže da veruje u pobedu svog tima proitv Makabi Haife u revanšu plej-ofa za Ligu šampiona. Zvezda je u prvom meču na stadionu „Sami Ofer“ izgubila… »
Zvezdin kostur uspeha: Borjan – Dragović – Kangva – Katai

Zvezdin kostur uspeha: Borjan – Dragović – Kangva – Katai

Sport klub 22.08.2022
Zvezdaši crveno-belih boja, ujedinite se! Poklič, listom usvojen od pristalica Crvene zvezde, garancija je spektakla u utorak veče, na stadionu „Rajko Mitić“. Delimično i pretspostavka uspeha izabranika Dejana Stankovića u utakmici jeseni… »
Stanković sprema promenu - "specijalac" za Makabi? Nova formacija za Ligu šampiona, jedan ispada iz startnih 11!

Stanković sprema promenu - "specijalac" za Makabi? Nova formacija za Ligu šampiona, jedan ispada iz startnih 11!

Mondo 22.08.2022
Crvena zvezda će za meč protiv Makabija u Beogradu najverovatnije minimalno promeniti formaciju i napraviti jednu promenu u startnoj postavi. Crvena zvezda će za meč protiv Makabija u Beogradu najverovatnije minimalno promeniti formaciju i napraviti… »

Vesti dana »