Povezane vesti
Vučević obišao radove u toplani Zapad: Spremni smo za izazovnu grejnu sezonu
Kurir 25.08.2022
Toplana ''Zapad'' je najveća toplana u okviru JKP ''Novosadska toplana'' i pokriva potrebe trećine korisnika usluga, što je oko 100.000 građana. U toku su završni radovi na rekonstrukcijama sistema i distribucije a vrednost investicije iznosi 250 miliona… »
Mazut i lož-ulje ako zafali gasa: Čelni ljudi Novog Sada uveravaju sugrađane da je sve spremno za predstojeću grejnu sezonu
Večernje novosti 25.08.2022
NOVOSADSKA toplana" potpuno spremno dočekuje predstojeću grejnu sezonu jer će na vreme biti završeni svi radovi na obnovi i pripremi kompletnog sistema tog JKP i obezbeđeni energenti, izjavio je juče gradonačelnik Miloš Vučević prilikom obilaska Toplane… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Toplotni talas traje do utorka, stižu pljuskovi
Naslovi.ai pre 30 minutajoš 30 povezanih
Krkobabić: Stiže prava pomoć za preduzetnike u selima, 40 miliona dinara za razvoj privrednih aktivnosti
Radio 021 pre 50 minutajoš 17 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 144 povezane
Ne palite vatru na otvorenom prostoru: Apel Gradske uprave Smederevo zbog rizika od požara
Večernje novosti pre 2 satajoš 20 povezanih



