Povezane vesti

„Mi nemamo MVP igrače i superzvezde, ali smo uspeli sve da preskočimo“

„Mi nemamo MVP igrače i superzvezde, ali smo uspeli sve da preskočimo“

Nova 19.09.2022
Još jednom pokazao kakav je majstor. Španija je u Berlinu u finalu Evrobasketa pobedila Francusku 88:76 i postala šampion po četvrti put. Selektor reprezentacije Španije Serđo Skariolo izjavio je da je njegov tim osvojio Evropsko prvenstvo u Berlinu… »
Pogledajte osvajače medalja i najkorisnije igrače na svim EP!

Pogledajte osvajače medalja i najkorisnije igrače na svim EP!

Sportske.net 19.09.2022
Završeno je Evropsko prvenstvo u košarci, a Španija je osvojila zlatnu medalju po četvrti put u istoriji, a najkorisniji igrač Evrobasketa je Španac Vili Ernangomez. Analize i izajave stižu jedna drugu, a mi vam donosimo pregled osvajača medalja… »
Blista nakon osvajanja evrobasketa serđo skariolo: „Mi smo ušli u turnir bez MVP igrača, NBA superzvezda, Ol star…

Blista nakon osvajanja evrobasketa serđo skariolo: „Mi smo ušli u turnir bez MVP igrača, NBA superzvezda, Ol star…

Hot sport 19.09.2022
Velika radost u taboru Crvene furije! Slovenija je ‘zbačena’ sa trona, a Španija je novi šampion Evrope! Braća Ernangomez, Vili i Huančo, kao i Lorenco Braun, nosili su ‘Crvenu furiju‘ do zlatnog odličja. Ekipa selektora Serđa Skariola… »
Savez Skariolu umesto Ferarija dao Red bul, a on sačuvao glas jer je "nabavio" čoveka za vrištanje na igrače

Savez Skariolu umesto Ferarija dao Red bul, a on sačuvao glas jer je "nabavio" čoveka za vrištanje na igrače

Sportski žurnal 19.09.2022
Košarkaška reprezentacija Španije osvojila je titulu prvaka Evrope, četvrtu u istoriji, u finalu Evropskog prvenstva u Berlinu savladala je Francusku 88:76. Četa selektora Serđa Skariola osvojila je zlato na Evropskom prvenstvu u Berlinu, u finalu… »
Bez Srba u idealnoj petorci prvenstva, Vili Ernangomes proglašen za MVP

Bez Srba u idealnoj petorci prvenstva, Vili Ernangomes proglašen za MVP

Danas 18.09.2022
Ubrzo nakon finala saznali smo najbolju petorku Evropskog prvenstva, a u njoj nije bilo mesta za dvostrukog MVP regularnog dela sezone NBA, Nikolu Jokića. Najbolju petorku čine Lorenzo Braun i Vili Ernangomes (Španija), Denis Šruder (Nemačka), Janis… »
Srbija doživela nepravdu na kraju Evrobasketa: Ovo baš niko nije očekivao

Srbija doživela nepravdu na kraju Evrobasketa: Ovo baš niko nije očekivao

Večernje novosti 18.09.2022
EVROPSKO prvenstvo u košarci 2022. je okončano na spektakularan način, a potom je došao red i na nagrade. Nikola Jokić se, nekim čudom, nije našao u idealnoj petorci šampionata. FOTO: FIBA.Basketball Španija je četvrti put postala košarkaški… »

Vesti dana »