Povezane vesti

Pastor decenijama pruža podršku

Pastor decenijama pruža podršku

Večernje novosti 13.09.2022
Predsedniku Skupštine AP Vojvodine zahvalnica Rvačkog saveza Srbije. Skupština APV PREDSEDNIKU Skupštine AP Vojvodine Ištvanu Pastoru koji je prisustvovao juče Svetskom prvenstvu za seniore u rvanju u Beogradu, na svečanoj ceremoniji predsednik… »
„Bio sam spreman da umrem na strunjači“: Zlatni Nađ i Nemeš

„Bio sam spreman da umrem na strunjači“: Zlatni Nađ i Nemeš

N1 Info 13.09.2022
Svetsko prvenstvo u rvanju koje se odžava u Beogradu teče fantastično za predstavnike Srbije – zemlja-domaćin je ubedljivo najsupešnija selekcija šampionata sa četiri zlatne medalje. Poređenja radi, nijedna druga država nije osvojila više od… »
„Bio sam spreman da umrem na strunjači“: Zlatni Nađ i Nemeš

„Bio sam spreman da umrem na strunjači“: Zlatni Nađ i Nemeš

Sport klub 13.09.2022
Svetsko prvenstvo u rvanju koje se odžava u Beogradu teče fantastično za predstavnike Srbije – zemlja-domaćin je ubedljivo najsupešnija selekcija šampionata sa četiri zlatne medalje. Poređenja radi, nijedna druga država nije osvojila više od… »
Četvrto zlato za Srbiju, Nemeš prvak sveta

Četvrto zlato za Srbiju, Nemeš prvak sveta

Politika 13.09.2022
Za tri dana takmičenja u Beogradu, Srbija je osvojila četiri svetske zlatne medalje - Ali Arsalan je osvojio prvo zlato, potom Zurab Datunašvili, danas je to uspeo Sebastijan Nađ, a na kraju i Mate Nemeš. On je doneo Srbiji još jednu zlatnu medalju… »
Pastoru uručena zahvalnica Rvačkog saveza Srbije

Pastoru uručena zahvalnica Rvačkog saveza Srbije

RTV 13.09.2022
NOVI SAD - Predsednik Skupštine AP Vojvodine Ištvan Pastor prisustvovao je juče Svetskom prvenstvu za seniore u rvanju, koje se od 10. do 18. septembra održava u Beogradu. Na svečanoj ceremoniji, predsednik Rvačkog saveza Srbije Željko Trajković… »
Mate Nemeš osvojio zlatnu medalju u rvanju grčko-rimskim stilom na prvenstvu sveta

Mate Nemeš osvojio zlatnu medalju u rvanju grčko-rimskim stilom na prvenstvu sveta

Danas 12.09.2022
Reprezentativac Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom Mate Nemeš osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 67 kilograma na prvenstvu sveta koja se održava u Beogradu. Nemeš je u finalu napravio podvig pobedivši najboljeg rvača sveta u toj kategoriji… »

Vesti dana »