Povezane vesti
NATO poručio Rusiji kako ne može dobiti nuklearni rat
Al Jazeera 28.09.2022
Moskva mora znati da se nuklearni rat ne može dobiti i da se nikada ne bi trebao voditi, kaže generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg. Dmitrij Medvedev, zamjenik predsjednika ruskog Vijeća sigurnosti, izdao je u utorak novo nuklearno upozorenje… »
Rusija će trpeti teške posledice! Brutalna pretnja stigla u Moskvu, NATO čeka grešku Putina i sprema jeziv odgovor!
Mondo 28.09.2022
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je da je svaka upotreba nuklearnog oružja neprihvatljiva. Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je da je svaka upotreba nuklearnog oružja neprihvatljiva. Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg… »
"Rusija mora da zna da u nuklearnom ratu ne može pobediti": Stoltenberg poručio da je svaka upotreba nuklearnog oružja…
Blic 27.09.2022
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da je svaka upotreba nuklearnog oružja neprihvatljiva i da bi, u slučaju da ga Rusija upotrebi, to imalo ozbiljne posledice. - Svaka upotreba nuklearnog oružja je apsolutno neprihvatljiva, ona će… »
Stoltenberg upozorio Rusiju da će snositi ozbiljne posledice ako upotrebi nuklearno oružje u Ukrajini
Danas 27.09.2022
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg upozorio je danas Rusiju da će snositi ozbijne posledice ako upotrebi nuklearno oružje u Ukrajini, javlja Rojters. „Upotreba nuklearnog oružja apsolutno je neprihvatljiva, i potpuno će promeniti prirodu konflikta… »
Vesti dana »

Novaković (DS): Pretučen naš član u Novom Sadu, nasilje režima u odlasku
Beta pre 59 minutajoš 28 povezanih

Visoke temperature i toplotni talas u Srbiji do kraja avgusta 2025. sa blagim osveženjem sredinom meseca
Naslovi.ai pre 44 minutajoš 39 povezanih

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori i izazovi u pregovorima o miru u Ukrajini
Naslovi.ai pre 24 minutajoš 36 povezanih

Pojačane saobraćajne kontrole i hermetičko zatvaranje Guče tokom festivala trubača
Naslovi.ai pre 1 satjoš 13 povezanih

Hapšenje u Obrenovcu, osumnjičena da je trgovala narkoticima iz poslastičarnice
N1 Info pre 54 minutajoš 12 povezanih