Povezane vesti

Ispovest tate transrodnog deteta uzdrmala srpski Reddit

Ispovest tate transrodnog deteta uzdrmala srpski Reddit

Nova 14.09.2022
"Ja sam roditelj transrodnog deteta" - tako glasi naslov objave na stranici Reddit Serbia koja je od juče izazvala skoro 400 reakcija. “Htio bih da ispričam svoju priču i raspršim par zabluda koje sam pročitao ovdje u poslednje vrijeme”, počinje… »
Život je prekratak da bi ga proveli mrzeći: Ispovest Srbina iz Bosne, oca devojke koja je promenila pol: "Naša kćerka je…

Život je prekratak da bi ga proveli mrzeći: Ispovest Srbina iz Bosne, oca devojke koja je promenila pol: "Naša kćerka je…

Blic 14.09.2022
Svake godine pred održavanje Parade ponosa, roditelji dece koji su LGBT, koji na svet gledaju samo kroz ljubav i sreću svojih sinova i ćerki, otvoreno daju podršku svojim najmilijima u borbi za svoja prava. Upravo zato, objava jednog oca sa Balkana u… »
Naša ćerka je izrasla u sina: Ispovest oca transrodnog deteta koja je uzdrmala Srbe na društvenim mrežama

Naša ćerka je izrasla u sina: Ispovest oca transrodnog deteta koja je uzdrmala Srbe na društvenim mrežama

Kurir 14.09.2022
Ispovest jednog oca s ovih prostora s naslovom "Ja sam roditelj transrodnog deteta" na društvenoj mreži Reddit podigla je žestoku buru. Pomenuta priča osvanula je na stranici "Reddit Serbia". Naime, radi se o porodici koja živi u Americi, a izvorno… »

Vesti dana »