Povezane vesti

"Uradiće to opet" Psiholog o serijskom silovatelju: U ovom slučaju može da pređe na decu! Ne ulazite u mrak

"Uradiće to opet" Psiholog o serijskom silovatelju: U ovom slučaju može da pređe na decu! Ne ulazite u mrak

Kurir 24.09.2022
Vest da je serijski silovatelj Igor Milošević (44) izašao na slobodu iz "Nove skele" posle 15 godina provedenih "iza rešetaka" uznemirila je javnost, posebno jer je reč o višestrukom povratniku za kojeg, prema rečima stručnjaka, postoji velika… »
Mladen Mijatović sa serijskim silovateljem Igorom bio oči u oči: "Nikad neću zaboraviti taj pogled"

Mladen Mijatović sa serijskim silovateljem Igorom bio oči u oči: "Nikad neću zaboraviti taj pogled"

Telegraf 24.09.2022
Kako Mijatović priča za Telegraf.rs, te 2007. godine, samo nekoliko dana nakon što je Igor pušten iz zatvora, policiji su počele da stižu prijave da muškarac uleće u butike i uz pretnju nožem pljačka i siluje radnice. Poznati novinar Mladen… »
Igor silovatelj viđen u centru grada, sam šeta ulicama: Slobodu nije ni hteo, stražarima otkrio: Napraviću neko s*anje?!

Igor silovatelj viđen u centru grada, sam šeta ulicama: Slobodu nije ni hteo, stražarima otkrio: Napraviću neko s*anje?!

Mondo 24.09.2022
Igor Milošević višestruki silovatelj ponovo je na slobodi, a građani su već počeli da ga viđaju u centru Beograda. Igor Milošević višestruki silovatelj ponovo je na slobodi, a građani su već počeli da ga viđaju u centru Beograda. Serijski… »
Ljudi u strahu od serijskog silovatelja: Igoru Miloševiću prate svaki korak, slikali ga u Krnjači, u centru Beograda…

Ljudi u strahu od serijskog silovatelja: Igoru Miloševiću prate svaki korak, slikali ga u Krnjači, u centru Beograda…

Kurir 24.09.2022
Ljudi su u strahu od Igora Miloševića (44), serijskog silovatelja koji je odnedavno na slobodi. Uplašeni mu prate gotovo svaki korak. Ranije danas on je uslikan kod Crkve svetog Marka u Beogradu i ta fotografija se odmah proširila društvenim… »
Žene, pazite se! Serijski silovatelj upravo uslikan kod Crkve Svetog Marka (foto)

Žene, pazite se! Serijski silovatelj upravo uslikan kod Crkve Svetog Marka (foto)

Kurir 24.09.2022
Serjiski silovatelj Igor Milošević, uslikan je danas oko 10.30 sati kod crkve Svetog Marka u centru Beograda. Na sebi ima istu jaknu i pantalone kao sa nove fotografiije koja je juče isplivala. Sada se na Telegramovoj stranici Serbialive Beograd… »
Silovatelj povratnik fotografisan danas u centru Beograda, evo gde je viđen

Silovatelj povratnik fotografisan danas u centru Beograda, evo gde je viđen

Telegraf 24.09.2022
Prvi put se našao na slobodi 2001. godine i u brzo potom vratio u zatvor. Serjiski silovatelj Igor M. (44) fotografisan je danas oko 10.30 sati kod crkve Svetog Marka u Beogradu. Na sebi je imao jaknu i pantalone kao sa nove fotografiije koja je juče… »
(Foto) upravo uslikan! Serjiski silovatelj primećen danas u centru Beograda, evo gde se nalazio

(Foto) upravo uslikan! Serjiski silovatelj primećen danas u centru Beograda, evo gde se nalazio

Blic 24.09.2022
Serjiski silovatelj Igor Milošević (44) uslikan je danas oko 10.30 sati kod crkve Svetog Marka u centru Beograda! Milošević na sebi ima istu jaknu i pantalone kao sa nove fotografiije koja je juče isplivala. Serijski silovatelj inače nije hteo da… »
"Ne puštajte me napolje, napraviću neko: S*anje" Opasni serijski silovatelj molio da ostane u zatvoru: Meni je na robiji…

"Ne puštajte me napolje, napraviću neko: S*anje" Opasni serijski silovatelj molio da ostane u zatvoru: Meni je na robiji…

Blic 24.09.2022
"Na robiji mi je lepo, ništa mi ne fali, a napolju nemam nikog", žalio se serijski silovatelj Igor Milošević (44) stražarima kad je odslužio kaznu. Sad na slobodi živi kao skitnica i spava po podrumima i haustorima zgrada u centru Beograda… »
Igor M. tražio da ga ne puštaju iz zatvora: "Napolju nemam nikog, napraviću nešto"

Igor M. tražio da ga ne puštaju iz zatvora: "Napolju nemam nikog, napraviću nešto"

Telegraf 24.09.2022
Govorio da ga niko nije posećivao, da je u ćeliji bar imao obroke. "Ostavite me u zatvoru, meni je ovde lepo! Napolju nemam nikog, sigurno ću napraviti neki problem", žalio se serijski silovatelj Igor M. (44) stražarima u zatvoru "Nova skela" kad je… »
Ovako je 2007.: Uhapšen silovatelj Igor (video) Policija manijaka jurila 4 dana, pa ga našli na Karaburmi, kamera sve…

Ovako je 2007.: Uhapšen silovatelj Igor (video) Policija manijaka jurila 4 dana, pa ga našli na Karaburmi, kamera sve…

Blic 24.09.2022
Igor Milošević (44), serijski silovatelj i razbojnik, izašao je iz zatvora "Nova skela" nakon odsluženih 15 godina robije. Sada se pojavio i snimak njegovog hapšenja nakon opsežne potrage koja je trajala puna 4 dana. Nakon serijskih napada 2007… »
Ovako je 2007. godine uhapšen serijski silovatelj Igor: Imao je skrovište na Adi Huji, ceo grad je odahnuo

Ovako je 2007. godine uhapšen serijski silovatelj Igor: Imao je skrovište na Adi Huji, ceo grad je odahnuo

Telegraf 24.09.2022
Beograd je bio u strahu, a potraga za silovateljem trajala je četiri dana. Igor M. (44), koji je nedavno pušten na slobodu nakon što je odležao kaznu zatvora u trajanju od 15 godina zbog silovanja poslednji put uhapšen je 2007. godine na Adi Huji, a… »
Psiholog o serijskom silovatelju Igoru: "Uradiće to opet, ne pričajte sa nepoznatima i ne zalazite u mrak"

Psiholog o serijskom silovatelju Igoru: "Uradiće to opet, ne pričajte sa nepoznatima i ne zalazite u mrak"

Telegraf 24.09.2022
"To je psihopata, tu nema leka, on će opet to da uradi, to je jak nagon" Vest da je serijski silovatelj Igor M. (44) izašao na slobodu iz "Nove skele" posle 15 godina provedenih "iza rešetaka" uznemirila je javnost, posebno jer je reč o višestrukom… »
Javnost uznemirena zbog izlaska silovatelja na slobodu: Kruže priče da Milošević radi kao taksista u Beogradu, evo šta je…

Javnost uznemirena zbog izlaska silovatelja na slobodu: Kruže priče da Milošević radi kao taksista u Beogradu, evo šta je…

Blic 24.09.2022
Igor Milošević, višestruki silovatelj, odslužio je kaznu od 15 godina zatvora i ponovo se nalazi na slobodi, a ta činjenica uznemirila je javnost. Na društvenim mrežama počeli su da kruže apeli da se devojke i žene pripaze sada kada je na… »

Vesti dana »