Povezane vesti
Atanacković: Izgradnja naftovoda korisnija opcija od izgradnje fudbalskog stadiona
Biznis.rs 07.10.2022
analiziraju se opcije za dugotrajno rešenje. Predstavnik Unije poslodavaca Srbije, Nebojša Atanacković, rekao je u petak da bi izgradnja naftovoda koji bi bio alternativa Janafu, bila korisnija opcija od izgradnje fudbalskog stadiona koja se planira u… »
Atanacković za Betu: Izgradnja naftovoda najkorisnija alternativa izgradnji fudbalskog stadiona
Beta 07.10.2022
Predstavnik Unije poslodavaca Srbije, Nebojša Atanacković, rekao je danas da bi izgradnja naftovoda koji bi bio alternativa Jadranskom naftovodu (JANAF), bila korisna opcija izgradnji fudbalskog stadiona koji se planira u Beogradu. "Izgradnja naftovoda… »
Atanacković: Izgradnja alternative JANAF-u korisnija od fudbalskog stadiona
N1 Info 07.10.2022
Predstavnik Unije poslodavaca Srbije Nebojša Atanacković rekao je da bi izgradnja naftovoda koji bi bio alternativa Jadranskom naftovodu (JANAF), bila korisna opcija izgradnji fudbalskog stadiona koji se planira u Beogradu. „Izgradnja naftovoda koji bi… »
Atanacković za Betu: Izradnja naftovoda najkorisnija alternativa izgradnji fudbalskog stadiona
Insajder 07.10.2022
Predstavnik Unije poslodavaca Srbije, Nebojša Atanacković, rekao je danas da bi izgradnja naftovoda koji bi bio alternativa Jadranskom naftovodu (JANAF), bila korisna opcija izgradnji fudbalskog stadiona koji se planira u Beogradu. "Izgradnja naftovoda… »
Vesti dana »
Vreo dan pred nama, očekuje se i do 37°C: Evo kada i gde će pucati gromovi, preti i nevreme
Telegraf pre 48 minutajoš 2 povezane
FIFA donela odluku koliko će trajati pauza na poluvremenu u finalu Mundijala
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Najmanje sedmoro ubijeno u izraelskom napadu na sahranu u Pojasu Gaze
Politika pre 3 satajoš 2 povezane






