Povezane vesti

(Uživo) Evrobasket jedanaesti dan Katastrofa Srbije, oglasio se Pešić

(Uživo) Evrobasket jedanaesti dan Katastrofa Srbije, oglasio se Pešić

Alo 11.09.2022
Pratili smo jedanaesti dan Evrobasketa u kom su se igrali preostali četvrtfinalni dueli. Srbija je završila učešće na Evropskom prvenstvu u košarci. Pored nas kući idu Hrvatska i Ukrajina. 22.45 - Današnji blog zatvaramo vešću da je Grčka sa… »
Voleo bih da moja Hrvatska igra kao Srbija Aco Petrović zaljubljen u Karijeve "orlove": Ovo je poezija

Voleo bih da moja Hrvatska igra kao Srbija Aco Petrović zaljubljen u Karijeve "orlove": Ovo je poezija

Alo 11.09.2022
Legendarni Hrvat oduševljen "orlovima" Proslavljeni košarkaš i bivši selektor reprezentacije Hrvatske Aco Petrović opčinjen je igrom Srbije na Evrobasketu. Petović je u popularnom podkastu "Inkubator" izneo brojne pohvale na račun ekipe Svetislava… »
Voleo bih da moja Hrvatska igra kao Srbija! Aco Petrović se zaljubio u Pešićeve "orlove": Poezija, ma rapsodija!

Voleo bih da moja Hrvatska igra kao Srbija! Aco Petrović se zaljubio u Pešićeve "orlove": Poezija, ma rapsodija!

Mondo 11.09.2022
Bivši selektor hrvatske reprezentacije Aco Petrović oduševljen je igrom Srbije na Eurobasketu. Bivši selektor hrvatske reprezentacije Aco Petrović oduševljen je igrom Srbije na Eurobasketu. Nekadašnji selektor reprezentacije Hrvatske Aco Petrović… »

Vesti dana »