Povezane vesti

Maja Mensuru posvetila Pesmu Iznete šok tvrdnje u Beloj kući, Milica bez komentara

Maja Mensuru posvetila Pesmu Iznete šok tvrdnje u Beloj kući, Milica bez komentara

Alo 06.10.2022
Sve se saznalo. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", a voditelj Milan Milošević je naredno pitanje pročitao Maji Marinković. Naime, gledaoce zanima da li je Maja posvetila pesmu "Puca" Mensuru Ajdarpašiću. Printscreen - Pesmu "Puca" si uvek… »
Gde je nestala ljubav prema marku Ana Spasojević dobila škakljivo pitanje, ostala bez teksta

Gde je nestala ljubav prema marku Ana Spasojević dobila škakljivo pitanje, ostala bez teksta

Alo 06.10.2022
Haos se nastavlja. Naredno pitanje u emisiji "Pitanja gledalaca" voditelj Milan Milošević pročitao je Ani Spasojević. - Gde nestade onolika silna ljubav za Marka - glasilo je pitanje. - Pa nestala je. Dečko je zauzet i mene to apsolutno više ne… »
Ona mi se sviđa Bilal se, ipak, predomislio, pa rekao da mu se dopada ova zadrugarka, a pomenuo je i Anitu

Ona mi se sviđa Bilal se, ipak, predomislio, pa rekao da mu se dopada ova zadrugarka, a pomenuo je i Anitu

Alo 06.10.2022
Žestoko je počelo. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", a voditelj Milan Milošević je naredno pitanje pročitao Bilalu Brajloviću. - Ko ti se sviđa: Milica, Ana, Ivana ili Anita - glasilo je pitanje. Printscreen - Ne znam odakle to sa Milicom, sa… »

Vesti dana »