Povezane vesti

Zadrugar umire od gladi Učesnik moli za hranu, ne može više da izdrži

Zadrugar umire od gladi Učesnik moli za hranu, ne može više da izdrži

Alo 25.09.2022
Požalio im se. Miljan Vračević sedeo je, ispred paba, sa Aleksandrom Nikolićem i Markom Stefanovićem. Naime, on je njima počeo da se žali kako je previše smršao i da želi razgovor sa produkcijom. Printscreen - Ja ću da tražim razgovor, ako ne… »
Peca je mene smirivao Maja Marinković otkrila šokantne detalje veze sa Raspopovićem, a ovo javnost nije znala o starleti

Peca je mene smirivao Maja Marinković otkrila šokantne detalje veze sa Raspopovićem, a ovo javnost nije znala o starleti

Alo 25.09.2022
Sve je rekla. Maja Marinković i Slađa Lazić sređivale su stvari u radionici. Naime, nova zadrugarka je ispitivala Maju kakva je u ljubavnim vezama i da li su joj sve bile turbulentne. Printscreen - Ja ovde vidim da šta god bilo i ako nekog pohvalim… »
Ostavio me je trudnu Maja Marinković oplela po Janjušu, a onda je birala između njega i Filipa Cara

Ostavio me je trudnu Maja Marinković oplela po Janjušu, a onda je birala između njega i Filipa Cara

Alo 25.09.2022
Maja nastavlja da se ispoveda. Maja Marinković i Slađa Lazić nastavile su da razgovaraju u radionici, dok su sređivale stvari. Naime, one su se sada dohvatile teme Majine stare ljubavi Marka Janjuševića Janjuša i njihove veze. Printscreen - Je l'… »

Vesti dana »