Povezane vesti
Hodorkovski pozvao Ruse da pokrenu talas sabotaže protiv državnih struktura
N1 Info 07.09.2022
Ruski biznismen u egzilu Mihail Hodorkovski pozvao je Ruse da pokrenu talas "sabotaže" protiv ruskih državnih struktura, sa ciljem da se zaustavi rat ruskog predsednika Vladimira Putina u Ukrajini i destabilizuje njegova vlada. Hodorkovski kaže da je… »
„Ovo ne znači da su se Rusija i Evropa zauvek razdvojile“: Biznismen pozvao Ruse da pokrenu talas „sabotaže“ protiv…
Danas 07.09.2022
Ruski biznismen u egzilu, Mihail Hodorkovski, pozvao je Ruse da pokrenu talas „sabotaže“ protiv ruskih državnih struktura, sa ciljem da se zaustavi rat ruskog predsednika Vladimira Putina u Ukrajini i destabilizuje njegova vlada. Hodorkovski, koji… »
Bivši ruski oligarh poziva Ruse da ruše Putina i ima plan kako da to urade
Nova 07.09.2022
Mihail Hodorkovski, ruski biznismen u egzilu, pozvao je Ruse koji još uvek žive u zemlji da pokrenuta talas "sabotaže" protiv ruskih državnih struktura, sa ciljem da se zaustavi rat ruskog predsednika Vladimira Putina u Ukrajini i destabilizuje… »
Vesti dana »

Šta je zvučni top i koje su posledice po zdravlje ljudi: Demantovana upotreba u Srbiji
Mondo pre 1 satjoš 56 povezanih

(VIDEO) Snimak dronom okupljenih na Novom Beogradu: Nepregledna, kilometarska kolona ljudi
N1 Info pre 5 satijoš 9 povezanih

Vasiljević: Naša procena o 107.000 učesnika veoma realna, izuzetno masovan skup
NIN pre 3 satajoš 27 povezanih

U utorak Dan žalosti u Srbiji zbog žrtava požara u Severnoj Makedoniji
Beta pre 36 minutajoš 212 povezane

Vučić: Ukoliko se nova vlada ne formira do 18. aprila, izbori bi mogli da se održe 8. juna
RTS pre 0 minutajoš 30 povezanih