Povezane vesti

Nenad Aleksić Ša spreman za zadrugu 6 Veliko iznenađenje večeri, reper ne skida osmeh sa lica, pa spomenuo novu devojku…

Nenad Aleksić Ša spreman za zadrugu 6 Veliko iznenađenje večeri, reper ne skida osmeh sa lica, pa spomenuo novu devojku…

Alo 10.09.2022
Počela je nova sezone "Zadruge 6" Počela je nova sezone "Zadruge 6", a prvih osam učesnika ušlo je u rijaliti i Belu kuću koja je drugačija nego prošle sezone. Iznenađenje večeri je definitivno Nenad Aleksić Ša . Alo Pogledaj galeriju Alo… »
Ivan Marinković upoznao miljaninog bivšeg Odmah opleo po njemu, pa spomenuo malog Željka (video)

Ivan Marinković upoznao miljaninog bivšeg Odmah opleo po njemu, pa spomenuo malog Željka (video)

Alo 10.09.2022
Bez dlake na jeziku. Počela je nova sezone "Zadruge 6", a prvih osam učesnika ušlo je u rijaliti i Belu kuću koja je drugačija nego prošle sezone. Ivan Marinković, oprobaće se prvi put u ovom rijaliti formatu. Na samom početku napravio je potpuni… »
Maja bacila oko na stanijinog bivšeg Marinkovićeva svima stavila do znanja da je on njena meta, a evo i na koji način (foto)

Maja bacila oko na stanijinog bivšeg Marinkovićeva svima stavila do znanja da je on njena meta, a evo i na koji način (foto)

Alo 10.09.2022
Brzo se oporavila nakon veze sa Pecom. Evidentno je da su Maja Marinković i Marko Marković nastavili druženje koje su započeli u Zadruzi 2. Naime, Maja je sela pored Marka za stolom i neminovno je da su ponovo sevnule varnice, a nakon toga su prešli… »
Ovo su dva brata pe*era Ivan Marinković napravio skandal pred sam ulazak u Zadrugu 6 (video)

Ovo su dva brata pe*era Ivan Marinković napravio skandal pred sam ulazak u Zadrugu 6 (video)

Alo 10.09.2022
Svi su ostali u šoku. Počela je nova sezone "Zadruge 6", a prvih osam učesnika ušlo je u rijaliti i Belu kuću koja je drugačija nego prošle sezone. Ivan Marinković, oprobaće se prvi put u ovom rijaliti formatu. Na samom početku napravio je… »
Dogovoren se*s u karantinu Adam Đogani otkrio jednu od najvećih tajni Zadruge 6 (video)

Dogovoren se*s u karantinu Adam Đogani otkrio jednu od najvećih tajni Zadruge 6 (video)

Alo 10.09.2022
Šok. Počela je nova sezone "Zadruge 6", a prvih osam učesnika ušlo je u rijaliti i Belu kuću koja je drugačija nego prošle sezone. Adam Đogani, oglasio se pre samog ulaska u Belu kuću: - Se*s je bio dogovoren u karantinu, sve je bilo sređeno ali… »
Matora poludela pred ulazak U zadrugu 6 Jovana otkrila sa kim je fizički želela da se obračuna, isplivali svi detalji…

Matora poludela pred ulazak U zadrugu 6 Jovana otkrila sa kim je fizički želela da se obračuna, isplivali svi detalji…

Alo 10.09.2022
Usledio šok. Učesnica rijalitija "Zadruga 6" biće i svima dobro poznata Jovana Tomić Matora. Jovana Tomić Matora progovorila za naše kamere: - Dobro sam, pospana sam. Ceo dan sam u haosu - rekla je ona, pa dodala: - Ako neko troši pare, trošim ih… »

Vesti dana »