Povezane vesti

Pešić šokirao na konferenciji, ništa od spiska za Evrobasket VIDEO

Pešić šokirao na konferenciji, ništa od spiska za Evrobasket VIDEO

Nova 30.08.2022
I dalje drži košarkašku javnost u neizvesnosti Svetislav Pešić, selektor košarkaške reprezentacije Srbije, održao je konferenciju za medije pred put na Evrobasket, ali nije saopštio spisak 12 igrača koji će putovati. Pored Pešića, na… »
Crna gora spremna za eurobasket - ovo je njihovih 12: Otpala dva igrača, sa Amerikancem napadaju osminu finala!

Crna gora spremna za eurobasket - ovo je njihovih 12: Otpala dva igrača, sa Amerikancem napadaju osminu finala!

Mondo 30.08.2022
Poznat je sastav selekcije Crne Gore pred predstojeće takmičenje. Poznat je sastav selekcije Crne Gore pred predstojeće takmičenje. Svetislav Pešić još uvek nije odlučio kojih 12 igrača će voditi na Evropsko prvenstvo u košarci kao deo… »
"Padova će uvek biti, ali ja znam malo bolje": Srbija čekala konačan spisak, Svetislav Pešić iznenadio sve

"Padova će uvek biti, ali ja znam malo bolje": Srbija čekala konačan spisak, Svetislav Pešić iznenadio sve

Večernje novosti 30.08.2022
SELEKTOR muške košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić održao je konferenciju za štampu uoči puta na Evropsko prvenstvo, ali na njoj nije otkrio kojih 12 igrača će predstavljati našu zemlju na Evrobasketu. FOTO: FIBA.Basketball… »
Pešić o tandemu Jokić – Milutinov: Da je neko drugo vreme…

Pešić o tandemu Jokić – Milutinov: Da je neko drugo vreme…

Nova 30.08.2022
Teško da će Srbija igrati sa dva centra u istoj petorci Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić još uvek nije saopštio spisak 12 igrača koji će putovati na Evrobasket ove godine, ali je pričao o potencijalnom centraskom… »
Selektor poručio: Spisak u sredu

Selektor poručio: Spisak u sredu

Sport klub 30.08.2022
Selektor Srbije Svetislav Pešić u utorak je na konferenciji za medije saopštio da će spisak "putnika" za Evropsko prvenstvo biti objavljen u sredu nakon poslednjeg treninga "Orlova". Igrači koji su na spisku selektora, a koji nisu nastupali na… »
Ništa od konačnog spiska Srbije za Evrobasket, Pešić čeka poslednji momenat, sutra je "dan D"!

Ništa od konačnog spiska Srbije za Evrobasket, Pešić čeka poslednji momenat, sutra je "dan D"!

Sportske.net 30.08.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije održao je danas konferenciju za medije, ali nije saopštio konačan spisak od 12 igrača koji putuju na Evrbonasket. "Spisak ću objaviti sutra posle treninga, svaki trening je važan i bitan, može biti opasan… »
Bjelica i Nedović i dalje mogu da odu na Eurobasket! Cela Srbija čekala spisak, samo Pešić ne žuri: Nemamo pritisak!

Bjelica i Nedović i dalje mogu da odu na Eurobasket! Cela Srbija čekala spisak, samo Pešić ne žuri: Nemamo pritisak!

Mondo 30.08.2022
Svetislav Pešić pričao sa novinarima uoči odlaska na Evropsko prvenstvo. Svetislav Pešić pričao sa novinarima uoči odlaska na Evropsko prvenstvo. Selektor Srbije Svetislav Pešić održao je konferenciju za medije u Beogradu pred put na Eurobasket… »
Pešić iznenadio: 16 igrača i dalje u igri za Eurobasket! Čeka se poslednji trenutak, evo kad će saopštiti konačnu odluku

Pešić iznenadio: 16 igrača i dalje u igri za Eurobasket! Čeka se poslednji trenutak, evo kad će saopštiti konačnu odluku

Mondo 30.08.2022
Svetislav Pešić će čekati do poslednjeg momenta i odlučio je da ni danas medijima saopšti spisak košarkaša Srbije za koje računa na predstojećem Eurobasketu. Svetislav Pešić će čekati do poslednjeg momenta i odlučio je da ni danas medijima… »
VIDEO Pešića iznenadilo priznanje Gudurića, pa obojica prasnuli u smeh

VIDEO Pešića iznenadilo priznanje Gudurića, pa obojica prasnuli u smeh

Nova 30.08.2022
Selektor nije propustio priliku da zbija šale Svetislav Pešić je održao konferenciju za medije pred odlazak na Evropsko prvenstvo u košarci na kojoj je trebalo da saopšti spisak putnika, ali do toga nije došlo i odluka je ostavljena za poslednji… »
Pešić sutra objavljuje spisak: Evo šta još čeka!

Pešić sutra objavljuje spisak: Evo šta još čeka!

Srbija danas 30.08.2022
Ima još dilema... Selektor košarkaške reprezentacije Srbije, Svetislav Pešić, istakao je da će u sredu skratiti spisak i odrediti kojih 12 igrača će predstavljati našu zemlju na predstojećem Evrobasketu. - Najvažnije je zdravlje, čeka nas vrlo… »
Dan D - Pešić objavljuje spisak za Evrobasket, petorica otpadaju!

Dan D - Pešić objavljuje spisak za Evrobasket, petorica otpadaju!

Sportske.net 30.08.2022
Posle uspešno obavljenog posla u prethodne dve kvalifikacione utakmice protiv Grčke i Turske u borbi za plasman na Svetsko prvenstvo, naš nacionalni tim se okreće Evrobasketu koji počinje već za dva dana. Međutim, još uvek ne znamo koji 12 igrača… »
Nemanja Nedović: ‘Odradio sam trening bez problema, utakmice mi najviše nedostaju!’

Nemanja Nedović: ‘Odradio sam trening bez problema, utakmice mi najviše nedostaju!’

Hot sport 30.08.2022
Bliži se start prestižnog takmičenja! Evropsko prvenstvo u košarci samo što nije počelo! Nakon uspešnog perioda u kvalifikacijama za Mundobasket, Srbija se okreće završnoj fazi priprema za prestižno takmičenje Starog kontinenta. Prva utakmica… »

Vesti dana »