Povezane vesti
Abazović: Logično i prirodno je da oni koji su srušili Vladu naprave novu
N1 Info 01.09.2022
Sutrašnjem sastanku crnogorske parlamentarne većine od avgusta 2020. prisustvovaće neko od predstavnika GP URA, saopštio je lider te partije i predsednik Vlade Dritan Abazović, ali i dodao da bi bilo logično da oni koji su srušili Vladu naprave… »
URA sutra na sastanku sa DF-om Abazović ne isključuje mogućnost dogovora
Večernje novosti 01.09.2022
PREMIJER Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović kazao je da će njegova partija poći sutra na sastanak kod Demokratskog fronta. Foto Skupština CG – Ja lično neću prisustvivati jer sam u Beogradu, biće kolege iz URA. Bilo bi logično da oni… »
Vesti dana »

"Putin je samo bacio kost trampu": Ukrajinski poslanik razotkrio pravi plan predsednika Rusije: Znam zašto je pristao da obustavi napade na ključnu infrastrukturu
Blic pre 1 satjoš 6 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

"Teritorija grada je: Ugrožena!" proglašeno vanredno stanje u Valjevu Opština sazvala hitan sastanak: Može doći do ekološke katastrofe
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Prvo oglašavanje Trampa nakon razgovora sa Putinom: Spomenuo i Zelenskog: "Ovo je važno za dobrobit čovečanstva"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Dačić zatražio pomoć FBI! Poslao pismo direktoru zbog optužbi da je na studentskom protestu upotrebljen "zvučni top"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana