Povezane vesti

Zašto Đoković igra u Izraelu

Zašto Đoković igra u Izraelu

Politika 27.09.2022
Srpski teniser Novak Đoković održao je konferenciju za medije u Tel Avivu, gde nastupa ove sedmice. U pitanju je turnir iz serije 250, a prvi meč u singlu, Novak će odigrati u četvrtak protiv boljeg iz duela Monteiro – Anduhar. Jedno od pitanja za… »
Đoković: Trenirao sam skoro dva sata, zglob je u redu

Đoković: Trenirao sam skoro dva sata, zglob je u redu

Sport klub 27.09.2022
Novak Đoković rekao je da mu je ručni zglob u redu pred turnir u Tel Avivu, koji možete gledati u direktnim prenosima na kanalima Sport kluba. Posle poraza od Feliksa Ože-Alijasima na Lejver kupu, Novak je govorio o problemima sa ručnim zglobom… »
Đoković: Još imam strast da igram na najvišem nivou

Đoković: Još imam strast da igram na najvišem nivou

Sportski žurnal 27.09.2022
Srpski teniser je istakao da se oporavio od povrede zgloba, koju je zaradio na Lejver kupu. Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da još ne razmišlja da okonča igračku karijeru. Đoković će ove nedelje igrati na ATP turniru u Tel Avivu… »
Od naredne sezone šest sprint trka u Formuli 1

Od naredne sezone šest sprint trka u Formuli 1

Beta 27.09.2022
Rukovodstvo Formule 1 saopštilo je danas da će od naredne sezone u šampionatu biti voženo šest sprint trka. Subotnje sprint trke uvedene su 2021. godine, a pored startnog poretka za nedeljnu trku najboljih osam vozača dobija dodatne bodove. Prošle… »
Novak Đoković pred nastup u Tel Avivu: Propustio sam nekoliko velikih turnira ove godine, to mi je emotivno teško palo

Novak Đoković pred nastup u Tel Avivu: Propustio sam nekoliko velikih turnira ove godine, to mi je emotivno teško palo

Danas 27.09.2022
Srpski teniser Novak Đoković, koji će igrati na turniru u Tel Avivu, izjavio je da se oporavio od povrede ručnog zgloba i da je spreman za nastup. „Trenirao sam skoro dva sata i bilo je u redu. Osećam se dobro, srećan sam što je ta mala povreda… »
Đoković otkrio koliko je spreman za Tel aviv: Uz to priznao koga smatra najvećim svojim rivalom!

Đoković otkrio koliko je spreman za Tel aviv: Uz to priznao koga smatra najvećim svojim rivalom!

Hot sport 27.09.2022
Novak Đoković se napokon vratio na Lejver kupu, a svi navijači popularnog Noleta će imati priliku da u njegovom majstorstvu uživaju i na turniru u Tel Avivu. Bilo je spekulacija da li se Novak oseća spremnim za turnir, ali je on otklonio sve dileme… »
Novak Ðoković: Još imam strast da igram na najvišem nivou

Novak Ðoković: Još imam strast da igram na najvišem nivou

Euronews 27.09.2022
Najbolji srpski teniser Novak Ðoković još ne razmišlja da okonča igračku karijeru. Ove nedelje če igrati na ATP turniru u Tel Avivu. U prvom kolu je slobodan, dok će se u drugom sastati sa pobednikom meča između Brazilca Tijaga Monteira i… »
Đoković zna kako će otići u penziju? Pričao o povredi koja je sve zabrinula, pa otkrio plan za zbogom tenisu!

Đoković zna kako će otići u penziju? Pričao o povredi koja je sve zabrinula, pa otkrio plan za zbogom tenisu!

Mondo 27.09.2022
Novak Đoković ove sedmice nastupa na ATP turniru u Tel Avivu, a pre nego što u drugom kolu bude igrao protiv pobednika meča Tijago Monteiro - Pablo Anduhar, govorio je o najaktuelnijoj temi u svetu tenisa. Novak Đoković ove sedmice nastupa na ATP… »
Đoković: Nadal je moj najveći rival

Đoković: Nadal je moj najveći rival

N1 Info 27.09.2022
Novak Đoković rekao je da mu je ručni zglob u redu pred turnir u Tel Avivu, koji možete gledati u direktnim prenosima na kanalima Sport kluba. Posle poraza od Feliksa Ože-Alijasima na Lejver kupu, Novak je govorio o problemima sa ručnim zglobom… »
Svi su ovo čekali: Poznato kad Novak Đoković igra prvi meč u Tel Avivu

Svi su ovo čekali: Poznato kad Novak Đoković igra prvi meč u Tel Avivu

Večernje novosti 27.09.2022
NOVAK Đoković odigraće sutra prvi meč na turniru u Tel Avivu. Srpski teniser će nastupiti u dublu zajedno sa Izraelcom Jonatanom Erlihom. Poznato je i kada će oni biti na terenu. FOTO: Tanjug/AP NJihov meč je četvrti u konkurenciji parova i neće… »
To se čekalo! Novak Đoković saopštio izvrsnu vest

To se čekalo! Novak Đoković saopštio izvrsnu vest

Večernje novosti 27.09.2022
NOVAK Đoković je danas obradovao sve svoje navijače. FOTO: Tanjug/AP Strahovali su kolika je težina povrede koju je zadobio na Lejver kupu, ali je on po dolasku u Tel Aviv otkrio da je "sve sanirano". - Danas sam trenirao skoro dva sata i bilo je… »
Novak Ðoković stigao u Tel Aviv na ATP turnir

Novak Ðoković stigao u Tel Aviv na ATP turnir

Euronews 27.09.2022
Najbolji srpski teniser Novak Ðoković doputovao je danas u Izrael, gde će igrati na ATP turniru u Tel Avivu. Ðoković se po dolasku u Tel Aviv oglasio na društvenim mrežama. "Veoma sam srećan što sam se vratio u Izrael. Jedva čekam da steknem… »
Nole stigao u Tel Aviv i ima poruku za domaćine

Nole stigao u Tel Aviv i ima poruku za domaćine

Sportske.net 27.09.2022
Posle duže pauze jer mu nije bilo omogućeno da nastupi na US openu, Novaka Đokovića smo gledali tokom prethodne sedmice u Londonu gde je nastupio na Lejver kupu i oproštaju Rodžera Federera, a iz Londona Nole se uputio pravo u Tel Aviv gde je već… »
"Šalom Izrael" Đoković stigao u Tel Aviv na ATP turnir (foto)

"Šalom Izrael" Đoković stigao u Tel Aviv na ATP turnir (foto)

Večernje novosti 27.09.2022
SVETSKI šampion u tenisu Novak Đoković doputovao je u Izrael, gde će igrati na ATP turniru u Tel Avivu. FOTO: Tanjug/AP Đoković se po dolasku u Tel Aviv oglasio na društvenim mrežama. Shalom Israel! 😃 pic.twitter.com/l2YqW7SPQu — Novak… »
Iznenadio ih sve: Novak Đoković stigao u Izrael i uradio ovo (video)

Iznenadio ih sve: Novak Đoković stigao u Izrael i uradio ovo (video)

Večernje novosti 26.09.2022
NOVAK Đoković i dalje ume da oduševi i veštinama koje prikazuje u tenisu, ali i nekim detaljima van terena. FOTO: Tanjug Na terenu je blistao i minule sedmice, u svojim prvim nastupima posle Vimbldona ( ostvario je na Lejver kupu dve pobede u jednom… »

Vesti dana »