Povezane vesti

Sa Markom SE samo poigrala Ana Spasojević osudila Maju Marinković, pa šokirala zadrugare odlukom

Sa Markom SE samo poigrala Ana Spasojević osudila Maju Marinković, pa šokirala zadrugare odlukom

Alo 08.10.2022
Ovo niko nije očekivao. U toku je emisija "Nominacije", koju vodi Milan Milošević. Potrčci ove nedelje su Zvezdan Slavnić i Maja Marinković. Naime, naredna je nominovala Ana Spasojević. Printscreen - Za Maju mislim da se sa Markom samo poigrala… »
Lepi Mića zapazio ovo Okrivio je Maju Marinković da imitira Aleks Nikolić

Lepi Mića zapazio ovo Okrivio je Maju Marinković da imitira Aleks Nikolić

Alo 08.10.2022
Lepi Mića direktan. U toku je emisija "Nominacije". Zadrugari večeras biraju između Maje Marinković i Zvezdana Slavnića, a voditelj Milan Milošević dao je reč Lepom Mići. Naime, on je zapazio nešto vrlo čudno. Printscreen - Niste primetili da… »
Zvezda se*sa u pabu progovorio Poručio ovo Maji Marinković, pa rekao ovo o Zvezdanu Slavniću

Zvezda se*sa u pabu progovorio Poručio ovo Maji Marinković, pa rekao ovo o Zvezdanu Slavniću

Alo 08.10.2022
Rekao joj u lice. U toku je emisija "Nominacije", koju vodi Milan Milošević. Potrčci ove nedelje su Zvezdan Slavnić i Maja Marinković. Naime, naredni na redu da nominuju su Ivan Dragić. Printscreen - Mislim da ljudi imaju mnogo toga da nauče od… »
Maja se zauzela za mene Miljana pohvalila Marinkovićevu, a prva imala da kaže da je Zvezdan loša osoba

Maja se zauzela za mene Miljana pohvalila Marinkovićevu, a prva imala da kaže da je Zvezdan loša osoba

Alo 08.10.2022
Na ivici suza. U toku je emisija "Nominacije", koju vodi Milan Milošević. Potrčci ove nedelje su Zvezdan Slavnić i Maja Marinković. Naredna na redu da nominuje je Miljana Popović. Naime, ona je istakla da se Maja više zauzela za nju od Zvezdana… »
Šok preokret u beloj kući Bilal Brajlović promenio ploču, rekao ovo o Maji, pa doneo neverovatnu odluku

Šok preokret u beloj kući Bilal Brajlović promenio ploču, rekao ovo o Maji, pa doneo neverovatnu odluku

Alo 08.10.2022
Bilal direktan. U toku je emisija "Nominacije". Zadrugari večeras biraju između Maje Marinković i Zvezdana Slavnića, a voditelj Milan Milošević dao je reč Bilalu Brajloviću. - Ja sam muški ološ neću da krećem od dame. Ovako se ponaša čovek… »
Miljan Vračević opleo po maji: Misli da vredi više nego što zapravo vredi, sve radi iz kompleksa

Miljan Vračević opleo po maji: Misli da vredi više nego što zapravo vredi, sve radi iz kompleksa

Alo 08.10.2022
Direktno u metu. U toku je emisija "Nominacije", koju vodi Milan Milošević. Potrčci ove nedelje su Zvezdan Slavnić i Maja Marinković. Naime, naredni na redu da nominuje je Miljan Vračević. Printscreen - Jedina nominacija koja je bitna, do sad… »
Uvek ću maju da podržim Nenad Aleksić Ša prvi nahvalio Marinkovićevu večeras

Uvek ću maju da podržim Nenad Aleksić Ša prvi nahvalio Marinkovićevu večeras

Alo 08.10.2022
Šok za šokom. U toku je emisija "Nominacije". Zadrugari večeras biraju između Maje Marinković i Zvezdana Slavnića, a voditelj Milan Milošević dao je reč Nenadu Aleksiću Ša. - Zvezdana sam odavno upoznao. Jako si prizeman, dobar i kvalitetan… »
Nisam bio zaljubljen u nju Marko Marković žestoko opleo po Maji, ona mu nije ćutala

Nisam bio zaljubljen u nju Marko Marković žestoko opleo po Maji, ona mu nije ćutala

Alo 08.10.2022
Ovo je rekao. U toku je emisija "Nominacije", koju vodi Milan Milošević. Potrčci ove nedelje su Zvezdan Slavnić i Maja Marinković. Naredni jer nominovao Marko Marković. - Ovako, Zvezdan je neko koga sam ovde upoznao, on je kvalitetna osoba, čvrst… »
Milica razvezala jezik Veselinovićeva žestoko oplela po Maji Marinković

Milica razvezala jezik Veselinovićeva žestoko oplela po Maji Marinković

Alo 08.10.2022
Nije joj ostala dužna. U toku je emisija "Nominacije". Zadrugari večeras biraju između Maje Marinković i Zvezdana Slavnića, a voditelj Milan Milošević dao je reč Milici Veselinović. - Maja i ja smo imale konflikte - započela je ona. Printscreen… »
Priznao koliko mu maja znači Uroš Ćertić više nije mogao da ćuti, rekao šta mu je na duši

Priznao koliko mu maja znači Uroš Ćertić više nije mogao da ćuti, rekao šta mu je na duši

Alo 08.10.2022
Bez dlake na jeziku. U toku je emisija "Nominacije". Zadrugari večeras biraju između Maje Marinković i Zvezdana Slavnića, a voditelj Milan Milošević dao je reč Urošu Ćertiću. Naime, Uroš je dao svoj sud o Maji i Zvezdanu, te je odlučio koga… »
Cveta isprozivala maju Marinkovićeva joj nije ostala dužna, na sve odgovorila

Cveta isprozivala maju Marinkovićeva joj nije ostala dužna, na sve odgovorila

Alo 08.10.2022
Ništa joj nije promaklo. U toku je emisija "Nominacije". Zadrugari večeras biraju između Maje Marinković i Zvezdana Slavnića, a voditelj Milan Milošević dao je reč Super Cveti. - Mi smo svi mislili da je Zvezdan mutav, dok nismo čuli određene… »

Vesti dana »