Povezane vesti

Na Zvezdinom severu transparent posvećen bivšem treneru Stankoviću

Na Zvezdinom severu transparent posvećen bivšem treneru Stankoviću

Sportski žurnal 27.08.2022
Crvena zvezda dočekuje Javor na Marakani sa novim trenerom Milojevićem. U 8. kolu lider i branilac titule Crvena zvezda dočekala je na Marakani Javor. Novi trener Miloš Milojević dobio je veliki aplauz prisutnih na predstavljanju, ali Delije… »
Milojevićeva era počela pobedom - odmah je video kataija: Novi trener Zvezde "oživeo" Ohija, ali na teren mora majstor!

Milojevićeva era počela pobedom - odmah je video kataija: Novi trener Zvezde "oživeo" Ohija, ali na teren mora majstor!

Mondo 27.08.2022
Fudbaleri Crvene zvezde upisali su pobedu u 8. kolu Superlige, pošto su u Beogradu nadigrali Javor (3:1). Fudbaleri Crvene zvezde upisali su pobedu u 8. kolu Superlige, pošto su u Beogradu nadigrali Javor (3:1). Fudbaleri Crvene zvezde savladali su… »
Zvezda se mučila, pa razbila Javor: Sjajan debi i prva pobeda Milojevića

Zvezda se mučila, pa razbila Javor: Sjajan debi i prva pobeda Milojevića

Nova 27.08.2022
Zvezda strepela, pa u finišu razbila ekipu iz Ivanjice. Crvena zvezda je u osmom kolu Superlige Srbije savladala Javor rezultatom 3:1 posle mnogo muke i zadržala stopostotan učinak. U debiju na klupi Miloša Milojevića, Zvezda se dugo mučila sa… »
Okupio igrače zvezde na centru, otkrio šta im je rekao! Milojević im nije dao da odu dok ne čuju njegovu poruku!

Okupio igrače zvezde na centru, otkrio šta im je rekao! Milojević im nije dao da odu dok ne čuju njegovu poruku!

Mondo 27.08.2022
Trener Crvene zvezde prepričao je detalje koji su se dogodili nakon pobede protiv Javora. Trener Crvene zvezde prepričao je detalje koji su se dogodili nakon pobede protiv Javora. Crvena zvezda je poklonila pobedu Milošu Milojeviću, čoveku koji se… »
Fudbaleri zvezde imaju posebnu podršku: Novi trener košarkaškog tima bodri crveno-bele sa tribina! (foto)

Fudbaleri zvezde imaju posebnu podršku: Novi trener košarkaškog tima bodri crveno-bele sa tribina! (foto)

Hot sport 27.08.2022
Jovanović među navijačima aktuelnog šampiona! Fudbaleri Crvene zvezde na ‘Marakani‘ igraju protiv Javora, u okviru 8. kola nacionalnog prvenstva Srbije. Na poluvremenu je rezultat iznosio 1:1, a gosti su uspeli da pruže neočekivano snažan otpor… »
Zvezdina mašinerija proradila u nastavku: Evrogol Nikolića dokusurio hrabre goste iz Ivanjice! (video)

Zvezdina mašinerija proradila u nastavku: Evrogol Nikolića dokusurio hrabre goste iz Ivanjice! (video)

Hot sport 27.08.2022
Ubedljiv trijumf crveno-belih! Prvi put pod komandom novog šefa stručnog štaba, Miloša Milojevića, fudbaleri Crvene zvezde istrčali su na teren. Aktuelni šampion Srbije dočekao je na stadionu ‘Rajko Mitić‘ ekipu Javor Matisa, u okviru 8. kola… »
Teška pobeda Zvezde u Milojevićevom debiju na klupi

Teška pobeda Zvezde u Milojevićevom debiju na klupi

Sport klub 27.08.2022
Težak debi imao je Miloš Milojević na klupi Crvene zvezde. Aktuelni šampion se namučio protiv Javora iz Ivanjice u osmom kolu Superlige Srbije, ali je na kraju ipak slavio ubedljivo 4:1 sa tri gola u poslednjih 15 minuta. Crveno-beli sada imaju šest… »
Pobeda za Milojevića na debiju, Zvezda rutinirala Javor

Pobeda za Milojevića na debiju, Zvezda rutinirala Javor

Euronews 27.08.2022
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Javor 4:1 u osmom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije. Pružila je ekipa iz Ivanjice sjajan otpor aktuelnom šampionu, ali im je na kraju popustila koncentracija i primili su dva laka gola. Od početka se videlo da gosti… »
Zvezdini rezervisti slomili otpor Javora na debiju trenera Milojevića

Zvezdini rezervisti slomili otpor Javora na debiju trenera Milojevića

Sportski žurnal 27.08.2022
Crvena zvezda na Marakani pobedila Javor 4:1 golovima Omoidžuanfoa, Mitrovića, Bena i Nikolića. Novi trener Crvene zvezde Miloš Milojević debitovao je pobedom na klupi. Crvena zvezda je pobedila Javor 4:1 (1:1). Zvezda je povela u 15. minutu… »
Teška pobeda Zvezde u Milojevićevom debiju na klupi

Teška pobeda Zvezde u Milojevićevom debiju na klupi

N1 Info 27.08.2022
Težak debi imao je Miloš Milojević na klupi Crvene zvezde. Aktuelni šampion se namučio protiv Javora iz Ivanjice u osmom kolu Superlige Srbije, ali je na kraju ipak slavio ubedljivo 4:1 sa tri gola u poslednjih 15 minuta. Crveno-beli sada imaju šest… »
Milojević debitovao pobedom: "Imamo neki model, svi spremni za derbi"

Milojević debitovao pobedom: "Imamo neki model, svi spremni za derbi"

Sportske.net 27.08.2022
Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević kazao je da je energija iz drugog poluvremena "ona prava" i da će ekipa biti spremna za predstojeći meč s Partizanom. Njegov tim možda nije imao sve najbolje igrač na terenu, ali bio je to dovoljno… »
Milojević posle debitanstske pobede: Zadovoljan sam reakcijom

Milojević posle debitanstske pobede: Zadovoljan sam reakcijom

Euronews 27.08.2022
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Javor 4:1 u osmom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije. Posle meča, za TV Arenu sport, govorio je novi šef struke crveno-belih, Miloš Milojević. "Rekao sam im da nam energija iz drugog poluvremena treba za ubuduće… »
Bondžulić posle poraza od Zvezde: Očekivao sam više od svojih izmena

Bondžulić posle poraza od Zvezde: Očekivao sam više od svojih izmena

Euronews 27.08.2022
Fudbalera Javora poraženi su u osmom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije od Crvene zvezde 4:1. Posle meča, trener ekipe, Igor Bondžulić. istakao je da je očekivao više od izmena koje je napravio. "Teško je bilo. Zveuda nas je pritiskala. Pali smo u… »
Milojević debitovao pobedom: Zvezda se oporavila od Makabija, crveno-beli spremni za derbi (video)

Milojević debitovao pobedom: Zvezda se oporavila od Makabija, crveno-beli spremni za derbi (video)

Večernje novosti 27.08.2022
CRVENA zvezda je zamenila trenera, ali navike u Mocart Bet Superligi Srbije su ostale iste. Crveno-beli su upisali novu pobedu, pošto su u 8. kolu savaladali Javor sa 4:1. FOTO: FK Crvena zvezda Miloš Milojević je nasledio Dejana Stanković na klupi… »
Transparent za bivšeg trenera! Severom se ori: ‘Jedan je Stanković Dejan!'(video)

Transparent za bivšeg trenera! Severom se ori: ‘Jedan je Stanković Dejan!'(video)

Hot sport 27.08.2022
Delije nisu zaboravile ni Pavkova! Crvena zvezda je u okviru 8. kola Mozzart bet Superlige Srbije dočekala Javor iz Ivanjice. Prvu utakmicu pod komandom novog šefa struke, Miloša Milojevića, crveno-beli su otvorili pogotkom u ranoj fazi meča. Ohi… »
Poluvreme u Beogradu, delije nezadovoljne: Ohi dočekao svojih pet minuta, Marčić doneo izjednačenje Javoru! (foto) (video)

Poluvreme u Beogradu, delije nezadovoljne: Ohi dočekao svojih pet minuta, Marčić doneo izjednačenje Javoru! (foto) (video)

Hot sport 27.08.2022
Dva gola za 45 minuta igre na Marakani! Prvi put pod komandom novog trenera, Miloša Milojevića, fudbaleri Crvene zvezde istrčali su na teren. Aktuelni šampion Srbije dočekao je na stadion ‘Rajko Mitić‘ prvotimce Javor Matisa, u okviru utakmice… »
POLUVREME - Ohi se vratio golom, Maričić uzdrmao Zvezdu, može li Javor do iznenađenja?

POLUVREME - Ohi se vratio golom, Maričić uzdrmao Zvezdu, može li Javor do iznenađenja?

Sportske.net 27.08.2022
Na meču Crvene zvezde i Javora u Beogradu rezultat je 1:1 posle prvih 45 minuta. Novi trener "crveno-belih" Miloš Milojević pružio je priliku nekim igračima koji do sada nisu imali veliku minutažu, a jedan od njih mu je vratio ukazano poverenje… »
Milojević napravio iznenađenje u startnih 11: Ohi se vratio, tu je i Ben! (sastavi)

Milojević napravio iznenađenje u startnih 11: Ohi se vratio, tu je i Ben! (sastavi)

Hot sport 27.08.2022
Promene na vidiku. Fudbaleri Crvene zvezde, danas će odigrati prvi meč pod vođstvom novog trenera Miloša Milojevića. Rival im je Javor, u okviru 8. kola Mozzart Bet Superlige Srbije, a utakmica počinje u 20.30. Odlučio je Milojević da potpuno… »
SASTAVI - Veliki rezovi Miloša Milojevića, "povratak otpisanih" i debitant Azarovi!

SASTAVI - Veliki rezovi Miloša Milojevića, "povratak otpisanih" i debitant Azarovi!

Sportske.net 27.08.2022
U okviru osmog kola Super lige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde dočekaće Javor na domaćem terenu. Burno je bilo ovih dana na Marakani, ekipa je prvo eliminisana od Makabija Haife u plejofu Lige šampiona, da bi nedugo zatim ostala i bez trenera. Novo… »
Milojevićeva posebna klauzula u ugovoru sa zvezdom: Od jedne stvari mu zavisi sudbina na Marakani!

Milojevićeva posebna klauzula u ugovoru sa zvezdom: Od jedne stvari mu zavisi sudbina na Marakani!

Hot sport 27.08.2022
Zbog ovoga će imati veću motivaciju. Dejana Stankovića na klupi Crvene zvezde, zamenio je njegov nekadašnji pomoćnik Miloš Milojević, koji je danas i zvanično predstavljen. Već večeras, Milojević će imati svoj debi u 8. kolu Mozzart Bet… »
Stanković nije jedini - zvezdu napustila još petorica trenera: Pravi se novi stručni štab, Milojević traži 3 pomoćnika!

Stanković nije jedini - zvezdu napustila još petorica trenera: Pravi se novi stručni štab, Milojević traži 3 pomoćnika!

Mondo 27.08.2022
Velika promena u Crvenoj zvezdi, a tek treba da se vidi ko je spreman da se prihvati posla! Velika promena u Crvenoj zvezdi, a tek treba da se vidi ko je spreman da se prihvati posla! Crvena zvezda je promenila trenera, a Miloš Milojević predstavljen je… »
Terzićev monolog o Stankoviću: Uzeli smo 22 boda u grupnoj fazi, ostaju zabeleženi istorijski mečevi! (video)

Terzićev monolog o Stankoviću: Uzeli smo 22 boda u grupnoj fazi, ostaju zabeleženi istorijski mečevi! (video)

Hot sport 27.08.2022
Crvena zvezda je danas promovisala novog šefa struke, Miloša Milojevića, ali je generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, iskoristio priliku da se na svemu, a pre svega dve duple krune, zahvali doskorašnjem treneru crveno-belih, Dejanu… »
Milojević: Biće teško, ali da sumnjam, ne bih sada bio ovde

Milojević: Biće teško, ali da sumnjam, ne bih sada bio ovde

Sport klub 27.08.2022
Novi šef stručnog štaba Crvene zvezde 39-godišnji Miloš Milojević promovisan je u subotu u Medija centru stadiona "Rajko Mitić" samo nekoilko sati pre debija na klupi protiv ekipe Javora u 8. kolu Superlige Srbije. Ugovor je potpisan do kraja… »
Milojević stigao i odmah najavio tri promene u zvezdi: Potrebni su oni koji shvataju obaveze!

Milojević stigao i odmah najavio tri promene u zvezdi: Potrebni su oni koji shvataju obaveze!

Mondo 27.08.2022
Miloš Milojević je novi trener Crvene zvezde, a sa njim će doći i neke promene. Miloš Milojević je novi trener Crvene zvezde, a sa njim će doći i neke promene. Dejan Stanković je otišao, a sada je Miloš Milojević i zvanično stigao u Crvenu… »
Milojević: Kažu da je trenutak težak, ali da sumnjam, ne bih sada bio ovde

Milojević: Kažu da je trenutak težak, ali da sumnjam, ne bih sada bio ovde

N1 Info 27.08.2022
Novi šef stručnog štaba Crvene zvezde 39-godišnji Miloš Milojević promovisan je u subotu u Medija centru stadiona "Rajko Mitić" samo nekoilko sati pre debija na klupi protiv ekipe Javora u 8. kolu Superlige Srbije. Ugovor je potpisan do kraja… »
Terzić: Dugo spremali Milojevića za trenera, odmah je pristao

Terzić: Dugo spremali Milojevića za trenera, odmah je pristao

Sportski žurnal 27.08.2022
Nismo imali dilemu kad smo shvatili da je odluka Dejana Stankovića konačna. Milojević je radio kod Stankovića, poznaje igrače, svlačionicu, najmanje će mu biti potrebno vremena da se adaptira, poručio je Terzić. Generalni direktor FK Crvena… »
Terzić o ostavci stankovića: Dva dana je razmišljao, tražio je da ga ne ubeđujemo

Terzić o ostavci stankovića: Dva dana je razmišljao, tražio je da ga ne ubeđujemo

Večernje novosti 27.08.2022
FUDBALSKI klub Crvena zvezda rastao se sa Dejanom Stankovićem nakon gotovo tri godine saradnje, a na njegovo mesto došao je Miloš Milojević. FOTO: FK Crvena zvezda Pre nego što je predstavio novog trenera generalni direktor Zvezde, Zvezdan Terzić… »
Milojević: Čast i velika obaveza trenerski posao u Crvenoj zvezdi

Milojević: Čast i velika obaveza trenerski posao u Crvenoj zvezdi

Beta 27.08.2022
Novi trener Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je danas da je svestan obaveza i odgovornosti rada u velikom klubu i da ne bi preuzeo posao da ne veruje u kvalitet igrača i nastavak dobrih rezultata. "Za mene je poziv Zvezde čast, ponosan sam što sam… »
Milojević se zahvalio Dekiju, ko će biti pomoćnici?

Milojević se zahvalio Dekiju, ko će biti pomoćnici?

Sportske.net 27.08.2022
Miloš Milojević se danas kratko predstavio navijačima Crvene zvezde i poželeo je svima dobru saradnju. "Da se zahvalim rukovodstvu, svima koji su verovali u mene. Dejan (Stanković) je učinio tri jako bitne stvari za mene", počeo je Miloš… »
Promocija Milojevića na marakni: Bolje je ne reagovati nego doneti ishitrene odluke, hteli smo Ligu šampiona!

Promocija Milojevića na marakni: Bolje je ne reagovati nego doneti ishitrene odluke, hteli smo Ligu šampiona!

Hot sport 27.08.2022
Crvena zvezda je danas promovisala novog šefa struke, Miloša Milojevića, a on je na prvom obraćanju rekao sledeće: „Prvo da se zahvalim rukovodstvu. Moram da se zahvalim Dejanu, učinio je tri jako bitne stvari za mene. Doveo me je ovde i… »
Milojević: Neće biti lako u Zvezdi, Stanković je uradio tri stvari za mene

Milojević: Neće biti lako u Zvezdi, Stanković je uradio tri stvari za mene

Nova 27.08.2022
Miloš Milojević, novi trener Crvene zvezde, predstavio se javnosti. „Dejan Stanković je uradio tri velike stvari za mene. Doveo me je ovde i predstavio javnosti na Balkanu, shvatio je moju želju da budem samostalni trener i pomogao je upravi da mi… »

Vesti dana »