Povezane vesti

Novak Đoković i danas uz košarkaše: Slika koja će oduševiti Srbiju

Novak Đoković i danas uz košarkaše: Slika koja će oduševiti Srbiju

Večernje novosti 26.08.2022
SRBIJA je nakon produžetaka savladala Grčku rezultatom 100:94, a veliku podršku "orlovima" pružio je Novak Đoković. FOTO: FIBA.Basketball Novak Đoković odlučio je da pruži dodatnu motivaciju i podršku košarkašima pred Evropsko prvenstvo, pa… »
Znam da mi se smejete, ali nekada me i slušajte! 5 važnih poruka Svetislava Pešića posle velike pobede Srbije!

Znam da mi se smejete, ali nekada me i slušajte! 5 važnih poruka Svetislava Pešića posle velike pobede Srbije!

Mondo 26.08.2022
Sa konferencije Svetislava Pešića mogu da se izvuku lekcije koje će nacionalnom timu značiti u narednom periodu - tokom pohoda na plasman na Mundobasket, ali i tokom predstojećeg Evropskog prvenstva u Češkoj i Nemačkoj. Sa konferencije Svetislava… »
Najbolji momenti sa meča Srbija grčka: Tu su Bodiroga, Đoković, Obradović – Arena je eksplodirala! (foto)

Najbolji momenti sa meča Srbija grčka: Tu su Bodiroga, Đoković, Obradović – Arena je eksplodirala! (foto)

Hot sport 26.08.2022
Neverovatna atmosfera u Štark Areni. Slavili su srpski košarkaši rezultatom 100:94 protiv selekcije Grčke, u prepunoj Štark Areni nakon produžetka. Teško je opisati sve detalje koji su obeležili ovu utakmicu, ali ćemo slikama pokušati da vam… »
Srbija je ovo čekala: Oglasio se Vasilije Micić i izgovorio samo dve reči

Srbija je ovo čekala: Oglasio se Vasilije Micić i izgovorio samo dve reči

Večernje novosti 26.08.2022
Košarkaška reprezentacija Srbije je u četvrtak uveče pobedila Grčku 100:94 u okviru kvalifikacija za Mundobasket, ali navijači u prepunoj "Štark areni" nisu mogli u potpunosti da slave trijumf, zbog povrede Vasilija Micića. FOTO: FIBA.Basketball… »
Slika koja je ohrabrila Srbiju: Nole u hotelu, prva fotka Micića posle povrede

Slika koja je ohrabrila Srbiju: Nole u hotelu, prva fotka Micića posle povrede

Nova 26.08.2022
Nakon završetka meča Srbije i Grčke pojavila se fotografija koja je privukla veliku pažnju javnosti. Novak Đoković se pojavio u hotelu u kom su smešteni reprezentativci Srbije nakon što su košarkaši sa 100:94 savladali Grčku u kvalifikacijama… »
Slika o kojoj priča čitava Srbija: Đoković došao da poseti Micića – srpski košarkaš izgleda dobro! (foto)

Slika o kojoj priča čitava Srbija: Đoković došao da poseti Micića – srpski košarkaš izgleda dobro! (foto)

Hot sport 26.08.2022
Svi se nadamo najboljem. Čitava Srbija zabrinula se nakon što je sinoć na meču naše selekcije sa Grčkom, jedan od najboljih košarkaša Orlova Vasilije Micić doživeo povredu. On je odmah otišao u svlačionicu, a selektor Svetislav Pešić na… »
Lučić: Znali smo da je važno, protiv Turske još teže

Lučić: Znali smo da je važno, protiv Turske još teže

Dnevnik 26.08.2022
BEOGRAD: „Znali smo važnost utakmice, s obzirom da su nam u ove dve pobede praktično moranje, ako želimo da ostanemo u trci za Svetsko prvenstvo i kvalifikacije za Olimpijske igre. Najvažnije je da smo pobedili, posebno posle povrede Micića, neki… »
Fotografija koja ohrabruje: Vasa Micić na nogama u društvu Novaka Đokovića (foto)

Fotografija koja ohrabruje: Vasa Micić na nogama u društvu Novaka Đokovića (foto)

Večernje novosti 26.08.2022
Mnoge navijače košarkaške reprezentacije Srbije je sinoć zabrinula povreda Vasilija Micića koji se sredinom prvog poluvremena uhvatio za skočni zglob. FOTO: FIBA.Basketball Na kraju je srpski organizator igre iznet sa terena, a odmah se pristupilo… »
Pešić: Ovo su moji lavovi!

Pešić: Ovo su moji lavovi!

Vesti online 26.08.2022
Ova pobeda nam znači za sve što sledi dalje. To su moji lavovi, pravi su lavovi bili večeras, rekao je selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić posle pobede u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo koje se 2023. godine igra u Japanu… »
Micićeva povreda lakše prirode (VIDEO)

Micićeva povreda lakše prirode (VIDEO)

Danas 26.08.2022
Vasa Micić je nezgodno doskočio tokom igre u odbrani i iskrenuo zglob, zbog čega je morao da napusti teren i meč sa Grčkom za njega je bio gotov. Plejmejker Efesa je obnovio povredu desne noge koju je imao u finišu prošle sezone, ali selektor… »
Pešić o povredi Micića: Nadamo se da nije teška povreda, međutim...

Pešić o povredi Micića: Nadamo se da nije teška povreda, međutim...

Sportski žurnal 26.08.2022
Košarkaši Srbije pobedili su večeras u Beogradu selekciju Grčke posle produžetka sa 100:94. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je da se nada da povreda koju je na večerašnjoj utakmici zaradio Vasilije Micić nije… »
Junak - Jaramaz: Okolnosti su bile takve da sam morao da preuzmem odgovornost

Junak - Jaramaz: Okolnosti su bile takve da sam morao da preuzmem odgovornost

Sportski žurnal 26.08.2022
Košarkaši Srbije pobedili su večeras u Beogradu selekciju Grčke posle produžetka sa 100:94. Srpski košarkaš Ognjen Jaramaz rekao je večeras da je bio svestan situacije i preuzeo veću odgovornost na meču protiv Grčke, kao i da pobeda utiče na… »
Pešić o povredi Vasilija Micića: Najvažnije je da se ne stvori otok

Pešić o povredi Vasilija Micića: Najvažnije je da se ne stvori otok

Danas 26.08.2022
Pobeda nad Grčkom za selektora Svetislava Pešića nije potpuna zbog povrede skočnog zgloba Vasilija Micića, startnog i jedinog klasičnog plejmejkera reprezentacije Srbije. As Efesa povredio se u prvom poluvremenu i više se nije vraćao u igru. U… »

Vesti dana »