Povezane vesti

Sahranjuje živog čoveka, a meni nešto kaže Verenica Ivana Marinkovića brutalno odgovorila Miljani, rat se nastavlja

Sahranjuje živog čoveka, a meni nešto kaže Verenica Ivana Marinkovića brutalno odgovorila Miljani, rat se nastavlja

Alo 04.10.2022
Nije joj ostala dužna. Rat između porodice Kulić i Ivana Marinkovića se ne smiriju, kako je Ivan sinoć u emisiji "Pretres nedelje sa Milanom Miloševićem" otkrio svoju stranu priče u odnosu sa Miljanom, ona je u domaćim medijima njega nazvala… »
Agresivna ludača koja priča nepovezano Miljana Kulić oplela po Ivanovoj devojci, pa otkrila detalje odnosa sa Marinkovićem

Agresivna ludača koja priča nepovezano Miljana Kulić oplela po Ivanovoj devojci, pa otkrila detalje odnosa sa Marinkovićem

Alo 04.10.2022
Bivši partneri oči u oči. Miljana Kulić i Ivan Marinković nakon više od četiri godine suočili su se, a tom prilikom oni su pred kamerama ogolili dušu i otkrili detalje svog odnosa. Kulićeva je zamerila Ivanu što, uprkos tome što imaju sina… »
Ona spodoba neka se bori za svoje dete, a Željka da mi ostavi na miru Marija Kulić brutalno odgovorila Marinkovićevoj…

Ona spodoba neka se bori za svoje dete, a Željka da mi ostavi na miru Marija Kulić brutalno odgovorila Marinkovićevoj…

Alo 04.10.2022
Nije joj ostala dužna. Majka Miljane Kulić, Marija Kulić oglasila se nakon navoda partnerke Ivana Marinkovića, Jelene Ilić, da će insistirati na tome da starateljstvo nad malim Željkom pripadne njima. Naime, Miljana i Ivan sinoć su se u Zadruzi… »

Vesti dana »