Povezane vesti
Ambasador Francuske u Starom dvoru: Gradonačelnik Šapić ugostio Košara
Večernje novosti 26.09.2022
AMBASADOR Republike Francuske Pjer Košar bio je gost u Starom dvoru, gde ga je dočekao gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić. BEOINFO Oni su se podsetili tradicionalnog prijateljstva dve zemlje i veoma dobre kulturne i ekonomske saradnje. Bilo je reči… »
Gradonačelnik Šapić razgovarao sa ambasadorom Francuske: Naglašena uloga francuskih kompanija u uređenju deponije u Vinči
Kurir 26.09.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić razgovarao je sa ambasadorom Francuske Pjerom Košarom o saradnji francuskih kompanija na realizaciji kapitalnih infrastrukturnih projekata u glavnom gradu, saopšteno je danas iz Šapićevog kabineta. Posebno je… »
Vesti dana »
VIDEO Došao je i taj dan: Ludnica koju je NBA čekao više od dve decenije
Nova pre 6 minutajoš 8 povezanih
Vremenska prognoza za 26. maj: Toplo i sunčano, ponegde kraća kiša
Mondo pre 41 minutajoš 6 povezanih
Vučić na Univerzitetu "Chinghua" u Pekingu; Sa delegacijom Srbije u obilasku Muzeja Komunističke partije Kine
RTV pre 47 minutajoš 1 povezana
UKRAJINSKA KRIZA Putin potpisao zakon - Rusija može da upotrebi vojsku za zaštitu građana u inostranstvu
RTV pre 1 satjoš 1 povezana



