Povezane vesti

Serena Vilijams završila karijeru porazom u trećem kolu Ju-es Opena

Serena Vilijams završila karijeru porazom u trećem kolu Ju-es Opena

Politika 03.09.2022
NjUJORK - Američka teniserka Serena Vilijams završila je karijeru u Njujorku, porazom u trećem kolu Ju-Es Opena. Vilijams, koja ovog meseca puni 41 godinu, nedavno je najavila da će joj ovo biti najverovatnije poslednji turnir. Američka teniserka je… »
Bio je to poslednji ples: Serena Vilijams u suzama okončala bogatu karijeru (foto)

Bio je to poslednji ples: Serena Vilijams u suzama okončala bogatu karijeru (foto)

Večernje novosti 03.09.2022
NADALI su se svi ljubitelji tenisa da će poslednji ples velike Serene Vilijams potrajati još, ali na tom putu se isprečila Ajla Tomljanović koja je savladala Amerikanku u 3. kolu Ju-Es opena sa 7:5, 6:7(4), 6:1, pa je na taj način okončana bogata… »
Federer uputio emotivnu poruku: "Ćao Serena, ja sam Rodžer i želim da ti čestitam" (video)

Federer uputio emotivnu poruku: "Ćao Serena, ja sam Rodžer i želim da ti čestitam" (video)

Večernje novosti 03.09.2022
AMERIČKA teniserka Serena Vilijams koja će 28. septembra napuniti 41 godinu, završila je tenisku karijeru nakon što ju je u 3. kolu Ju-Es opena eliminisala Ajla Tomljanović. Foto: AP Nakon što se Amerikanka oprostila od tenisa, reke poruka i… »
Sereninom „poslednjem plesu“ je došao kraj

Sereninom „poslednjem plesu“ je došao kraj

N1 Info 03.09.2022
Jedna od najboljih teniserki svih vremena, ako ne i najbolja, Serena Vilijams završila je karijeru pošto je u trećem kolu US Opena poražena od Australijanke Ajle Tomljanović. Tomljanovićeva je u sjajnom duelu na prepunom „Artur Ešu“ slavila… »
Jedna od najboljih u istoriji se oprostila od tenisa: Poraz od Hrvatice i suze koje su označile početak penzije! (video)

Jedna od najboljih u istoriji se oprostila od tenisa: Poraz od Hrvatice i suze koje su označile početak penzije! (video)

Hot sport 03.09.2022
Odluku će teško promeniti. Američka teniserka Serena Vilijams završila je svoju igračku karijeru porazom u 3. kolu US opena. Nakon čak 73 titule u pojedinačnoj konkurenciji, od čega čak 23 Grend slema, mlađa od sestara Vilijams odlučila je da… »
Ajla: Koristila Novakov recept, neće znati da izgovore ime

Ajla: Koristila Novakov recept, neće znati da izgovore ime

Sport klub 03.09.2022
Ajla Tomljanović bila je veoma srećna posle pobede nad Serenom Vilijams sa 7:5, 6:7 (4-7), 6:1 u poslednjem meču u karijeri legendarne Amerikanke. „Odigrala sam prililno dobar meč. Bila sam ekstremno nervozna pred početak jer nikada nisam igrala na… »
Serena Vilijams završila karijeru: Legendarna Amerikanka poražena u 3. kolu US Opena

Serena Vilijams završila karijeru: Legendarna Amerikanka poražena u 3. kolu US Opena

Euronews 03.09.2022
Američka teniserka Serena Vilijams poražena je u trećem kolu US Opena od Ajle Tomljanović i time završila prebogatu karijeru - 7:5, 6:7 (5), 6:1. Vilijamsova, koja ovog meseca puni 41 godinu, punih 27 godina se nalazilana velikoj sceni i za to vreme… »
Ajla: Koristila sam Novakov recept, neće znati da izgovore moje ime

Ajla: Koristila sam Novakov recept, neće znati da izgovore moje ime

N1 Info 03.09.2022
Ajla Tomljanović bila je veoma srećna posle pobede nad Serenom Vilijams sa 7:5, 6:7 (4-7), 6:1 u poslednjem meču u karijeri legendarne Amerikanke. „Odigrala sam prililno dobar meč. Bila sam ekstremno nervozna pred početak jer nikada nisam igrala na… »
Serena Vilijams završila karijeru, tenis ostao bez jedne od najvećih

Serena Vilijams završila karijeru, tenis ostao bez jedne od najvećih

Nova 03.09.2022
Jedna od najboljih teniserki svih vremena Serena Viliijams završila je profesionalnu karijeru. Serena je pred US Open poručila da joj je to poslednji turnir i u trećem kolu je poražena od Australijanke Ajle Tomljanović. Posle pobeda nad Dankom… »
Serena u suzama završila karijeru, hrvatica joj došla glave: Jedva je govorila, pa moćnom porukom rasplakala sestru!

Serena u suzama završila karijeru, hrvatica joj došla glave: Jedva je govorila, pa moćnom porukom rasplakala sestru!

Mondo 03.09.2022
Legendarna Serena Vilijams je malo pre svog 42. rođendana završila neponovljivu karijeru, porazom u 3. kolu US opena. Legendarna Serena Vilijams je malo pre svog 42. rođendana završila neponovljivu karijeru, porazom u 3. kolu US opena. US open… »
Kraj! Ajla poslala Serenu u penziju!

Kraj! Ajla poslala Serenu u penziju!

Sport klub 03.09.2022
Jedna od najboljih teniserki svih vremena, ako ne i najbolja, Serena Vilijams završila je karijeru pošto je u trećem kolu US Opena poražena od Australijanke Ajle Tomljanović. Tomljanovićeva je u sjajnom duelu na prepunom „Artur Ešu“ slavil 7:5… »

Vesti dana »