Povezane vesti

Alkaraz otkrio glavni razlog za titulu u Njujorku, ključan je Novak Đoković

Alkaraz otkrio glavni razlog za titulu u Njujorku, ključan je Novak Đoković

Nova 14.09.2022
Španac iskreno o osvajanju US Opena Španski teniser Karlos Alkaraz priznao je da je imao sreće da osvoji US Oopen, pošto Srbin Novak Ðoković nije igrao u Njujorku, prenosi “Njujork tajms”. Alkaraz je pre tri dana po prvi put u karijeri osvojio… »
Alkaraz priznao da je imao sreće što Đoković nije igrao u Njujorku

Alkaraz priznao da je imao sreće što Đoković nije igrao u Njujorku

Politika 14.09.2022
NjUJORK – Španski teniser Karlos Alkaraz priznao je da je imao sreće da osvoji Ju-Es open, pošto Srbin Novak Đoković nije igrao u Njujorku, prenosi „Njujork tajms”. Alkaraz je pre tri dana po prvi put u karijeri osvojio Ju-Es open, a u finalu… »
Alkaraz: Imao sam sreće što Novak nije igrao u Njujorku

Alkaraz: Imao sam sreće što Novak nije igrao u Njujorku

Sport klub 14.09.2022
Karlos Alkaraz priznao je da je imao sreće da osvoji US open, pošto Srbin Novak Đoković nije igrao u Njujorku. Španski tinejdžer je prvi put u karijeri osvojio US open, a u finalu je pobedio Norvežanina Kaspera Ruda 3:1 u setovima. Mladi 19-… »
Najbolji teniser sveta potpuno iskren: Imao sam sreće što Đoković nije igrao US Open

Najbolji teniser sveta potpuno iskren: Imao sam sreće što Đoković nije igrao US Open

Euronews 14.09.2022
Španski teniser Karlos Alkaraz priznao je da je imao sreće da osvoji US Open, pošto Novak Ðoković nije igrao u Njujorku, prenosi "Njujork tajms". Alkaraz je pre tri dana po prvi put u karijeri osvojio US Open, a u finalu je pobedio Norvežanina… »
Alkaraz iskren posle US opena: Sreća što Đoković nije igrao

Alkaraz iskren posle US opena: Sreća što Đoković nije igrao

Danas 13.09.2022
Novi lider ATP liste priznao da mu je odsustvo srpskog tenisera olakšalo osvajanje prvog grend slema u karijeri. „Ne želim da sebi odbijam ništa od zasluženog, ali činjenica je da ne igram u periodu kada su Rafa Nadal, Novak Đoković i Rodžer… »
Novak Đoković i najveća teniska krađa u istoriji! Srbinu je oteto više bodova nego što ima prvi na listi

Novak Đoković i najveća teniska krađa u istoriji! Srbinu je oteto više bodova nego što ima prvi na listi

Večernje novosti 13.09.2022
ŠPANSKA teniska senzacija pokorila je svet. Karlos Alkaraz ispisao je nove stranice istorije "belog sporta" i postao najmlađi broj jedan u istoriji ove igre. Momak iz Mursije pobrao je sve simpatije publike. I zaista nema sumnje da se radi o klincu koji… »
"Sreća pa nije igrao Đoković": Alakaraz priznao da je za njega bilo dobro što Novaka nije bilo na Ju-Es openu

"Sreća pa nije igrao Đoković": Alakaraz priznao da je za njega bilo dobro što Novaka nije bilo na Ju-Es openu

Večernje novosti 13.09.2022
NOVA teniska zvezda o kojoj se priča je Karlos Alkaraz. Španac je osvojio Ju-Es open i tako posao najmlađi svetsko broj jedan u istoriji "belog sporta". Ipak, momak iz Mursije je priznao da je imao sreće što u NJujorku nije učestvovao Novak… »

Vesti dana »